Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem zagram i zakumam. Od szczeniaka gralo sie po ang. Ale tutaj chodzi o wypiecie dupy na graczy w PL. To powinien byc standard juz dawno temu, a tu powrot do przeszlosci. Rozumiem inne gry, walic je, ryra mnie to. Ale ex na M$? No gurwa huynia. To tak jakby teraz Sony olalo U4 w tym temacie.

 

Wiadomo sytuacja jest średnia nie pamietam jakiegoś exa od MS bez chociaż napisów, ale powiedzmy sobie szczerze pewnie widzą wyniki sprzedaży i może kalkulacja jest taka, że nie opyla się to wkładać kasy i tyle. Polscy gracze też nie zawsze byli fair wobec MS kiedy to 360 była na potęge piracona ale i tak dostarczali spolszczenia a teraz jak sony ma 90% rynku w PL to chyba już nie widzą sensu. 

 

Nie rozumiem tylko tych fochów niewyedukowanych ludzi, że bedą się rozpurwać na fanpageach i robić dym ludziom od których to nawet nie zalezy czy ta gra dostanie napisy czy nie.

Odnośnik do komentarza

 

Owszem zagram i zakumam. Od szczeniaka gralo sie po ang. Ale tutaj chodzi o wypiecie dupy na graczy w PL. To powinien byc standard juz dawno temu, a tu powrot do przeszlosci. Rozumiem inne gry, walic je, ryra mnie to. Ale ex na M$? No gurwa huynia. To tak jakby teraz Sony olalo U4 w tym temacie.

 

Wiadomo sytuacja jest średnia nie pamietam jakiegoś exa od MS bez chociaż napisów, ale powiedzmy sobie szczerze pewnie widzą wyniki sprzedaży i może kalkulacja jest taka, że nie opyla się to wkładać kasy i tyle. Polscy gracze też nie zawsze byli fair wobec MS kiedy to 360 była na potęge piracona ale i tak dostarczali spolszczenia a teraz jak sony ma 90% rynku w PL to chyba już nie widzą sensu. 

 

Nie rozumiem tylko tych fochów niewyedukowanych ludzi, że bedą się rozpurwać na fanpageach i robić dym ludziom od których to nawet nie zalezy czy ta gra dostanie napisy czy nie.

 

Bluber, a umiesz grać na skrzypcach? Poważnie pytam...Nie umiesz? Tak myślałem...Jestes wiec muzycznym nieukiem, kims przygłuchawym, któremu słoń na ucho nadepnął. Nie wstyd Ci?

 

 

 

Uprzedzając ewentualne Twoje pytanie. Tak, ja skończyłem szkołę muzyczną i potrafię na skrzypcach grać. Czujesz bluesa typie?

Odnośnik do komentarza

W wersji na blu ray zawsze jest kilka wersji językowych. Jak ktoś zna jak balon niemiecki to będzie grał z niemieckimi napisami, kto rosyjski z rosyjskimi a kto francuski z francuskimi. Zakładam że każdy zna choć jeden język obcy?  Jak nie to cóż MS ma was w (pipi)e i czas się na ps4 przenieść.

Odnośnik do komentarza

A teraz pytanko. Ile trzeba wydać forsy by wrzucić do gry same polskie pospisy ? Pijana małpa by z palcem w tyłku zrobilaby polonizacje za darmo (chociaż jak przypomne sobię geniusza co przetłumaczył Halo 4 ...). Tak więc jakie to niebotyczne kwoty wchodzą w grę by dorzucić 1 plik tekstowy ?

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Logika takiego posunięcia przypomina działania polskiego MS z lat około 2010. Nie inwestują kasy w spolszczenie bo czują że potencjalna sprzedaż będzie niska, potem sprzedaż będzie niska bo ludzie chcą grać po polsku i koło się zamyka. Może wśród hardkorowych graczy przejdzie to bez echa, ale przecież jest duża grupa niedzielniaków która nawet nie spojrzy w stronę gry jak nie zobaczy znaczka PL na okładce.

 

Mnie wali czy ta polonizacja będzie czy nie, ale jeśli informacje się potwierdzą to będzie to niesamowita wtopa ze strony polskiego MS, polonizacja przynajmniej kinowa wydawała się do tej pory standardem, a tu się okazuje że wracamy do czasów kiedy Xbox Live nie było w Polsce.

 

Już nawet nie mówiąc że spolszczenie napisów to niskokosztowa sprawa, szczególnie że QB to mało obszerna gra.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

MS przegrywa znacznie z Sony na polskim rynku. Nic dziwnego, że takie a nie inne posunięcie.

Takimi posunięciami na pewno nie poprawi swojej sytuacji.

Obojętne co by zrobili to i tak nie poprawia sytuacji, kto miał kupić xboxa ten kupił, a dla reszty najważniejsze w grach jest digital foundry xD wiec wiesz. Ostatnie posunięcia MS pokazują ze pogodzili sie z przegrana i zaczynaja szukać pieniędzy gdzie indziej patrz exy wypuszczają na w10, podejrzewam ze Forza rownież tam trafi

Odnośnik do komentarza

ja jakbym mial xone to byl kupil bez wahania na premiere

 

do mnie w gierkach jedyne wlasciwe combo to ang dub(czy jakikolwiek dub jezyka ktory ktos zna dobrze) i polskie napisy - tak przechodze kazda gre jaka tylko ma taka opcje i od jakiegos czasu jestem tym rozpieszczany

 

np nienawidze systuacji, ze z jakis powodow gierka ma tylko i wylacznie pelne polskie tlumaczenie (raz na ruski rok sa takie przypadki) , wtedy to zdecywawanie wolalbym juz bez mrugniecia oka kupic full anglika niz te cudo bo 99% gier z polskim tlumaczeniem ssie

 

wracajac do tematu - polskie napisy w grach to juz powinien byc yebany obowiazek wydawcow, mozna stroic beke, ze ktos nie zna jezyka, ze 20lat temu nawet nam sie nie snilo ze gierki na konsole beda po polsku ale na boga czasy sie zmieniaja

Odnośnik do komentarza

Dla mnie brak polskich napisów to skandal. Przeczytałem o tym przed chwilą u Barona Zbyszka i mnie zatkało. Szok! Pewnie że jest w tym logika (nie kupujecie Xboxa, nie będzie polonizacji), ale mimo wszystko polska wersja stała się standardem w grach "ekskluzywnych" (fuck you Nintendo). A gierka pewnie pozamiata, zazdroszczę wam trochę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...