Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Konfa Microsoftu bardzo dobra - początkowy trailer z AC: Unity był rewelacyjnie zmontowany i liczyłem na bomby z każdą kolejną minutą, ale trochę mnie przytłumili tą FIFĄ i gierkami indie. Ale jak później zaczęli sypać exami, pokazywać wszystko i prezentować nowe tryby, bajery, Quantum Break, zostałem całkowicie zmiażdżony. Rewelacja.

 

Quantum jawi się jako duchowy następca Maxa Payne'a (klimatycznie) i wygląda wspaniale, czekam na gameplay w znacznie lepszej jakości, bo z tego streama szło to słabo, ale Remedy daje radę :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość DonSterydo

Ciekawe jak cena bundla z SO przełoży się na PLN. Za 1700 zł w cenie konsoli będzie Forza 5 i Fifa 15, podejrzewam, że za tyle samo będzie bundle z SO biorąc pod uwagę, że gra jest w cenie konsoli.


szkoda że tylko biały po prostu. i dysk normalny z tego co pamiętam. w codzie 1TB

 

Ale ten z CoD'em kosztuje 25% więcej.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ciekawe jak cena bundla z SO przełoży się na PLN. Za 1700 zł w cenie konsoli będzie Forza 5 i Fifa 15, podejrzewam, że za tyle samo będzie bundle z SO biorąc pod uwagę, że gra jest w cenie konsoli.

 

nie interesują mnie te gry. tzn forza nawet, ale bardziej horizon.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

A teraz ciekawostka, czyli niby-exy na Xbox One, które wyszły/wyjdą na inne platformy niż XO:

 

- Dead Rising 3 - PC

- Ryse: Syn Cygana - PC

- TitanFall - X360, PC

- Project Spark - X360, PC

- Forza Horizon 2 - X360

- Ori & the Blind Forest - X360, PC

- Halo: Master Chief Collection - X360, Xbox

- większość indyków z Gamescomu - PS4, PC

- Rise of the Tomb Raider - tutaj może być różnie, spodziewane wersje na X360 i PC, jeśli to MS okaże się wydawcą

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale ja nie mam zamiaru jechać bo XO, tylko zwracam uwagę, że tych gier Only On Xbox i PC, ale niekoniecznie Only On Xbox One, zrobiło się w bibliotece XO całkiem dużo.

 

Edit. Ja yebie, przeczytałem tę listę raz jeszcze i muszę przyznać, że ten Don Mattrick przed rokiem miał rację - "Kup X360!"

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

A teraz ciekawostka, czyli niby-exy na Xbox One, które wyszły/wyjdą na inne platformy niż XO:

 

- Dead Rising 3 - PC

- Ryse: Syn Cygana - PC

- TitanFall - X360, PC

- Project Spark - X360, PC

- Forza Horizon 2 - X360

- Ori & the Blind Forest - X360, PC

- Halo: Master Chief Collection - X360, Xbox

- większość indyków z Gamescomu - PS4, PC

- Rise of the Tomb Raider - tutaj może być różnie, spodziewane wersje na X360 i PC, jeśli to MS okaże się wydawcą

 

Kupujac kazda z tych gier na 360 albo PC to i tak wspierasz finansowo MS, kurzace sie PS4 nie przyniesie Sony kokosow.

Odnośnik do komentarza

Jeśli Tomb Raider to faktycznie ex na długi okres to MS zyebał prezentacje najmocniejszej bomby na swojej konfie.

Pokazali jeden obrazek i powiedzieli kilka zdań nie wzbudzając większych emocji.

Powinni przygotować chociaż kilkusekundowy filmik i mocno podjarani przez kilka minut nawijać o grze.

 

Wiele osób, w tym ja, myślało że to zapowiedź jakiegoś spin-offa a nie megatony AAA.

 

A co do zapewnień o ekskluzywności- podczas produkcji RE4 Mikami przysięgał na wszystkie świętości że gra wyjdzie tylko i wyłącznie na GC a już rok później można w nią było zagrać na PS2. Nie wierzę w permanentne exy.

Odnośnik do komentarza

 

 

ty chyba jeszcze nie widziałeś co się na necie dzieje, obczaj same nasze forum

Widziałem ale cała dyskusja dotyczy tylko tematu wyłączności dla Xbox One.

Przeważają dwie opinie- "i tak wyjdzie na PS4 i PC" oraz "jak wyjdzie tylko na XOne to i tak nie kupię konsoli dla tej gry".

Emocje jakieś są ale efekt dla MS średni :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...