Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się konfa pidobała, dużo oryginalnych, baśniowych gier. Trochę mięsa sci fi. Mało megaton AAA , ale sam nie wiem czy to źle. Miało być oryginalnie i europejsko. Do tego Share Play. I tona ekskluzywności.

Konfa bardziej na plus niż na minus... :)

 

Przecież dla ciebie gierki indie to gó.wno i walczysz z takimi rzeczami...

 

 

 

 

A zapomniałem, że gó.wno w papierku sony to pyszne gó.wno.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Konfa Sony bardzo dobra, jestem zadowolony. M$ zdołał tylko wkur.wić miliony fanów TR, Sony pokazało dużo fajnych gierek które nie są strzelankami dla plebsu. I za to wielki plusik. Najbardziej mi się podobały kartony Hideo, Rime, Wild, Tearaway coś tam i oczywiście obłędnie mroczny Bloodborne. Ciekaw też jestem co wyjdzie z Until Down, na które dość długo już czekamy. Jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

Brawo, Sony! Tak się wygrywa targowe konferencje. Sporo nowych gier, dewastujące zwiastuny tych znanych (Rime, Bloodborne!). Tearaway Unfolded to niby remaster, ale dla kogoś, kto - tak jak ja - nie posiada Vity, to zakup na premierę.

Odnośnik do komentarza

Ficuś, gdzie jesteś??? Chciałem napisać, że beka z Ciebie i Twojej Vity o której nawet SCEE zapomniało :P

jestem jestem :) sony zabilo vite w usa na e3, teraz w eu na gdc, za chwile zarznie vite w japonii pomimo tego ze tam sobie swietnie radzi by ratowac sytuacje ps4 (pewnie gravity rush2 to bedzie ex na ps4 itp)

 

najgorsze jest to ze ps4 to najmocniejsza konsola wiec i tak pewnie ja kupie dla multiplatform i perelek w stylu rime ale procz tego kompetnie polityka tej firmy do mnie nie trafia - indystation za 2k i kilka naszprycowanych technicznie gier bez fanego gameplayu (mowa o order i driveclub)

 

to juz exy na m$ sie lepiej prezentuja, a wii u to juz w ogole krol

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Akurat z Vita TV w EU się cieszę. Vita jako handheld potrzebna mi nie jest, a te kilka exów chętnie ogram na dużym ekranie. Poza tym Vita to nie platforma, którą Sony jest na chwilę obecną w stanie wcisnąć masowemu odbiorcy. W moich oczach cała nadzieja w rynku japońskim i ich niszowych produkcjach, nawet gdyby trzeba było importować gierki.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem obie konsole wypadły dobrze, ale ps4 lepiej. Jednak jako posiadacz X360 nadal jestem  zdecydowany na kupno playstation 4 (jak będą gry). Nie jestem fanem konsolowych shooterów, które niestety są wg mnie zbyt popularne, więc takie gry jak LBP 3, Rime czy Wild cieszą. Na start zakupię pewnie LBP 3, Fifę 15, GTA 5, nowego Wieśka i będę spełnionym graczem. Z drugiej strony szkoda mi forzy, ale teraz czas na konsolkę sony.

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...