Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

O Silent Hills konkrety pewnie na TGS. To może być ten japoński ex na PS4, o którym mówił były naczelny Famitsu. Mówił też, że nie jest pewien, gdzie to ogłoszą - czy na Gamescomie czy w Tokyo - więc jeszcze jedna wskazówka.

Odnośnik do komentarza

Witam no i po GC 2014 było super, udało mi się zagrać/zobaczyć sporą ilość gier.

 

AC Unity, można było jedynie popatrzeć jak jeden z producentów gra a drugi komentuje, graficznie gra nie powala wygląda ładnie ale czuć w niej stary silnik, za to rusza się za(pipi)iście, bohater jest szybki i zwinny, nie zamula wszystko prezentuje się mega płynnie zarówno wchodzenie jak i schodzenie. Dokładnie ten fragment.

 

http://www.ppe.pl/news-30346-rewolucja_rozpoczyna_sie_tutaj__11_minut_z_assassin_s_creed__unity.html

 

Quantum F(u)cking Break 

 

Totalnie mną zamiótł, najlepsze co widziałem na żywo, gra prezentuje się kapitalnie, fizyka zamiata, opcja z tym czasem robi robotę, prócz tego co pokazali na konfie mi było dane zobaczyć jeszcze jak statek wbija się w most niszcząco go a główny bohater za pomocą manipulowania czasu z rozwalonych kawałków robi sobie drogę na dół. To jak obiekty się zachowują, to jak fizyka pokazuje pazury podczas tego momentu eh ciężko to opisać, szykuje się za(pipi)isty ex !!!

 

Halo 2 AN

 

Dla fanów Halo pozycja obowiązkowa, zagrałem jeden w meczyk w MP i co tu dużo gadać jest MOC!

 

Sunset Overdrive

 

Bardzo przyjemny tytuł, wygląda i rusza się bardzo dobrze, zobaczyłem jak wygląda noc i jak na jej tle prezentują się efekty wizualne, mogę powiedzieć, że bardzo podobnie do tych z nowe Infameusa, gra miła dla oczu, dużo kolorków, na pewno jest warta uwagi, ma coś w sobie. 

 

Ori

 

Śliczne, piękne, genialne! choć podobno leciało na PC :P

 

Forza Horizon 2 

 

Gra na żywo wygląda super, deszcz prezentuje się świetnie, zmienili nie co filtr i niebo jest bardzie zachmurzone co znacząco poprawiło jego efekt, samochód jest mokry a na drodze odbija się wszystko, gra dostałą kopa względem E3 i widać do gołym okiem

 

The Order 

 

Wygląda za(pipi)iście, klimacik też przedni, lecz gameplay mocno średni jakiś taki nie jaki, idziemy po sznurku skrypt za skryptem póki co.

 

Drive Club 

 

Niestety deszczu nie widziałem a z tego co było mi dane zobaczyć powiem jedno FH2 niema się czego wstydzić obie gry prezentują bardzo zbliżony poziom i obie to pozycje obowiązkowe dla fanów ścigałek. 

 

LBP3

 

Jak to LBP trzyma poziom ale bez jakieś zgrzewy 

 

Batman AK

 

Co tu dużo pisać, jak zwykle jest na co czekać RS po raz kolejny pokazał jak powinna wyglądać gra z nietoperzem w roli głównej ! Wygląda rusza się CUDOWNIE! 

 

I w sumie tyle do reszty już nie miałem siły stać w kolejce :P

 

ps udało mi się cpyknąć fotkę Phillowi Harrisonowi :P

 

IMG8327JP_esqheqw.JPG

Edytowane przez Soul
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na Gamescom bylem juz po raz czwarty, wiec sam event juz takiego wrazenia na mnie nie robi - troche pogralem, duzo widzialem, fajnie bylo.

Opisalem swoje wrazenia z tego eventu, zapraszam do czytania:

 

http://www.ppe.pl/blog-17181-4573-gamescom_2014___moje_wrazenia_z_wyjazdu_.html
 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...