Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

jak pokaza cos sensownego w sensie, ze udowodnia mi ze to moze byc fajny fps w korytarzu to z checia kupie nawet w okolicach premiery. Klimat gry jest cudowny, grafa doj.ebana, dobre korytarzyki jak unchartedy, max payne'y itp tez lubie ogrywac, ale na razie nic co pokazali mnie do tego nie przekonuje, strzelanie na dwoch metrach kwadratowych gdzie co 2metry qte lub scenka - sa pewne granice nawet w tym gatunku

Odnośnik do komentarza

ani mi nie mow, mam 12h w disgaea4 a czuje sie jakby dopiero co gre zaczynal bo tam spokojnie lubie i po 500h graja

 

co do czasu ordera, a raczej jego replayality to bedzie to jedno z kluczowych zagadnien bo jesli bedzie slabo to nawet jak reszta bedzie udana to order zaliczy rekord w kategorii aukcji sonowcow wyscigowcow. nawet ja bym na to polecial jak mam byc szczery

Odnośnik do komentarza

po ujawnionych dotąd materiałach korytarz w Order prezentuje się 2x biedniej od serii U, nie mówiąc już o ostatnim TR. Kampania pewnie dobije do 10-11 h, z czego i tak 2-3 h zajmą filmiki i takie sekwencje:

944x531.jpg

 

rak branży i zmarnowany potencjał, no ale pewnie będzie epicko c'nie (nie mogłem napisac tego zdania wyzej bo jpg tez ma pasy  :pawel: )

Odnośnik do komentarza

Pany, nie chcę tutaj studzić waszego zapału, ale wydaje mi się, że za bardzo trochę się jaracie tym całym eventem. Super gameplaye z gier, mega zapowiedzi, exy od Capcpomu, plotki i ploteczki od insajderów, którzy podsycają atmosferę. Żebyście się potem srogo nie zawiedli. Ja tam wole nic wielkiego nie oczekiwać i się potem pozytywnie zaskoczyć niż podjarać się strasznie i potem się zawieźć. Mi tak na dobrą sprawę wystarczy dobry gameplay z U4 i BB oraz wreszcie dobry z The order i będę zadowolony. No i nie pogniewałbym się jak by podali datę premiery Tearaway :)

Odnośnik do komentarza

z niespodzianek tez nie nastawiam sie na jakies chore marzenia typu ff7 remake czy shenmue3, chlodnym okiem z niezapowiedzianych gier procz tony indykow pokaza cos na morfeusa, jakis remaster (najpewniej beyond), te rpg od guerilla i tego exa od capcomu ktorym daj boze niech bedzie dragons dogma2, a nie super street fighter 4 turbo, jak tak podkreslaja przywiazanie do marki to fajnie jakby jakas legende uzywili, tutaj oczywiscie moja dusza platformowca marzy o nowym crashu

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Pany, nie chcę tutaj studzić waszego zapału, ale wydaje mi się, że za bardzo trochę się jaracie tym całym eventem.

Chyba też niepotrzebnie to robię. Pamiętam jak na zeszłoroczny VGX się napalałem, a wyszło wielkie guwno. :/

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

 

 

Pany, nie chcę tutaj studzić waszego zapału, ale wydaje mi się, że za bardzo trochę się jaracie tym całym eventem.

Chyba też niepotrzebnie to robię. Pamiętam jak na zeszłoroczny VGX się napalałem, a wyszło wielkie guwno. :/

Fajnie bylo , vgx to by abominacja, ale sie przyjemnie ogladalo.

Odnośnik do komentarza

 

Czy Ty Ficek starasz sie powiedziec, ze na poprzedniej generacji nie bylo swietnych jrpgow? :reggie:

wg mnie nie, na pewno nie bylo niczego na miare trylogii xenosaga, valkyrie profile2 czy dragon quest8

 

 

xenoblade chronicles na wii i nie wiele słabsze ni no kuni. ta drugą robili goście od dyptyku Dark Cloud i właśnie DQ8 na ps2.  :sorcerer: 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

 

 

Nie pora juz dyskutowac kiedy konfa wg naszego czasu i gdzie urzadzamy czat?

Chyba o 19 naszego czasu. Albo 18.
Ale mowa o VGA czy PSE?
I to i to. Wyreczy ktos leniwego mate5 i poda daty, godziny i moze nawet linki do streamow do obu eventow? Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...