Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym posiadał PS4 kupiłbym:

 

- BloodBorne

- Darkest Dungeon

- Drawn to Death (ta gra of Jaffe'a)

 

Honorowy wpis dla Until Dawn i Batmana.

 

Konferencja na poziomie występu Microsoftu na E3. Niby dużo tych gier i nawet kilka fajnych by się znalazło, ale to żadne system sellery i najzacieklej bronić ich będą fanboje. Niestety, ta generacja wystartowała tragicznie.

Odnośnik do komentarza

dzis:

 

19:30 - Otwarcie i powtórka najważniejszych atrakcji z udziałem ważnych gości
20:00 - rozgrywka z The Witness
20:30 - rozgrywka z Grim Fandango Remastered
21:00 - rozgrywka z The Tomorrow Children
21:30 - Prototype to Product (panel dyskusyjny)
22:00 - rozgrywka z Lara Croft & The Temple of Osiris
22:30 - World Wide Studios Town Hall (dyskusja na żywo)
23:00 - Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (panel dyskusyjny)
23:30 - Rozgrywka z Amplitude
0:00 - Tearaway - jak Media Molecule zbudowało papierowy świat
1:00 - rozgrywka z nieujawnionej gry
1:30 - rozgrywka z Axiom Verge
2:00 - Story Time (panel dyskusyjny)

Odnośnik do komentarza

krążą plotki że ta nieujawniona gra to może być Dragon's Dogma online, capcom ostatnio zarejestrował taką nazwę

 

jedynka dragons dogma bardzo mi się podobała więc jaram się na samą myśl o kontynuacji, chociaż dopisek "online" powoduje lekkie obawy, bo nie chciał bym  żeby zrobili z tego typowe MMO w stylu WOW

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

W sobotę Capcom Cup 2014 ( nowe materiały z SFV), a 20 i 21 Grudnia Jump Festa 2015. Kobayashi mówi, że mają coś jeszcze do ujawnienia w tym roku.

 

DMC5 :yao: :yao: :yao: 

 

 

raczej

 

remake RE2 i RE3 w stylu REmake'a  :yao: :yao: :yao:

 

 

plox Capcom

 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Sterowanie rodem z PSX nie ma miejsca na obecnych konsolach. Żeby to chociaż postać biegła w kierunku w którym wychylam gałkę. Statyczne ujęcia kamery są bardzo klimatyczne.

 

Tank controls jest świetne, w outbreak dali miks (czołg na d-padzie, normalne sterowanie na gałce) i oczywiście jedyną dobrą opcją było sterowanie postacią d-padem, bo przy statycznych kamerach, przy ciągłej zmianie ujęć, ciągle trzeba zmieniać kierunek gdyby korzystać z tej drugiej opcji.

 

 

Remake dwójki w sumie mnie tak nie grzeje, bardziej jara mnie odnowiona trójka z uwagi na nemesisa.

Odnośnik do komentarza

ja RE2 przeszedłem chyba z 11 razy i bardzo miło wspominam tą gre, ale szczerze mówiąc jakoś nie kręci mnie remake, zwłaszcza po tym jak dziwne były ostatnie residenty

 

za to serio licze na kontynuacje dragon's dogmy, jedynka była jedną z moich ulubionych gier poprzedniej generacji (napewno nie na szczycie ale spokojnie mieści się w pierwszej piątce moich ulubionych gier z ps3)

Odnośnik do komentarza

 

http://www.petitionbuzz.com/petitions/resi2remake

 

jak tak bardzo chcecie REmake 2 to powyżej jest link do petecji do Capcom. na dzień dzisiejszy jest już ponad 30 k wysłanych.

 

To czy REmake 2 powstanie czy nie zależy wyłącznie od tego jak sprzeda się REmake HD remaster, oczywiście zamierzam go kupić, bo nie ograłem.

 

 

być może właśnie tego typu petycje przyczyniły się do "testu" w rodzaju remastera rimejka REmake... Jezu jak to brzmi xD

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

 

 

http://www.petitionbuzz.com/petitions/resi2remake

 

jak tak bardzo chcecie REmake 2 to powyżej jest link do petecji do Capcom. na dzień dzisiejszy jest już ponad 30 k wysłanych.

 

To czy REmake 2 powstanie czy nie zależy wyłącznie od tego jak sprzeda się REmake HD remaster, oczywiście zamierzam go kupić, bo nie ograłem.

 

 

być może właśnie tego typu petycje przyczyniły się do "testu" w rodzaju remastera rimejka REmake... Jezu jak to brzmi xD

 

 

Teraz trzeba, żeby każdy z nas zapreorderował przynajmniej ze 4-5 sztuk hd remastera. :)

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...