Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.petitionbuzz.com/petitions/resi2remake

 

jak tak bardzo chcecie REmake 2 to powyżej jest link do petecji do Capcom. na dzień dzisiejszy jest już ponad 30 k wysłanych.

no no, E3 2015, wchodzi jakiś mały karzeł z KKW na scenę, pojawia się ekran tytułowy RE2, wszystkim serca szybciej biją po czym rzuca że pecetowa z 1998 będzie dostępna również na PSN.

Odnośnik do komentarza

@Daddy

tak może i być, lepiej jednak dać konkretny feedback niż tego nie robić. Capcom już teraz robi "sprawdzam" przy okazji remastera RE1.

RE2 to produkcja nieporównywalnie tańsza w realizacji od FF7, czy XV. Mnie wizualia na poziomie pierwszego x-boxa w 1080/60 zupełnie by stykły.

 

@mate5

have faith że wystarczyłby milion kopii po pierwszym kwartale od premiery. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

 

http://www.petitionbuzz.com/petitions/resi2remake

 

jak tak bardzo chcecie REmake 2 to powyżej jest link do petecji do Capcom. na dzień dzisiejszy jest już ponad 30 k wysłanych.

 

To czy REmake 2 powstanie czy nie zależy wyłącznie od tego jak sprzeda się REmake HD remaster, oczywiście zamierzam go kupić, bo nie ograłem.

 

Piąteczka, w premierę również łykam wersję z PSN. Szkoda pudełka, ale trudno, a wcześniej nie grałem w remake jak i inne części trylogii (2h z RE2 nie liczę, nawet nie pamiętam nic z gameplay'u).

Odnośnik do komentarza

 

Dzisiaj się skończyły targi Dawne Gry i Komputery w Poznaniu. To trochę inny kaliber od E3, ale co tam, heheszki. Wygrałem koszulkę Zeldy w turnieju Duke Nukem 3D :3. Pojawiło się sporo fajnych maszyn, Amiga z super frogiem, Jaguar wraz z tym dodatkiem CD - ten ex na niego, zwany Tempest faktycznie jest zayebisty. To samo Alien vs Predator.

 

Ponownie się zakochalem w Atari, 2600 jak i ST. Gry z tych czasów były awesome, szczególnie Gods przypadł mi do gustu. Fajnie było pogadać z maniakami kompów osobistych, niektóre ich dyskusję o technikaliach były mocno hardkorowe. Bongosy gackowe też fajne. Pong to już w ogóle HC.

 

Koniec końców super event z wieloma ciekawymi ludźmi :)

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

I zupełnie inny poziom cenowy.

 

Gierki są dla mas, a masy zawsze szukają jak najtańszego produktu.

 

Między innymi o to mi chodzi ;) Przecież to będzie kosztować min. 249$. Może i doświadczenie faktycznie ciekawe, ale kupno konsoli, a następnie Morpheusza, gdzie istnieje ryzyko, że nie zdołamy się tym pobawić (jak 3D) to zbyt wielki wydatek jak na przeciętną kieszeń ;)

 

Ogólnie VR jest za(pipi)isty, ale bardzo mnie ciekawi, jak rynek zweryfikuję tę technologię, bo przecież każdy duży producent siedzi już nad swoimi brylami.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Ludzie w dzisiejszych czasach kupują telefony za 3tys raz na rok, poza tym nie znany ceny tej zabawki, więc na chwilę obecna to tylko gdybanie.

 

Z telefonu korzystasz regularnie, a z tego? ;) 

Poczekam na cenę i więcej szczegółów, jak na E3 dowalą bomby prawy, dadzą cenę oscylującą w granicach 99$ i uruchomią na tym przynajmniej 75% biblioteki obecnie dostępnych na PS4 tytułów (lub nadchodzących) to zwrócę honor.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...