Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy tylko dla mnie się wydaje, czy ta konferencja Sony jakaś taka biedna?

Nie tylko, niezła mizeryja

 

 

Czego spodziewaliście się ? Jedyny zawód to brak DMC5. Pokazali mnóstwo gier nastawionych na ich rynek. Duże IP to nie miejsce na TGS (od dobrych 6-7 lat).

Resident Evil 7 to prawie pewniak na E3 (20 lecie serii), większe IP od Sony Japan, to też materiał na większą konferencję (nie to, żeby mieli jeszcze dwie w przeciągu 3 miesięcy...)

 

 

Odnośnik do komentarza

Obadałem co zapowiedzieli i podoba mi się. Wiadomo, dlc do bloodborne będące tym czego chciałem - więcej obszarów, więcej bossów, więcej broni, więcej ciuchów. Bardzo lubię łuki w grach no i podoba mi się ta broń, w której postać coś tam podpala i wtedy jak się wykona atak to coś wybucha w środku. No i te bagna na początku trailera, cooooool. Ni-oh / Nioh też daje nadzieję na dobry tytuł, poza tym że jedyny gameplay jaki pokazali był dość wolny, no ale przeciwnicy pokazani później poruszali się dość szybko, więc racze wolny movement nie wchodzi w grę - mam nadzieję. Gravity Rush nie grałem, ale podoba mi się jak wygląda sequel. Jak zobaczyłem że zapowiedzieli coś w związku rocznica wydania pierwszej Yakuzy to myślałem, że może to co chcę od kilku lat - zbiorcze wydanie 1,2,3,4 na PS4. Chyba już jedyna opcją na ogranie tej serii będzie znalezienie gdzieś jedynki i dwójki na PS2. KoFXIV może kupię jak wyjdzie w Europie, bo XIII mi się bardzo podoba, ale multi jest martwe i jako że nie mam w to z kim grać, to grałem chyba nie więcej niż 5 godzin. Reszta mnie nie obchodzi. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 

Square Enix ujawniło listę gier, które firma zabierze na Paris Games Week 2015, które odbędzie się w dniach 28 października - 1 listopada. Największym zaskoczeniem na liście jest obecność NieR: New Project (PS4).

Grę przedstawi Yoko Taro oraz Yosuke Saito 29 października o godzinie 11:00. Na specjalnym panelu mamy zobaczyć nowe materiały oraz dostać nowe informacje na temat tej produkcji.

Oprócz tego, Square zabiera z sobą następujące gry:

http://www.pssite.com/news/45106/kontynuacja-niera-pojawi-sie-na-paris-games-week.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...