Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

ja dalej trzymam kciuki by po zakonczeniu wspierania driveclub jednak wzieli sie za motorstorma, ten engine pogodowy i oswietleniowy z dc + blotko i motorstorm w stylu pacific rift (tym razem z miejscowkami rozrzuconymi po swiecie, a nie tylko wyspie) - kaniony, tropikalne lasy, osniezone gory - GOTG arcade racer

Odnośnik do komentarza

z rime jest bardzo ciekawa sprawa - ktos na twitterze przed e3 pytal sie devow co z gierka, czy nie umarla itp - odpisali, ze gierka ma sie dobrze, maja praktycznie gotowy grywalny build, o informacje kiedy cos z niej pokaza mamy sie pytac sony bo oni sami nic pokazac nie moga, na twitta odpisalo wtedy o dziwo tez sony xdev - "mamy masterplan co do tej gierki, nie martwie sie ;)"

 

mozna myslec, ze kiedy znowu cos pokaza z rime to premiera bedzie za rogiem

ja licze ze pokaza w koncu gt7 i deep down

GT7 jak juz w tym roku to obstawiam jako megatona na playstation experience w grudniu

 

deep down i cisza w capcom daje obawy, ze produkt umarl albo jest przeprojektowywany od poczatku

Odnośnik do komentarza

No i koniec PGW. Jak oceniacie konfę?

 

Mi się podobała - były tylko gry, gry i gry. Gra za grą. Najbardziej podobało mi się Dreams (w końcu załapałem koncept, hehe) oraz Wild (niech tylko nie będzie żadnych guwien na ekranie, markerów itd ala AC). 

 

Gran Turismo mnie nie interesuje, a nowa gra od QD wygląda chuyowo. Już sam dialog narratorki przyprawił mnie o dreszcze. Zatrudnijcie jakichś prawdziwych scenopisarzystów.

 

Gravity Rush 2 wygląda ok.

 

Horizon dalej wygląda obiecująco.

 

Uncharted 4 online - eee. Słabo.

 

 

Ogólnie to daję konfie 7-/10. Solidna. Biorąc pod uwagę, że Sony ma CZTERY solidne konfy na rok, a MS tylko dwie, coś chyba mówi. 

 

 

I gdzie Nier?

Odnośnik do komentarza

No i koniec PGW. Jak oceniacie konfę?

 

Mi się podobała - były tylko gry, gry i gry. Gra za grą. Najbardziej podobało mi się Dreams (w końcu załapałem koncept, hehe) oraz Wild (niech tylko nie będzie żadnych guwien na ekranie, markerów itd ala AC). 

 

Gran Turismo mnie nie interesuje, a nowa gra od QD wygląda chuyowo. Już sam dialog narratorki przyprawił mnie o dreszcze. Zatrudnijcie jakichś prawdziwych scenopisarzystów.

 

Gravity Rush 2 wygląda ok.

 

Horizon dalej wygląda obiecująco.

 

Uncharted 4 online - eee. Słabo.

 

 

Ogólnie to daję konfie 7-/10. Solidna. Biorąc pod uwagę, że Sony ma CZTERY solidne konfy na rok, a MS tylko dwie, coś chyba mówi. 

 

 

I gdzie Nier?

5/10

 

GR - widać, że to gra portowana z Vity (na bank tworzono ją na przenośke)

Uncharted - single mnie obchodzi, multi i tak nie dorówna dwójce.

Horizon - wygląda fajnie, ale to gameplay jest najważniejszy w sandboxach (a wiemy kto tworzy tę grę xD)

Detroid - Kocham te klimaty więc dla mnie gra konferencji ;] Animacja oczu powala, jednakże trailer nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak pierwsza zapowiedź beyond.

Odnośnik do komentarza

Wild i Ratchet na plus. Dreams? No ładne to i fajny klimat ma, ale tak żeby w to grać? Eee.

Horizon wygląda słabo.

 

Fajnie, że były gry, gry i gry, ale ja się mocno wynudziłem podczas tej konferencji. Zabrakło czegoś naprawdę mocnego, może to dlatego.

 

Daję 5/10.

 

 

Aha, wypróbowałbym sobie chętnie to The Walk na Morfeusza.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

uncharted4 multi zawod - to dalej nie multi dla mnie i dalej seria istnieje do mnie tylko dla singla

horizon - dalej niewiadoma, gra zwalnia, istnieje ryzyko downgradu, dalej sie boje o monotomnosc

ratchet - zwiastun mnie zmiazdzyl, poczawszy od grafiki, skonczywszy na nowych patentach

wild i dreams - mehhh, gierki nie dla mnie

gravity rush2 - wyglada obiecujaco , mam nadzieje, ze naprawia walke, ktora byla spiepszona w jedynce

gt sport - nareszcie wyszedl z ukrycia, malo gameplayu, pewnie zaczekamy do 2017

detroid - nie ruszylo mnie, jakbym ogladal silnik z beyond na sterydach, techdemo wywarlo swojego czasu wieksze wrazenie

no men sky - wywalili antyaliasing, dalj boje sie o monotomie

tekken7 i sf5, w pamieci nowy guilty gear i drugi sezon do mkx - ps4 bastionem bijatyk

 

zabralko mi rime, pewnie jeszcze cos zostawili na za miesiac na playstation metting - obstawiam god of war i gierke od bend studio

Odnośnik do komentarza

Tak po prawdzie wygrały dla mnie dwa tytuły: Ratchet i dream. Wyśmienita gra + klimatyczny experience do lonta. Dla żadnej konsoli bym nie kupił, kupiłbym obie gdybym miał konsolę. Reszta, bez rewelacji.

Edytowane przez WezyrBiałegostoku
Odnośnik do komentarza

 

Tak po prawdzie wygrały dla mnie dwa tytuły: Ratchet i dream. Wyśmienita gra + klimatyczny experience do lonta. Dla żadnej konsoli bym nie kupił, kupiłbym obie gdybym miał konsolę. Reszta, bez rewelacji.

 

nie wiem co cię tak kręci w grze bez gameplayu. 

 

już Gravity Rash 2 wygląda ciekawiej

 

 

Jak to bez gameplayu? Czy oglądaliśmy to samo?

Odnośnik do komentarza

 

Tak po prawdzie wygrały dla mnie dwa tytuły: Ratchet i dream. Wyśmienita gra + klimatyczny experience do lonta. Dla żadnej konsoli bym nie kupił, kupiłbym obie gdybym miał konsolę. Reszta, bez rewelacji.

nie wiem co cię tak kręci w grze bez gameplayu.

 

już Gravity Rash 2 wygląda ciekawiej

Gravity Rush.

 

 

I No Man's Sky, Ficuś.

Odnośnik do komentarza

@nobody: mam ambiwalentne podejście do gier. Taki Xbox dostarcza mi masy wyzwań i świetnego multi, ale między halo i sunset overdrive lub odpłynąć w (zawsze fenomenalnie udźwiękowionych) nietuzinkowych experience'ach pokroju hohokum czy dream właśnie. Po dziś dzień fl0w pozostaje jedną z moich ulubionych gier na PS3. Grając w tego rodzaju tytuły osiągam wewnętrzny ład i spokój. Znajduję w tych grach ukojenie. 

Odnośnik do komentarza

Gry mi się podobały, realizacja konferencji średnio. Chciałem osobiście więcej czasu na indie mniej dla SFV.
Nie mniej jestem zadowolony - 7/10 (byłby plusik, ale pacing siedział jak nie wiem)

- tematyka nowej gry QD to coś dla mnie, a i ich gry lubię od czasu Omikron, więc raczej się nie boję o jakość (Beyond było przeciętne, ale tym razem Cage ma pomocników)
- Dreams, u mnie day-one, ale to nie jest produkt dla wszystkich, Sony ma ciężki orzech do zgryzienia - jak to zareklamować?
- GT, niespeclanie mam coć do dodania, do 1500+ godzin z serią, dojdą kolejne.
- Multi U4 - nie gram w multi w tej serii (i ogólnie tpp), nie mi oceniać.
- Wild, wczesny etap produkcji, amitne plany i Ancel na czele, na pewno będę śledził losy gry.

Resztę w mniejszych lub większych dawkach już widziałem (Horizon i R&C to pewny zakup),

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

@Figaro

no słabo to wygląda. jak już mówią że będzie można tworzyć w nich np. platformery, to niech pokażą coś na czym to będzie polegać; wraz z dobrą mechaniką skoku i wymagającym poziomem trudności; rzeczami dotychczas równocześnie dla nich nieosiągalnymi. gry przygodowe - to niech ujawnią nam mechanikę machania mieczykiem i walki z jakimiś goblinami. na razie widać tu tylko wychylanie gałki miśkiem i panem cebulą, w sumie choy wie po co. 

 

@Ludwes

to było w planie

 

@Wezyr

<ok>

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

- Dreams, u mnie day-one, ale to nie jest produkt dla wszystkich, Sony ma ciężki orzech do zgryzienia - jak to zareklamować?

Sony pewnie zrobi to co zwykle i nie zareklamuje wcale :P. Im najlepiej wychodzi marketing gier 3rd party (Battlefront, Destiny), a swoje gry olewają (Until Dawn, Tearaway Unfolded).

 

Ta nowa gierka od Housemarque, to z tego co można wywnioskować to taki duchowy następca ich Outland'a. Co oczywiście jest na plus ;). Chociaż ten trailer CGI mogli sobie darować i od razu pokazać gameplay.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...