Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Konfa Sony na E3 w tym roku jedna z lepszych, a to...

Szkoda komentować. Co za shit.

Zmarnowalem dwie godziny czasu.

 

Dlatego ja już przestałem czekać i oglądać streamy live bo i tak większość z zapowiadanych gierek ukazuje się minimum rok później. Dzisiejsza konfa przyniosła nowy materiał z FFVII i dla fanów jrpg zapowiedź Ni no Kuni 2. 

Odnośnik do komentarza

Konferencji miało 5 nie 3.  E3 - TGS - PGW - PSE plus konferencja na rynek azjatycki.
Nadal nie mogę też zrozumieć dlaczego ktokolwiek spodziewał się debiutu "dużych" gier na tej imprezie. To przede wszystkim dwudniowy konwent dla fanów marki z USA i promocja tony niezależnych developerów, co całym sercem popieram.

Odnośnik do komentarza

Konferencji miało 5 nie 3.  E3 - TGS - PGW - PSE plus konferencja na rynek azjatycki.

Nadal nie mogę też zrozumieć dlaczego ktokolwiek spodziewał się debiutu "dużych" gier na tej imprezie. To przede wszystkim dwudniowy konwent dla fanów marki z USA i promocja tony niezależnych developerów, co całym sercem popieram.

...wstaw dowolny post Yetiego...

 

Na tyle pucowania sie,robienia hajpu przez klapki przed ta konfa to powinni dac zwiastun gta 6 przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
[PSX]
 
Japan:
 
FFVII:R
Ni No Kuni 2
Ni Oh
SFV
ACE COMBAT
YAKUZA
 
West:
 
some ding dong VR poo poo
MOBA thingies
Nathan Drake Murder Sim 4
 
 
 
Japonia jak zwykla ratuje tę branżę :lapka:
 
 
Pewnie bedzie mozna odpalic na emulatorze ps2 i tyle.
 

 

 

 

Nie.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie brak komentarzy odnosnie VR, jak wspomnialem pare stron wczesniej jestem fanboyem konsol Sony, ale to co zobaczylem wywolywalo u mnie ataki smiechu. Co to ma byc? To co pokazali to jakis zart, inaczej tego nazwac nie moge. Na chwile obecna ta zabawka dla mnie nie istnieje. Po takim czyms nie wiem w jaki sposob moge uwierzyc ze pobawie sie tym przy takim Gran Turismo, Project CARS albo Tekkenie. Albo chociazby Ad1ift... Kur.wa, po tym co pokazali to nawet War Thunder sobie nie wyobrazam na tej zabawce...

Odnośnik do komentarza

VR trzeba przetestować zanim w ogóle się o nim wypowie. Ja grałem na Occulusie i Vive, od znajomego słyszę też same pochlebne opinie o PS VR. Branżowe strony/pisma też sobie je chwalą mocno.

Imo pewnie szybko się nie przyjmą, chociaż chyba każdy poważny gracz na rynku elektronicznej rozrywki widzi w tym przyszłość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...