Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Moje oczekiwania odnośnie E3:

1. Jakiekolwiek informacje odnośnie Ninja Gaiden 4 spowodują niepohamowany ślinotok i dotykanie się w wiadomych miejscach. Wiem...trójka nieco zawiodła, ale mam to w tyłku. CHCEM i tyle. Za info odnośnie jakowegoś remastera/remake`a NG 1-3 (najlepiej na jednym krążku) gotów jestem ozłocić. Za coś takiego dałbym nawet cztery stówy. 

2. For Honor. Jara mnie ta gra od samej zapowiedzi. Liczę na o wiele lepszy i bardziej złożony, oparty na skillu i refleksie system walki. Będzie to pierwsza od Asasyna 2 gra Ubi, którą najprawdopodobniej kupię.

3. Zapowiedź lub chocby bardzo uprawdopodobnioną plotkę, że Ni-Oh ukaże się również na X-One.

4. Dalsze szczegóły odnośnie Scalebound, najlepiej w formie sążnistego gameplayu.

5. Ogłoszenie nad czym po praktycznym porzuceniu Dark Souls (DLC-ków do trójki już nie liczę, bo tym pewnie zajmują się sprzątaczki, pracownicy administracyjni i roznosiciele pizzy) pracuje From Software.

6. Jakiś strzał znikąd na konfie Mikroszafotu...np Halo 6 lub gra, o której jeszcze nikt nie słyszał i o której nawet się nie spekuluje...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Hideo Kojima który wraca do czasów świetności i przedstawi nowe IP które nas zmiecie klimatem i wszyscy bedą mówili ze jest geniuszem.

Marzę  o tym. A moż policenauts wskrzeszy? W najgorszym razie niech to bedzie cosd z mgsa, byle by wrócił do czasów swietnosci.

 

Swiat gier potrzebuje taką nową serię.

Odnośnik do komentarza

Halo 6, co to by była za niespodzianka.

Moze faktycznie aż taka niespodzianka to by nie była. Jeśliby jednak zapowiedzieli to życzyłbym sobie aby w końcu bohatersko uśmiercili Szefa. Ileż można ciągnąć ten wątek? :whyyy:  Piątka pokazała,że formuła singla ulega powoli wyczerpaniu, za to multi ma OGROMNY potencjał i życzyłbym sobie, aby na okoliczność szóstki właśnie w tym kierunku poszły główne starania developera...

Odnośnik do komentarza

Moje oczekiwania co do e3:

 

Na 100% bedzie:

- Forza H3

- Halo wars 2

- Trailer BF1 SP i MP

- TLG

- Horizon

 

Moze:

- Xbox One 2.0 aka scorpion lub ps4 neo i bomba,ze juz w sklepach(watpie,ze tak bedzie bo juz by jakies zdjecia wyciekly :( )

- Nowy trailer gry Criterion(ta co w 2013 pokazali)

- Red Dead Redemption Remaster i Red Dead 3/DLC single player do GTA V

- Age of Empires

- Trailer nowej gry Ken Levine

- Nowy trailer Cities Skylines na xbone i data wydania.

- Gra o Suicide Squad

 

Pobozne zyczenia:

- Sleeping dogs 2 

- Ubi robi gre o piratach w stylu AC:Black Flag

- Nowy Prince of Persia 

- Krotki teaser projektu bylych pracownikow evolution studios

- Agent? :dynia:

Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Marzenia: 

 

-solidny gameplay z Shenmue 3

-powrót legendy w wielkim stylu Ninja Gaiden 4 / remake Blacka

-AC w feudalnej Japonii 

-Onimusha 

-nowe GTA w klimatach Vice City 

-powrót Soul Reavera w wielkim stylu 

-jakiś nowy kozacki slasher z krwi i kości!

-lost odyssey 2 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawy jestem co z tymi nowymi/starymi konsolami. Kiedy i za ile. PS4 już się pozbyłem, czekam na Neo. Z gierek niezapowiedzianych liczę na The Last of Us 2, RDR nowe plus remaster, coś od Rocksteady, może od Bioware (ale oby nie Dragon Age), może God of War 4. Z zapowiedzianych chciałbym coś o Cyberpunku usłyszeć przede wszystkim i zobaczyć Zeldę.

Odnośnik do komentarza

CDP już kilka razy powtarzał, że Cyberpunka nie pokażą na E3

z RDR to remaster raczej pokażą, a nie nową część, jeśli nawet pracują nad nową nie pokażą dwóch na raz

God of war 4 to prawie pewniak

TLOU 2 mało prawdopodobne, tym wygrali by pewnie konfe, ale mają tyle innych zapowiedzianych tytułów w produkcji które i tak im wystarczą

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...