Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Bethesda - słabo

+ Dishonored 2 - zapowiada się ciekawie, jedynka nie była zła.

+ nowy Quake tyle że na PC - smutna żaba

- remaster Skyrima  :dynia: , kogo oni chcą na to nabrać, ilość sprzedanych kopii będzie można policzyć na palcach przeciętnej osoby, dodatkowo i tak uważam że PC modów to nic nie przebije...

-  trochę zawiodłem się brakiem nowego Wolfensteina

 

 

EA -  :dynia: 

 

+ Titanfall 2

+ Fifa z trybem kariery brzmi lepiej niż wciskanie graczom ściemy jaka to wspaniała jest fifa z odsłony na odsłone.

+ Battlefield 1 - boje się o balans w rozgrywce.

- Jak można zapowiadać gry na 2019 rok?

 

Microsoft

 

+/- Slimka ładna, Xbox One sam w sobie poza wielkością był ładny, zasilacz w środku? witamy w 2013 roku, dodatkowo pojawiła się informacja o tym że konsola będzie mocniejsza od Xboxa One, podział użytkowników znany z PC.

+/- Forza Horizon 3 - Lokalizacja świetna, chyba lepsza na mój gust od tej z FH2, oby tylko nie nudziła tak bardzo jak FH2 po wygraniu pierwszego festiwalu, czuję downgrade albo ponownie 30 fps.

+/- Gearsy 4 - wieją nudą, ile można razy patrzeć na ten gameplay, takie trochę ekskluzywne Call of Duty.

Scalebound - dla mnie zawód, spodziewałem się czegoś lepszego, kompletnie nie pasuje mi bohater do tego co widzę na ekranie....

- Recore i Sea of Thieves - z dużej chmury mały deszcz - zawód

- FF XV - trochę słabo wygląda prezentacja gry w którą ktoś nie umie grać....

- Minecrafta - poważnie?  :dynia: 

Największy minus na koniec

 

- Xbox One and Windows 10 exclusive  ​- Spencer miał Xboxa uratować a właśnie go pogrzebał, nie na tym polegają konsole by upgradować sprzęt co chwilę, jeśli okaże się prawdą że Slimka jest mocniejsza od Xboxa One to już beczunia niezła, a jak dojdzie do tego Scorpio to już beka nie z tej ziemi, nie od dziś wiadomo że różnorodność sprzętowa nie pomaga optymalizacji, jeśli faktycznie na Xboxie One pogramy w gry które są dużo ładniejsze na konsoli 6x mocniejszej to  jakiej jakości będzie to produkcja?  :dynia:  dokładnie - niegrywalna, już teraz ta konsola ma problem z płynnym wyświetlaniem gier czy wysokiej rozdzielczości, to jak będą wyglądały gry pisane pod Xbox One/Xbox One S i Xbox Scorpio, nie podoba mi się również łączenie graczy PC towych z konsolowymi, o ile mając fajnego kolege z PC-etem ma to jakiś większy sens, tak myśl grania z gimbami mnie przeraża, to przecież na PC jest najniższa średnia wiekowa z uwagi na dostępność sprzętu w każdym domu, a co z akcesoriami? jak mają grać w FPSy ludzie na myszkach przeciwko graczom na padach, nie wierze w filtry na serwerach, a nawet jak będą to nie będzie to działało prawidłowo bo będzie można łatwo to obejść, no chyba że Microsoft z góry zakłada że gracze konsolowi to żadni skill gracze więc ch@$j z nimi.

Z drugiej strony po co czekać na Scorpio skoro można jutro pójść kupić komputer i nie hajpować? 

 

 

Ubisoft - słabizna

 

+/- For Honor - nie jestem przekonany

- Ghost Recon wygląda słabo i graficznie i gameplayowo

- Watch Dogs 2 słaby pokaz, słaby sequel

 

 

Sony  :fsg:  :banderas:  :obama:  :daddy:  :kaz:  :exact:  :walec:  :sir:   - to tak w skrócie

 

+ God of War - jest powiew swieżości, nie sądze by to studio to spieprzyło. -  :fsg: 

+ Horizon - jak to się rusza, jak to wygląda, gameplay wydaje się ciekawy, cały ten świat na około, no po prostu  :obama: 

+ TLG - wreszcie jest data premiery.

+ Spiderman - wypada podziękować zielonym kolegom że studiu nie opłacało się robić sequela tej gry na S? w sumie to już nikt jej nie pamięta.

+ Days Gone - poważne podejście do tematu zoombie, podoba mi się to.

+ Detroit - ilość zakończeń mnie powaliła, jeśli każdy wybór będzie miał taki wpływ na przebieg zdarzeń to będzie z tego fajny szpil.

+ RE VII -  :exact:  w dodatku do ogrania na VR, Jezu jaki to będzie klimat.

Podobało mi się że Sony sie nie pierdzieliło i nie opowiadało o tym co zaraz będzie na ekranie i z jaką ekscytacją mamy to przyjąć, podobało mi się kameralne podejście i orkiestra, podobał mi się szacunek jakim darzyli gracza, bez celebrytów, bez głupich piosenek i robienie z siebie debila, bez sztucznego nakrecania i please be excited.

 

Ogólnie to gdyby nie Sony to byłyby to najgorsze targi odkąd pamiętam, można marudzić na brak dat premier, ale w moim odczuciu to właśnie o to chodzi w tych targach, pokazać jakie gry są w produkcji i czego możemy się spodziewać, pokazując stabilność firmy i kierunku drogi w jakim idzie, w tym roku i tak było w co grać mając exy, rok nie skończy się bez kolejnych exów, a do tego dochodzą multiplatformy które i tak ogra się na PS4.

 

Dziękuję Sony.

Edytowane przez spizganygutek
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

a co z akcesoriami? jak mają grać w FPSy ludzie na myszkach przeciwko graczom na padach, nie wierze w filtry na serwerach,

 

jest już potwierdzone że w takim Gears of War 4 pecetowcy i posiadacze xboxa nie będą grać przeciwko sobie.

 

no i One Slim nie jest mocniejszy od zwykłego One'a, ma tylko wspierać HDR w niektórych telewizorach.

Odnośnik do komentarza

 

 

a co z akcesoriami? jak mają grać w FPSy ludzie na myszkach przeciwko graczom na padach, nie wierze w filtry na serwerach,

 

jest już potwierdzone że w takim Gears of War 4 pecetowcy i posiadacze xboxa nie będą grać przeciwko sobie.

 

no i One Slim nie jest mocniejszy od zwykłego One'a, ma tylko wspierać HDR w niektórych telewizorach.

 

to ta gadka goscia od gearsów  o  mocniejszych cpu i gpu i ze gra bedzie ladniejsza na slimie to był fake i sciema?

Odnośnik do komentarza

Teraz ja. Wymieszam konfy i rozdam po prostu złote petardy i śmierdzące pierdy. Widzę że najbardziej mi się podobały przygodowe open worldy i gry o zombie. Nudny jestem. Uprzedzam że będą bluzgi. Nie poradzę że jestem emocjonalny i kocham te piep.rzone konsolki. Ogólnie podobały mi się tegoroczne targi E3. Takie 7/10 bym dał. Myślałem że będzie gorzej.

 

Złote petardy czyli co mi się najbardziej podobało, co mnie zmasakrowało, na co czekam najbardziej:

 

-Zelda: Breath of the Wild - mój numer jeden. Miało sponiewierać i takoż zrobiło. Ogromny świat, ogromna swoboda, piękna cell-shadingowa oprawa i ten niepowtarzalny japoński klimat. Czysta, złota petarda, must have, GOTY 17! Dla mnie gra targów.

-Horizon Zero Dawn - jak wyżej. Ogromna przygoda, super zabawa, rewelacyjna oprawa graficzna, po prostu rewelka!

-Dead Rising 4 - jeszcze mi się zombie nie znudziły. Miasto z jedynki, świąteczne klimaty, jedna wielka zombie masakra. Znów poczułem się jak w 2006.

-Days Gone - jak wyżej. Są zombie, jest zabawa. Trailer rewelka, zaskoczyli tą gierką.

-Forza Horizon 3 - zapowiada się najlepsza odsłona. Australia idealnie pasuje, skojarzenia z MotorStormem (je.bać Sony) jak najbardziej na plus. Jest bida z racerami w tej generacji (tak, tak drogie Sony) więc tutaj ogromny plus dla Microsoftu. Gigantyczny wręcz (ale porzucenia PGR i tak wam nie wybaczę, hehe).

 

Teraz rzeczy fajne, ale bez szału. Do dalszej obserwacji w celu wychwycenia hajpu:

 

-ScaleBound - jest fajnie

-ReCore - ciutkę rozczarowało

-Gearsy 4 - jest fajnie

-Detroit - jest bardzo fajnie

 

No i ostatnia kategoria, śmierdzące pierdy, czyli zło, żenada i syf (oczywiście moim skromnym, subiektywnym zdaniem. Proszę nie bić)

 

-Electronic Arts - o ja cież (pipi)e co to za leniwe raki! Chcesz soczysty gameplay z Andromedy, datę premiery, konkret? A gów.no obsrane! Pokażemy ci to co zawsze, nasze piękne studio, chińczyka który rysuje i ma wizje, no i może króciutki trailer. A wiesz co? Na końcu będzie laseczka żebyś zmoczył pidżamkę. Dno!

-UbiSoft - niechże ktoś wreszcie ich wykupi. Następne leniwe ciule, mistrzowie przeciętnych gierek dla nikogo, co najgorsze - posiadacze świetnych IP których nie potrafią wykorzystać. Zaorać mi to dziadostwo razem z EA i Bethesdą!

-Resident Evil VII - sorki, nie mogę pisać bo wciąż się śmieję jak norka. Capcom, mama wie że ćpiecie? Tak ciężko wrócić do sprawdzonych rozwiązań z klasycznej trylogii czy RE4/5? Przecież ten marny klon PT, ta demówka VR będzie gwoździem do trumny całej serii. Chociaż... może to i lepiej dla wszystkich?

-Exclusive on Xbox and Windows 10 - taaa, MaZZeo i inne betony dadzą minuska, ale mam to gdzieś. Nie mogę patrzeć jak M$ zarzyna Xboxa, fajną konsolę z fajnymi grami. No nie tak się buduje konsolową potęgę. Moim zdaniem konsole i PeCet powinny się trzymać jak najdalej. Każda platforma powinna mieć swoje exy, swoje podwórko, swój świat. Tyle.

 

I bonusowa kategoria, czyli "to było tak nijakie, że nie mam pojęcia co o tym sądzić". I tu tylko jedna produkcja, a mianowicie:

-Final Fantasy XV.

 

Dziękuję za uwagę, oddaję głos do studia, dobranoc państwu.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie ma konkretnego potwierdzenia że Slim jest mocniejszy od One'a, są za to artykuły które mówią że One S ma właśnie wspierać HDR w telewizorach 4K (cokolwiek to znaczy) i różnica w specyfikacji jest jakaś minimalna. Fergusson przez ładniejszą grę może to miał na myśli.

Odnośnik do komentarza

 

a co z akcesoriami? jak mają grać w FPSy ludzie na myszkach przeciwko graczom na padach, nie wierze w filtry na serwerach,

jest już potwierdzone że w takim Gears of War 4 pecetowcy i posiadacze xboxa nie będą grać przeciwko sobie.

 

no i One Slim nie jest mocniejszy od zwykłego One'a, ma tylko wspierać HDR w niektórych telewizorach.

Ok, tylko ciekaw jestem jak zostanie to rozwiązane, jak ktos uruchomi grę z podłączonym padem a w trakcie gry przełączy na myszkę to co, wyrzuci go z serwera?

 

Jesli faktycznie Slim nie jest mocniejsza konsola to nic tylko sie cieszyć, opierałem sie wlasnie na gościach od gowa.

Odnośnik do komentarza

Od początku MS mówi że nie będzie wspólnych serverow dla PC i XO w grach pvp.

 

Coopa tak ale nie versus multiplayer.

 

http://www.ppe.pl/news/44404/pelne-wsparcie-myszek-i-klawiatur-wkrotce-trafi-do-xbox-one-na-konsoli-moze-zadebiutowac-wiele-nowych-gier.html

 

a ja mysle, ze MS zaraz bedzie mial to w (pipi)e

"jak uwazasz, ze masz mniejsze szanse na padzie, kup myszke i klawiature do konsoli"

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Do gier typu Halo Wars 2 spoko, ale i tak uwazam, ze tylko łamagi to podłączą. Cities Skyline również został zapowiedziany na konsole, wiec komuś myszka może sie przyda. Jeżeli obsługa będzie w każdej grze, w tym w fpsach, to niech MS już pakuje walizki i znika z rynku konsolowego, bo to powoli przestaje być zabawne.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...