Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

wiem jedno - to beda dobre targi bo microsoft i nintendo maja sporo do udowodnienia, a sony bankowo wystrzeli z gameplayami z gowa,tlou2 a w obwodzie detroit, days gone, nowy spiderman, nieujawniona gra od sucker punch i pewnie jak zwykle bedzie jakas mega tona z terminem wydania + 2lata

 

z multiplatform glownie cyberpunk mi sie marzy

Odnośnik do komentarza

Na tych targach będzie się liczył tylko Microsoft. Zaprezentują najmocniejszą w historii konsolę i żeby to miało ręce i nogi to nie mogą poprzestać tylko na tym. Muszą pokazać gry i to nie tylko wyświechtane FGH, tylko coś extra, coś daleko wykraczającego ponad to, czyli nowe IP od studiów wewnętrznych oraz wynajętych devów z zewnątrz. Pokaz mocy konsoli, to jest to na co czekam. Chcę zbierać pogruchotaną szczękę z podłogi.

Jeśli Nintendo to tylko nowy Marian mnie interere, choć zaskoczenia nie będzie żadnego, bo już wiem czego się w kwestii gameplayu spodziewać.

Sony...i tu nie powinno być żadnych zaskoczeń, bo oni się już raczej z nich wypsztykali, zwłaszcza tych sentymentalnych. Najbardziej by mnie zaciekawił pokaz Bloodborne 2, w mniejszym zaś stopniu TloU 2, a najmniejszym God Of War.

 

Z gier spoza wielkiej trójki to łaknę informacji o losach serii Ninja Gaden. Obojętnie co zapowiedzą...niech to będzie remaster/remake pierwszych trzech części, pełnoprawna część czwarta, a utopię się we własnej ślinie ściekającej z jęzora.

Odnośnik do komentarza

Mnie ciekawi tylko konfa MS, to musi być konkretne widowisko żeby przekonać do siebie znowu graczy.

Sony wiem ze nie zawiedzie, a gier do ogrania mam do kolejnych targów E3, wiec co by nie było to i tak będę zadowolony.

Na horyzoncie przecież GOW, Spiderman, czy kto wie, może TLoU 2.

Jestem również ciekaw nowej Forzy Horizon.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Najbardziej ciekaw jestem konferencji MS, ciekawe czy czegoś sie nauczyli, chociaż 99% beda pierdy o 4K :/ pokaz multiplatform, zwiastun H6, bzdury o VR i tyle :/

 

Sony zapewne zaatakuje jak zawsze grami widmo i wygrają całe e3, ciekawe czy obniża cenę pro lub beda robic jakies konkretne bundle, bardzo bardzo chciałbym ps vita pro i zapowiedź ze każde indyki ktore chodzą na ps4 beda chodzić na nowej vicie no ale to niemożliwe, a szkoda.

 

co do Nintendo to wystarczy jak zaprezentują gry ktore maja przygotowane na koniec roku i będę zadowolony

Odnośnik do komentarza

No jak się jest fanem Xboxa to tak może być, donsterydo przewidział co się dzieje i wyszedł tylnymi drzwiami miesiąc przed E3. U fanów PlayStation raczej nie ma o co się martwić, wszyscy czekają na kolejne informacje zapowiedzianych perełek, a jeszcze jakaś świeżynka może wpaść. Ja osobiście nie mogę się doczekać, jaranko jak zawsze, wrzucajcie gify proszę :fsg:

Odnośnik do komentarza

No jak się jest fanem Xboxa to tak może być, donsterydo przewidział co się dzieje i wyszedł tylnymi drzwiami miesiąc przed E3. U fanów PlayStation raczej nie ma o co się martwić, wszyscy czekają na kolejne informacje zapowiedzianych perełek, a jeszcze jakaś świeżynka może wpaść. Ja osobiście nie mogę się doczekać, jaranko jak zawsze, wrzucajcie gify proszę :fsg:

 

Pudło gram na wszystkich platformach. Zapowiedzi na PS4 również mnie nie grzeją (może z wyjątkiem TLoU 2, do którego też podchodzę z dystansem, bo IMO kontynuacja zamkniętej historii  jest zbędna). Jedyne co może mnie zainteresować i spowodować szybsze bicie serca to  chyba zapowiedź nowego Halo 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...