Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

750°2064642_2.jpg

 

 

Hironobu Sakaguchi teases us his brand new game, full reveal in June.


 

He is working on 2 projects, one for consoles.

 

 

 

 

 

Jakiś ex na skarabeusza? jakiś pokaz na E3?  :banderas:

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Jakoś tak po tych wszystkich wyciekach, zapowiedziach zapowiedzi coraz mniej wyczekuję na te E3. Na pewno będzie co oglądać, coś ciekawego muszą pokazać, ale w jakieś szczególnie kosmiczne zapowiedzi nie wierzę. Mam wrażenie, jakby 70% materiałów i informacji już się przegryzła w internetach. A nawet jak pojawi się jakaś petarda, to historia uczy, że nie ma sensu się na te wszystkie bomby napalać zbytnio. 

 

Wiem, że trochę marudzę. najwyżej będę wszystko odszczekiwał za tydzień. :sapek:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja też uważam, że mało co wyciekło i to będą naprawdę udane targi. Nie obejrzę na pewno konfy EA, bo nie ma nudniejszych konf i pewnie bethesdę też odpuszczę o tej 4, ale resztę oglądam w tym roku jak nic, jaram się.

Bethesda imo obok Sony może mieć najciekawszą konfę. TEW 2, Wolfenstein: TNO 2 i jakaś jeszcze nowa gierka. :obama:

 

Dalej pamiętam jak obudzilem się przed 4 w nocy, a tam pół godziny Dooma, który okazał się mesjaszem i pół godziny Fallouta 4, który okazał się guwnem. :sapek: 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jestem w stanie zgodzić się z ficusiem. Sony i Nintendo dostarczą. Od Sony wiele nie wymagam, jakaś chińszczyzna slasherowo/rpgowa i będzie dobrze. GoW kompletniemnie nie interesuje ale rozumiem, dlaczego ktoś się może nim jarać i pewnie znowu skradną szoł pokazem tej gry, dlatego też w ogólnym rozrachunku pewnie wywrą na publice najlepsze wrażenie. W MS nie wierzę, przykro mi, za dużo razy złamali mi już serce.

 

Natomiast Nintendo pokaże drugi zwiastun Super Mario Odyssey i już będzie dobrze. 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

bethesda XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

fallout vr który nikogo

karcianka elders scrolls która nikogo

dodatek do teso online który nikogo

quake online który czerpie inspiracje z overwatch XDDDDDD4

 

wolf 2 tylko moze zaskoczyć

dlc do dishonord 2? Nigga plz xddddd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...