Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

sam robisz wiekse CW niz figaro - moze to nie miejsce na to co pisze ale pisze fakty

 

Asax już wyjaśnił, nie wtrącaj się jak nie masz nic do powiedzenia. Mocny passive-aggressive od Ciebie. Wszystko ok?

 

Nikt tej konferencji nie zapowiadał na jakiegoś mesjasza: pokazali kilka nowych ujęć na gierki, to co ma wyjść w ID@Xbox i zapowiedzieli preorder XOX. Na kilka dni przed premierą zrobią pewnie briefing tego co ma wyjść na tę konsolę i koniec.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

personalne podjazdy twoje i asaxa - to jest objaw passive-aggressive

 

temat o targach - figaro pisze o targach

 

kiedys pomimo e3 sony i microsoft potrafily dac dobre konfy na gdc z nowymi zapowiedziami - fakt

profil i znaczenie gdc sie zmienilo po latach - fakt

sony przenioslo konfe do paryza, tgs, na koniec roku ma jeszcze swoja imreze - fakt

microsoft nie przenioslo sie nigdzie, pomimo tego po e3 dalej nie potrafi zaprezentowac nic nowego i ciekawego mimo zblizajacej sie premiery xox- fakt

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może nie mieli co? Przecież od początku było wiadome czego się spodziewać, a ludzie liczyli na jakieś nowości mimo świadomości jak wygląda obecna formuła Gamescomu. Ludzie mają zawód o niespełnienie swoich wyimaginowanych oczekiwań?

 

L O L

Odnośnik do komentarza

OK, na PGW Sony ma pokazać: Medievil 3, reaktywowane Silent Hills i 2h pokaz The Last of Us II. Musza, bo oczekuję.

 

xdddd

 

za kogo Ty się masz typie? skąd ty się urwałeś?

 

I to on zaczął o byciu pasywnie-agresywnym, kiedy sam jest jedynym tego przykładem tutaj.

 

Skoro MS ma jedną konferencję w roku, to może, ale tylko może, warto byłoby pokazać cokolwiek. Ale przepraszam za oczekiwanie "czegokolwiek".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No już bez przesady Figaro Micorosft pokazał znacznie więcej niż cokolwiek. A to że Ciebie tegoroczne gierki nie interesują to już inna sprawa (takie PUBATTLEGROUNDS ekskluzywne na Xboxa będzie najpopularniejszą grą tego roku, jestem tego pewien). Widocznie Xbox nie jest dla Ciebie (WOW co za odkrycie). 

 

Wiesz to tak jakbym ja pisał w neutralnie światopoglądowych tematach że Sony mnie zawiodło bo taka Dissidia w ogóle nie trafia w moje gusta. 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Figar, tak mieli jedną konferencję w tym roku i wypełnili ją gierkami. Mówienie, że MS nie ma gier kiedy za rogiem jest Sea of Thieves, Forza Motorsport 7, Cuphead, State of Decay 2 i Super Lucky's Tale (3 nowe IP), większe wsparcie dla indyków + morze ciekawie zapowiadających się multiplatform to poziom CW.

 

Jasne, że mogli pokazać coś nowego, ale pewnie nie mieli co. Ma za to konkurencja. Serio, mam już zawalony plan na gierki na najbliższy rok, a nie mam nwet Switcha, którego posiadaczami są Ficek i Kermit. Na rynku są trzy sprzęty i każdy znajdzie coś dla siebie. Ja znalazłem.

Odnośnik do komentarza

No już bez przesady Figaro Micorosft pokazał znacznie więcej niż cokolwiek. A to że Ciebie tegoroczne gierki nie interesują to już inna sprawa (takie PUBATTLEGROUNDS ekskluzywne na Xboxa będzie najpopularniejszą grą tego roku, jestem tego pewien). Widocznie Xbox nie jest dla Ciebie (WOW co za odkrycie). 

 

Wiesz to tak jakbym ja pisał w neutralnie światopoglądowych tematach że Sony mnie zawiodło bo taka Dissidia w ogóle nie trafia w moje gusta. 

 

Fakt, PUBG to strzał w dziesiątkę. Gra która pewnie będzie popularna latami na Xboxie.

 

Mówienie, że MS nie ma gier kiedy za rogiem jest Sea of Thieves, Forza Motorsport 7, Cuphead, State of Decay 2 i Super Lucky's Tale (3 nowe IP), większe wsparcie dla indyków + morze ciekawie zapowiadających się multiplatform to poziom CW.

 

Niby spoko, ale słyszę o tych grach od dawna i szczerze nic z tego nie jest ciekawe (oprócz Cuphead, o Decay się nie wypowiadam).

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

 

Figar, tak mieli jedną konferencję w tym roku i wypełnili ją gierkami. Mówienie, że MS nie ma gier kiedy za rogiem jest Sea of Thieves, Forza Motorsport 7, Cuphead, State of Decay 2 i Super Lucky's Tale (3 nowe IP), większe wsparcie dla indyków

No nie wygląda to za dobrze.

 

 

Tragicznie to wygląda biorąc pod uwage, że ta generacja trwa już 4 lata

Odnośnik do komentarza

Figar, tak mieli jedną konferencję w tym roku i wypełnili ją gierkami. Mówienie, że MS nie ma gier kiedy za rogiem jest Sea of Thieves, Forza Motorsport 7, Cuphead, State of Decay 2 i Super Lucky's Tale (3 nowe IP), większe wsparcie dla indyków + morze ciekawie zapowiadających się multiplatform to poziom CW.

 

Jasne, że mogli pokazać coś nowego, ale pewnie nie mieli co. Ma za to konkurencja. Serio, mam już zawalony plan na gierki na najbliższy rok, a nie mam nwet Switcha, którego posiadaczami są Ficek i Kermit. Na rynku są trzy sprzęty i każdy znajdzie coś dla siebie. Ja znalazłem.

I PUBG, nie zapominaj o tym. To jest #1 na Steamie teraz, wszyscy się tym jarają na PC i lada moment tryby Battle Royale zaczną się pojawiać w innych gierkach. No można pisać, że nic nie ma, ale to jest po prostu nieprawda. No chyba, że żeby "coś było", to musi być PS4 exclusive, inaczej nie istnieje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...