Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Square napisał:

A ja bym bardzo chciał aby ktokolwiek pokazał kontynuacje Renegade Ops od Avalanche. Jestem bardzo ciekaw tych targów, czy MS czymś zaskoczy, czy będzie jakakolwiek niespodzianka.

niespodzianka na pewno będzie, bo mają zapowiedziane tylko 2 gry - Ori i Crackdown

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ragus napisał:

Cud chłopiec, harcerz, jezus. Genialny materiał na mroczny klimat.

 

Uwielbiam te marzenia ludzi o tym, żeby każda adaptacja Supermana jak najbardziej upodobniła się do Batmana. Superman to taki pan, który lata z super psem i super kobietą na spacery, i żadny mokry sen batmaniarza tego nie zmieni.

Ale z tego co kojarzę to większość fanów supermana jak już wskazuje co lepsze historie to te z batmanem, albo śmierc supermana. Ja osobiscie gry z supermanem nie zdzierżę, nielubie typka, ale sama gra ma szanse się udać.

Odnośnik do komentarza

Generalnie to z superbohaterów to warto czekać na Spodermana, bo robi je dobre studio i ewentualnie na Batmana, ale tu już znacznie mniej, bo temat Nietoperza wyeksploatowny niemal do cna, a każda następna gra o nim była słabsza od poprzedniej. 

A tak w ogóle to ta cała marvrelowa hałastra to śmiech na sali, jakieś kapitany ameryki, wonder wamany. antmany, green aroły i milion innych słabiaków. Nasz Wiesław kasuje ich wszystkich w przedbiegach ;)

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
9 minut temu, milan napisał:

Może zamiast robić 20 lat nowy film Todd Mcfarlane te swoje żałosne 20 milionów wsadzi  w grę. Taki odyebany SPAWN w formie strzelanki zabawy mocami mógłby namieszać.

Pamiętam że recke spawna z psxa czytałem kilkanascie razy i nie dałem rady się przełamac by kupić.

Spawn :ohboy: O tak jakby to bylo porzadnie zrobione to klimat BB do kwadratu

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś czytał komiksy, to wie że każdy krąg piekieł  w tej serii był fajnie pokazany, więc na dzień dobry mamy 8 piekiełek, plus świat na górze, nie mówiąc o niebie i innych wymiarach ;]

Bossowie to w zasadzie sam miód by był, malebolgia to mały miki przy tym co tam się odpierd,alało po setnym numerze. No i dużo pukawek. Ale koniec offtopa.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

ja obstawiam, ze bardzo duzo multiplatform zadebiutuje na konfie microsoftu, oczywiscie bedzie chwalonko, ze beda podbite pod xone x i tu u zielonych gierki beda w najlepszej mozliwej konsolowej wersji, z exow poza swietym trio w sumie jedyne co moga zaoferowac to pokaz jakiejs gierki renderka co wyjdzie za sto lat jak to ma w zwyczaju sony

 

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Ficuś napisał:

ja obstawiam, ze bardzo duzo multiplatform zadebiutuje na konfie microsoftu, oczywiscie bedzie chwalonko, ze beda podbite pod xone x i tu u zielonych gierki beda w najlepszej mozliwej konsolowej wersji, z exow poza swietym trio w sumie jedyne co moga zaoferowac to pokaz jakiejs gierki renderka co wyjdzie za sto lat jak to ma w zwyczaju sony

 

 

jeżeli mają pokazać rendery CGI w stylu tych z skasowanego Phantom Dust to moim zdaniem lepiej by było jakby nic nie pokazywali. 

 

Nikogo dzisiaj nie obchodzą rendery, chcę zobaczyć jak faktycznie to wygląda. Sony robi to zayebiście, nawet kilka lat przed premierą potrafi przygotować odpowiednio jakościowo gameplay który w odpowiedni sposób prezentuję grę. Tak było w przypadku God of War, Days Gone, Horizon i innych 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
2 godziny temu, milan napisał:

Ale z tego co kojarzę to większość fanów supermana jak już wskazuje co lepsze historie to te z batmanem, albo śmierc supermana. Ja osobiscie gry z supermanem nie zdzierżę, nielubie typka, ale sama gra ma szanse się udać.

 

No mi polecili All Star Superman, gdzie Clark na urodziny swojej ukochanej podarował jej super strój i razem z super psem latali sobie po niebie, a potem odwiedzili posejdona xd

 

Od tego czasu nie ufam supermeniarzom. Dla mnie postać nie do strawienia, a robienie z niego mrocznego kozaka kończy się klonem batmana.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...