Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Cedric napisał:

Ło ku.rewa - w życiu bym nie pomyślał, że choć trochę poruszy mnie zwiastun kolejnej wariacji Tetrisa. 

 

Mizuguchi dał radę. :banderas: 

W VR to musi robić, oczywiście do tego jeszcze odpowiednie substancje... np. kakałko i kapcioszki i pewnie można odlecieć.

Odnośnik do komentarza

podział na gierki single-player i trwale rozwijaną platformę online jest zrozumiały ze względów biznesowych, bo jeśli Halo chcę konkurować na rynku shooterów to wsparcie musi być długie. 

 

ale jednak boli mnie serce, bo strasznie spragniony jestem klasycznej kampanii Halo. Niedługo minie 3 lata od Halo 5, a przez 17 lat nie wyszła żadna podobna gra (no jest może Destiny, ale jest kilka poziomów niżej jeśli chodzi o level design, projekt i AI przeciwników) 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Figuś napisał:

2j2iwpf.jpg

 

tak sobię myślę że co roku jest to samo, developerka to niezłe kseroboje, było przecież

 

everything was call of duty

everything was uncharted

everything was moba

everything was the last of us

everything was destiny

everything was overwatch

a teraz everything was battle royale

 

co roku co innego na tapecie

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Chyba najbardziej czekam na jakieś wieści od Nintendo. Póki co 2018 dla Switcha jest średniawy, brakuje też kilku bardzo pasujących do konsoli gierek jak np. Fire Emblem jakiegoś. Mam nadzieję, że zapowiedzą kilka dobrych produkcji na drugą połowę roku.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, raven_raven napisał:

Chyba najbardziej czekam na jakieś wieści od Nintendo. Póki co 2018 dla Switcha jest średniawy, brakuje też kilku bardzo pasujących do konsoli gierek jak np. Fire Emblem jakiegoś. Mam nadzieję, że zapowiedzą kilka dobrych produkcji na drugą połowę roku.

fire emblem rpg od zeszlego roku w kazdych oficjalnych dokumentach niny widnieje jako tytul z data premiery 2018 wiec jego ujawnienie na e3 to wrecz pewnik

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Jakim napisał:

Nie wyobrażam sobie jak może wyglądać dobra gra o Supermanie

Duży open world, latanie po świecie, przebieranie się w budkach telefonicznych, które posłużą za punkty szybkiej podróży, system walki nieco na wzór tego z batmanów, jakieś poboczne aktywności związane z ratowaniem ludzi przed wypadkami, katastrofami... No średnio by mnie jarało. :/ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...