Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

  • Ori
  • Sekiro
  • Fallout 76
  • Life is Strange Universe
  • Crackdown 3
  • NieR: Automata 4K
  • Metro Exodus
  • Kingdom Hearts 3
  • SoT: DLC
  • Battlefield V
  • Forza 4
  • We Happy Few
  • PUB:G
  • Tales of Vesperia
  • Division 2
  • Tomb Raider
  • Session
  • Black Dessert
  • Devil May Cry 5
  • Cuphead
  • Tunic
  • Jump Force
  • Dying Light 2
  • Battletoads
  • Just Cause 4
  • Gears Pop :v
  • Gears 5
  • Cyberpunk

Dla mnie jest tak.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
4 minuty temu, Cedric napisał:

DMCV suuuuper, ale... irytuje mnie ta czarnulka jako sidekick, no i art style niestety nie siadł. :/ 

Obejrzalem to teraz ponownie, on chyba krzyczy do niej Kyrie w pewnym momencie, siekiera w kieszeni sie otwiera...:whyyy:

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hum napisał:

Ciekawe jak Sony odpowie.

Spider-Man, Death Stranding, Ghost of Thusima... TLOU2.

Sorry, ale Sony wygra kolejne E3 bez problemu. Exy na Xboxa? Forza wygląda i zapowiada się świetnie, chętnie zagram, poza tym Ori... no i chyba wszytsko. Sądziłem, że zakończą konferencje gameplayem nowym Halo, a tu nic, dziwne że tak mało pokazali. Nowe Girsy, oby ta gra dobiła do 84%, poza tym główna bohaterka, oj, nie byłaby brana.

Najlepsza gra na konferencji to chyba Nioh od From Software, będzie granę day1. Trailer Cyberpunka świetny, klimacik, muzyka, klimat wylewał się z monitorka. Kupno tych ekip developerskich, jedynie robi wrażenie kupno ludzi od Forzy, Ninja Theory, jaracie sie czy pomyliliście ich z Team Ninja? Po co i9m typki o SoD2?

 

Tak więc Kaz trafił tym twittem w dziesiątkę.

Jutro Sony rozpoczyna TLoU2 i nie ma co zbierać.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobra konfa dla graczy, microsoft jedynie pokazał że przygotował, troche późno, armię do robienia exkluziwów.

Czyli za rok trailery, za 2-3 lata premiery, czyli już xone raczej boosta nie dostanie za życia.

A te multiplatformy bardzo w  porządku. Większośc mi  się podobała. W gearsy pogram pewnie na pc, ori przepiękne - pewnie na lapku.

Ten hejt na cyberpunk nie kumam, zapowiada się niesamowicie, przywiązanie do detali i  nawet po minucie już mozna wczuć sie w klimat tego świata. Nawet logo jest zayebiste.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.06.2018 o 21:20, milan napisał:

To smieszne ze w takim razie micro  widząć taki kryształ nie dofinansowało projektu, żenada.

Myślałem że tak to powinno działać.

No ale below , który akurat w ogole nie robi na mnie wrazenia, tez wielki xboxowy ex,  a jak widac czekaja az john  w piwnicy  skonczy to pichcić.

 

W dniu 5.06.2018 o 21:23, oni napisał:

nie wiem milan czy ty tak serio? to tak nie działa 

 

 

 

W dniu 5.06.2018 o 21:29, milan napisał:

No to jak nie działa to nie działa. Nie musze wiedziec jak to tam działą, ze storny nooba jak firma widzi fajną grę która reklamują na jej konsoli to może fajnie by było ją przejąć i  skojarzyć ze swoim  sprzętem.

 

To teraz kolego wyjaśnij mi jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
8 minut temu, Xantu napisał:

 

Faktycznie co za (pipi). Chyba ze nie krzyczy do niej.

Sprawdzilem na polowie predkosci, nie krzyczy do niej, Kyrie jest w kapturku:)

Ogolnie konfa b dobra, chyba najwiecej exow pokazali, najwieksze zaskoczenie Ninja Theory.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, milan napisał:

Bardzo dobra konfa dla graczy, microsoft jedynie pokazał że przygotował, troche późno, armię do robienia exkluziwów.

Czyli za rok trailery, za 2-3 lata premiery, czyli już xone raczej boosta nie dostanie za życia.

W sumie logiczne. Ta generacja im wyszła jak wyszła, podratowali i tak ile mogli udanym Scorpio do multiplatform, za to kolejna będzie okazją do nowego rozdania jeśli od razu na start rzucą sporo tytułów.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...