Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Przecież on się jara wszystkim co nie jest exem na PS

 

Ciekawe czy spodziewał się premiery w 2018

nie prawda Control,  division 2, jakieś anime battle royale i wiele innych gier z tego e3 olewam

 

 

Dla mnie do zagrania day one w tym roku (nie licząc nintendo bo nadal czekam na ich zapowiedzi) :

Octopath Traveler (słicz)

Dragon Quest XI (steam)

Tomb Raider (koks)

AC Oddysey (koks)

Forza Horizon 4 (koks)

RDR 2 (koks)

 

W między czasie gdzieś spider man kupiony od was drodzy forumowicze.  Może kupie hitmana 2 ale to zobaczę po reckach

 

A z premier na nastepny rok z potwierdzonymi datami premier  :

RE2 (koks)

Metro (koks)

Two Point Hospital (PC)

Ashen (koks)

Gyrosy 5 (koks)

Dying Light 2 (koks)

Devil May Cry 5 (koks)

Ori (koks)

Total War Three Kingdoms (PC)

Twin Mirror (koks)

 

Zastanawiam się nad : Kingdom Hearts 3, days gone i code vein ale tu duzo zależy od opinii graczy.

 

Reszta gierek albo nie interesuje  mnie (chyba że nagle okażą się hitami) lub kupie ale używki. I wymieniam tylko gry zapowiedziane na 2019 rok z datą lub takie które prawie na pewno w 2019 roku wyjdą. Dlatego last of us, cyberpunk, halo czy nowy doom nie trafiają na liste. 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Pacquiao napisał:

Słupek to chyba oglądał inny trailer Gears of War 5 niż wszyscy inni. Prawilnie przypominam:

 

 

Jaki tu niby zły kierunek?

 

Może nie tyle zły, co kierunek który mi kompletnie nie pasuje/ nie robi mnie. Sory, Girsy zawsze mi się będą kojarzyć z klimatem "spoconych męskich jaj naładowanych teską". W stylu Niezniszczalnych czy innych sensacji (jedyneczka to jeszcze "horrorek") a w tym trailerze wygląda to bardziej jak jakiś Tomb Raider czy Uncharted.

 

Za bardzo mi to pachnie "przygodą" niż "sensacją", te ukazane miejscówki też mi nie pasują (nie do Girsów). Już czwóreczka była o wiele gorsza niż oryginalna Trylogia (kampania) właśnie przez klimacik. A tutaj jeszcze bardziej (chyba?) idą w tym kierunku.

 

No ale spoko oceniam póki co ten zlepek scen.

 

PS. no i granie "tylko babom" w tej konkretnej serii mi akurat przeszkadza.

 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, milan napisał:

 

Ale płytki jestes mazzeo xD

 

No akurat bardzo dobrze powiedział. ND posunęło się do bardzo taniego zabiegu marketingowego wycelowanego w nerdów kiszących w piwnicy. Ciekawe ilu teraz się zastanawia nad tym czy pójdą do łóżka :D

 

PS. Skoro Ellie kocha się w Pinokio, to podejrzewam, że ma ksywę Gepetto ;) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Słupek napisał:

Czekam na Supermana (żółwie ninja :( )od Rocksteady które znowu wyznaczy nowe standardy.

 

Też na to czekam, ale głównie dlatego, żeby zobaczyć czy można zrobić dobra grę, z tak potężną postacią.  Tutaj schematy z  Batmana nie przejdą.  Chyba, że nad Metropolis ktoś rozproszy chmurkę z kryptonitu.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pacquiao napisał:

 

Połowa USA, to jest gorszy katolicki ciemnogród niż u nas w Polsce, więc nie bądź taki hej do przodu :D

oni jeszcze grają na snesie w tych teksasach wiec jak tlou 2 wyjdzie u nich to będzie 2077 rok gdzie już homo będzie akceptowane 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Zwyrodnialec napisał:

 

Też na to czekam, ale głównie dlatego, żeby zobaczyć czy można zrobić dobra grę, z tak potężną postacią.  Tutaj schematy z  Batmana nie przejdą.  Chyba, że nad Metropolis ktoś rozproszy chmurkę z kryptonitu.

 

Dobrym przykładem jest tutaj Injustice 2, ogólnie gardzę uniwersum DC (z wyjątkiem tylko Gacka!?). Ale dobre studio to i nawet z takiego materiału zrobiło super grę.

 

Myślę, że Rocksteady nawet z supka może zrobić hicior. Tym bardziej skubią już trochę ten swój nowy tytuł, AK pewnie jeszcze zaczęli robić za czasów PS3/X360.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...