Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tak było. Najbardziej boli że taki Babylon's Fall który wyglądał kiedyś na grę single player przekształcił się w generyczny co-op multi z ohydnym filtrem na ekranie. Jak na razie nie porwało mnie to E3. Dzisiaj Capcom, jutro Namco może tam coś ciekawego pokażą co wyjdzie w przeciągu następnych 6-9 miesięcy.

Odnośnik do komentarza

Dobre podsumowanie z ResetEry odnośnie tego, co w ostatnich latach poszło nie tak jeżeli chodzi o Platinum:

 

Cytat

- Scalebound got cancelled
- Their Matsuno mobile game got cancelled
- They got removed from Granblue development
- Babylon's Fall was supposed to release in 2019, is now 2 years late and looks underwhelming
- Bayonetta 3 has been a no show for 3 1/2 years, its director seems to have left the company
- Wonderful 101 got successfully kickstarted, but the remaster was only passable and sold badly
- The promised Wonderful 101 bonus chapters haven't been talked about in over a year
- Their other mobile game vanished from the face of the Earth for two years, got finally released on Apple Arcade, is of mediocre quality

 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, SlimShady napisał:

Oni tam odpowiadali tylko za system walki, więc chyba spisali się na medal. Mnie zastanawia dlaczego nie brali udziału w tegorocznym Nierze.

 

Widowiskowy - tak, ale czy szczególnie dobry? Polemizowałbym.

 

Swoją drogą Nintendo potwierdziło, że mają być same gry, więc Switch PRO może przy innej okazji.

 

albo "niespodzianka" ;) 

Odnośnik do komentarza

Jezuuu, ale dziadowska ta konfa Capcomu. Generalnie pod względem gier których pokazy zrobiły na mnie wrażenie to słabiutkie E3. :/ Pokaz Microsoftu fajny, ale bez jakiejś bomby. Na razie tak:

 

1. Elden Ring

2. Avatar od Ubisoftu

3. Forza Horizon 5 / Stalker 2

 

A pozycjami 2 i 3 to nawet nie jestem jakoś super zajarany, ot wyglądają fajnie...

 

No i parę fajnych indyków było, no ale to standardowo trzeba czekać na recenzje żeby coś dobrego wyłuskać z tego oceanu pikseli.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Ten sam silnik, podobna mapa, jestem dobrej myśli. Gierka wleci na święta :lapka: Jeszcze jak dowalą Switchem Pro to już będzie 10/10. Tylko wydaje mi się ,że nie będą chcieli hamować sprzedaży starej wersji więc prezentacja wleci pewnie miesiąc przed premierą konsoli. Realny termin to sierpień/wrzesień na prezentację jeśli sprzet istnieje. 

Odnośnik do komentarza

Po takim E3 od MS-u, IMO najlepszej konfie od lat, naprawdę nie mam do czego się przyczepić. Zawsze i tak rozbija się o wielką trójcę - MS dowalił do pieca, o Nintendo i o Sony jestem gotowy. Do tego daty premiery na 2021/2022, a nie świetego Dygdy. Bardzo, ale to bardzo udana konferencja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...