Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, SlimShady napisał:

No jak FF7 potrzebował kilku CD, to nie wiem jakby miał wyjść na kartridża.

 

Mnie śmieszy jak ktoś uważa tą konferencje za najlepszą w historii E3, czyli najlepszą w ostatnim ćwierćwieczu, ale to może wynikać z braku obeznania. Było tak zajebiście, że trzeba ludziom wmawiać i cały czas o tym przypominać. Jeszcze te brandzlowanie się PR-owym bełkotem na twitterze.

 

Jeszcze jest taka kwestia, że jak kogoś w ogóle nie interesuje streaming z artefaktami/lagami tylko natywne granie, a PC nie jest jego docelową platformą, to oczywiste, że  głównie liczy się to, co na danej konsoli. Także czekam z niecierpliwością na dzień, w którym zostanę "zmuszony" do kupienia Xboxa. Na razie jest do tego daleko.

Kto tutaj pisał o najlepszej konfie w historii? 

Ale ff 7 na Saturna to chyba by mógł wyjść, cnie? 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, PanKamil napisał:

Granie w chmurze(do tego na telefonie:sick:) to ostatnia rzecz jaką bym zrobił:reggie: świat dalej nie jest na to gotowy i pewnie jeszcze jakiś czas nie bedzie. 

 

Masz mnóstwo sposobów na ogranie gier z Xboxa. Nie jesteś zmuszony jak w przypadku klasycznych exów płacić kroci za nową konsolę.

21 minut temu, SlimShady napisał:

Mnie śmieszy jak ktoś uważa tą konferencje za najlepszą w historii E3

 

a ktoś tak uważa?

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Kmiot napisał:

Ja absolutnie nie wyciągam żadnych ostatecznych wniosków, bo zdaję sobie sprawę, że gra w swojej klasie jest kapitalna, szeroko rozwijana i sam od dawna w sumie chętnie bym w nią popykał, choć multiplayer to nie moja domena. Ja wiem, że ma ileś milinów aktywnych graczy i że forum nie jest żadną wyrocznią w tej kwestii, tylko wciąż zastanawia mnie, dlaczego mimo wszystko tutaj mało kto poznaje się na fenomenie tej gry i ciekawy jestem Twojej opinii na ten temat. Siedzą tu stare zgredy, którym ten gameplay nie leży? Żal im poświęcić więcej czasu jednej grze, gdy w kolejce czekają setki innych, więc tylko sprawdzają, "fajne, fajne" i lecą dalej? Boom na te grę już minął i zostali tylko zapaleńcy? No nie wiem, nie siedzę "wewnątrz", ale co jakiś czas mnie to zastanawia. Bo jednak forum, forumkiem, ale paru graczy tutaj mamy, tematy innych gier potrafią furczeć od postów, a w SoT cisza jak na morzu.

 

 

Czasem wynika to z faktu, że SoT jest imo niegrywalne solo, więc jak ktoś chce się dobrze bawić to musi mieć zgraną paczkę.

Do tego wydaje mi się, że sporo osób z forum i nie tylko zraziło się grą na początku, gdy nie bylo za dużo zawartości, a potem już coraz trudniej dać jej drugą szansę i próbować się wkręcić na nowo.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Kmiot napisał:

Ja absolutnie nie wyciągam żadnych ostatecznych wniosków, bo zdaję sobie sprawę, że gra w swojej klasie jest kapitalna, szeroko rozwijana i sam od dawna w sumie chętnie bym w nią popykał, choć multiplayer to nie moja domena. Ja wiem, że ma ileś milinów aktywnych graczy i że forum nie jest żadną wyrocznią w tej kwestii, tylko wciąż zastanawia mnie, dlaczego mimo wszystko tutaj mało kto poznaje się na fenomenie tej gry i ciekawy jestem Twojej opinii na ten temat. Siedzą tu stare zgredy, którym ten gameplay nie leży? Żal im poświęcić więcej czasu jednej grze, gdy w kolejce czekają setki innych, więc tylko sprawdzają, "fajne, fajne" i lecą dalej? Boom na te grę już minął i zostali tylko zapaleńcy? No nie wiem, nie siedzę "wewnątrz", ale co jakiś czas mnie to zastanawia. Bo jednak forum, forumkiem, ale paru graczy tutaj mamy, tematy innych gier potrafią furczeć od postów, a w SoT cisza jak na morzu.

Moim zdaniem to kwestia tego że jesteśmy po prostu starymi zgredami i jesteśmy na forum gdzie często narzeka się na to że gry są za długie, mapy za duże i w ogóle za dużo aktywności pobocznych. IMO SoT cieszy się największą popularnością wśród dzieci i młodzieży którzy mają po prostu czas i mają tę dziecięcą radość z cieszenia się grami i mogą poświęcić wiele czasu jednej pozycji.

Co do tego czy boom na SoT minął? Rzeczywiście czytając forum można odnieść takie wrażenie, ale statystyki temu przeczą bo jak na razie każdy kolejny rok był większy od poprzedniego pod względem napływu nowych graczy.

40 minut temu, PanKamil napisał:

No przeczycztałem i mówi, że jest przeciwnikiem ekskluzywności

no ok ale kiedy ostatnio Xbox miał ekskluzywną grę? Gry Bethesdy też nie będą ekskluzywne

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, SlimShady napisał:

 

Niech to będzie zagadka taka w stylu, gdzie jest Wally.

29889494e158d21f45e34d01cc16896c.thumb.jpg.197ec3ca0dcad9e56fa76d3e6492e8e8.jpg

 

Nie wiem kurna, co nie, może saturn był głównie skrojony pod gry 2d i mógł nie spełnić ich artystycznej wizji.

 

W pierwszym przypadku wystarczyło napisać, że nikt tak tutaj nie twierdził. 

Natomiast w przypadku ff to normalnie kabza poszła w ruch i tyle, saturn nie był jakąś imponującą maszyną ale nie raz sprawił niespodziankę w kwestii grafiki 3d. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Bigby napisał:

Czasem wynika to z faktu, że SoT jest imo niegrywalne solo, więc jak ktoś chce się dobrze bawić to musi mieć zgraną paczkę.

Może być w sumie. Dopiero mając kumatą załogę można odkryć co tak naprawdę gra oferuje, bo pod tym kątem była projektowana. Nie dodali w trakcie jakiegoś solo-kontentu, bo coś mi się obiło o oczy?

 

17 minut temu, ASX napisał:

Moim zdaniem to kwestia tego że jesteśmy po prostu starymi zgredami i jesteśmy na forum gdzie często narzeka się na to że gry są za długie, mapy za duże i w ogóle za dużo aktywności pobocznych

No tak, ale te narzekania najczęściej dotyczą gier solowych, Assassins Creedów, Far Krajów i jrpgów, bo te faktycznie potrafią być rozdmuchane ponad potrzebę, a przy graczach powyżej 30 roku życia to wygospodarowanie czasu na powtarzanie tych samych czynności może być problematyczne. Ale podchodząc do takiego SoT chyba każdy wie czego się spodziewać. Przecież na początku gra nie była aż tak wielka i nie oferowała aż tylu aktywności pobocznych. Ba, wręcz zarzucano jej brak zawartości, bo to gra multi, a te z zasady nigdy nie są na tyle duże, by nie mogły być większe. Nie wiem czy spotkałem się z opinią na temat jakiejkolwiek gry nastawionej na multi, że jest "za duża". Że ma za duży próg wejścia to owszem (ale to chyba akurat SoT nie dotyczy), ale żeby "za duża mapa, za dużo aktywności, za dużo zawartości" to się nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza

Przecież największą zbrodnią jaką można zrobić dla gracza z tego forum to wydać grę z multiplayerem lub (o zgrozo) pod co-op. Gwarantuję Wam, że gdyby zapowiedziane tytuły nie zawierały w trailerach sformułowań "open-world" i "multiplayer", a był "exclusive" odzew byłby znacznie przyjemniejszy.

 

To tak jakby ludzie się zastanawiali dlaczego Xbox nie jest tutaj zbyt popularny. :reggie: 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Przecież największą zbrodnią jaką można zrobić dla gracza z tego forum to wydać grę z multiplayerem lub (o zgrozo) pod co-op.

 

To tak jakby ludzie się zastanawiali dlaczego Xbox nie jest tutaj zbyt popularny. :reggie: 

Czepiłeś się tego multi jak rzep psiego ogona od kilku dni. Ludzie lubią singlowe gierki, ludzie lubią multiplayerowe gierki, ludzie nie lubią wciskania im SUPER SHARED WITH YOUR FRIENDS FUN TIME tam, gdzie albo marka była nastawiona na single, albo zwyczajnie multi jest potrzebne jak psu buda. W nowym Battlefieldzie chyba nikt nie będzie tęsknił za singlem, bo był tam piątym kołem u wozu, ale np. w tak gloryfikowanych przez Ciebie Tomb Raiderach multi zwyczajnie pożarło zasoby, które mogły pójść na doszlifowanie tego, czym te gry stały - singielka. Ile pograłeś w RoTR z kolegami?

 

Tym bardziej, że rynek gierek multikowych jest duży i wydaje się być dość mocno nasycony. Są największe tytuły ogrywane przez miliony ludzi, którzy poświęcają im masę czasu, no i fajnie. Teraz wbij się z czymś, co będzie trzymać wysoki poziom i odciągnie tych ludzi od tego, w co pykają ze znajomymi. Ciężko? Ciężko. Tymczasem sporo wydawców inwestuje w to środki z marnymi szansami na wykreowanie kolejnego CSa, CoDa czy WoWika.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Kmiot napisał:

No tak, ale te narzekania najczęściej dotyczą gier solowych, Assassins Creedów, Far Krajów i jrpgów, bo te faktycznie potrafią być rozdmuchane ponad potrzebę, a przy graczach powyżej 30 roku życia to wygospodarowanie czasu na powtarzanie tych samych czynności może być problematyczne. Ale podchodząc do takiego SoT chyba każdy wie czego się spodziewać. Przecież na początku gra nie była aż tak wielka i nie oferowała aż tylu aktywności pobocznych. Ba, wręcz zarzucano jej brak zawartości, bo to gra multi, a te z zasady nigdy nie są na tyle duże, by nie mogły być większe. Nie wiem czy spotkałem się z opinią na temat jakiejkolwiek gry nastawionej na multi, że jest "za duża". Że ma za duży próg wejścia to owszem (ale to chyba akurat SoT nie dotyczy), ale żeby "za duża mapa, za dużo aktywności, za dużo zawartości" to się nie spotkałem.

bardziej chodziło mi o to że gra wymaga poświęcenia dużo czasu, to nie jest tytuł który można odpalić na 20-30 min i zaliczyć jakiś progres. To raczej tytuł do którego jak się siada to trzeba mieć co najmniej 2h wolnego czasu, a często kończy się nawet na 6h sesjach, co ma swój urok oczywiście, ale nie oszukujmy się dorosłemu człowiekowi często trudno zagospodarować sobie tyle wolnego czasu. Dodałbym do tego jeszcze, że wbrew kolorowej oprawie gra jest dość bezlitosna i nie rzadko się zdarza że ktoś zatopi cię po kilku godzinach gry ze wszystkimi skarbami co na pewno też odstrasza tych którzy mają mało wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Bzduras napisał:

Czepiłeś się tego multi jak rzep psiego ogona od kilku dni. Ludzie lubią singlowe gierki, ludzie lubią multiplayerowe gierki, ludzie nie lubią wciskania im SUPER SHARED WITH YOUR FRIENDS FUN TIME tam, gdzie albo marka była nastawiona na single, albo zwyczajnie multi jest potrzebne jak psu buda. W nowym Battlefieldzie chyba nikt nie będzie tęsknił za singlem, bo był tam piątym kołem u wozu, ale np. w tak gloryfikowanych przez Ciebie Tomb Raiderach multi zwyczajnie pożarło zasoby, które mogły pójść na doszlifowanie tego, czym te gry stały - singielka. Ile pograłeś w RoTR z kolegami?

 

Tym bardziej, że rynek gierek multikowych jest duży i wydaje się być dość mocno nasycony. Są największe tytuły ogrywane przez miliony ludzi, którzy poświęcają im masę czasu, no i fajnie. Teraz wbij się z czymś, co będzie trzymać wysoki poziom i odciągnie tych ludzi od tego, w co pykają ze znajomymi. Ciężko? Ciężko. Tymczasem sporo wydawców inwestuje w to środki z marnymi szansami na wykreowanie kolejnego CSa, CoDa czy WoWika.

 

Mogly pójść, mogły nie pójść. W ROTR nie korzystałem z multika, ale w takim SINGLOWYM Ryse spędziłem w nim całkiem sporo czasu. Płaciłbym hajs za to żeby w SoT można było mieć prywatne sesje i sam bym sobie stateczkiem chillował, bez najazdów innych graczy. Z resztą, większość gier MSu ma i singla i multi, ale jak jest multi to HURR DURR CZEMU MULTIKA TEŻ DAJOOOO COOP ZŁOOO

 

Ku,rwa maczetowałbym takich przygłupów. Czy ja przychodzę do tematu HZD i piszę, gorwa a czemu nie ma coopa?

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Z resztą, większość gier MSu

Ach, więc to tu uwiera jednak :) Nie wymieniłem ani jednej gry od MSu w swoim poście.

 

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Czy ja przychodzę do tematu HZD i piszę, gorwa a czemu nie ma coopa?

A kto Ci broni? Jak tak mocno multiplayer Ci w duszy gra to przychodź i pisz, na zdrowie.

Odnośnik do komentarza

Na wszystko jest czas i miejsce, ale pomimo że lubie multi to się do niego nie ograniczam. Singlowcy dostają wysypki na słowa "co-op" lub "online", ale mają do tego prawo, a ja bekę mam z tego, że gry na oczy nie widzieli, ale już wydali wyrok.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SlimShady napisał:

Było tak zajebiście, że trzeba ludziom wmawiać i cały czas o tym przypominać. Jeszcze te brandzlowanie się PR-owym bełkotem na twitterze.

poważnie musisz być jedną z tych osób którą drażnią pozytywne informacje o xboxie xd 

 

proponuje trochę wyluzować, bo nikt nikomu nic nie wmawia, jesteśmy w temacie o targach więc to normalne że dyskutujemy o konferencjach (czasami mocno zbaczając od właściwego tematu xd) i pojawiają się tu różne informacje dot. E3 ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

poważnie musisz być jedną z tych osób którą drażnią pozytywne informacje o xboxie xd 

 

proponuje trochę wyluzować, bo nikt nikomu nic nie wmawia, jesteśmy w temacie o targach więc to normalne że dyskutujemy o konferencjach i pojawiają się tu różne informacje ;) P

Dobrze wiesz, że nie ma tutaj dzieci, nikt normalny tego nie kupuje, a ty nadal brniesz w tego rodzaju nieudaczną narrację. 

Rok temu pisałeś, że CGI/przerywniki nic nie dają, ale teraz super i najlepsza konfa na E3 jaką pamiętasz w swoim krótkim życiu. Wklejasz artykuł jakoby, te E3, to był jakiś gamechanger.

Spoiler

comment_MfFllZJtwzaYN7G56NjeVob71GLmAHfa.gif.fd0360d0e04ffa1f26c9f570b2d86164.gif

Przecież, to jest śmiechu warte.

Starfield pokazał najpierw planszę jak w Ragnaroku, a teraz niewiele więcej i już mam lecieć się jarać, bo tak nakazuje przyzwoitość. Tak swoją drogą Bethesdę szanuje jako jednego z lepszych wydawców, ale jako deweloper nigdy mnie ruszali.

 

Posłuchaj mnie wielce bezstronny narratorze, w moim interesie jest, żeby wychodziło jak najwięcej gier, które mnie interesują niezależnie od platformy. Grałem i gram na sprzęcie każdej firmy.

To ty masz problem, że ktoś się nad tym nie rozpływa, a przecież jak wiadomo jesteś orędownikiem trzymania się własnego zdania. Nie ulegasz presji rówieśniczej, gdy cały świat mówi, że trawa jest zielona, a niebo niebieskie, ty mówisz, że jednak nie, co wy pierdolicie, jest dokładnie na odwrót, więc teraz pozwól uprzejmie, żeby inni też mogli wyrażać własne zdanie niezależnie od tego, co ktoś wypierdział na bardziej światowym od tego forum.

 

Jakby dojebali The Evil Within 3, to byłbym zadowolony. Jakby dojebali wysokobudżetowym  AW2, to tylko dla tej gry poleciałbym po konsole, bo właśnie tak było z 360.

Jakby Kojima mógł zrealizować swoją wizję z P.T. na Xboxie, to też byłbym w chuj zadowolony wbrew temu, co ci się wydaje.

No cóż, nie zobaczyłem niczego takiego i może nigdy nie zobaczę, ale posługując się słowami pewnej znanej elfki czystej krwi Aoife Ní Fhearraigh - trzeba wierzyć, że najlepsze jeszcze przed nami.

 

 

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SlimShady napisał:

Rok temu pisałeś, że CGI/przerywniki nic nie dają, ale teraz super i najlepsza konfa na E3 jaką pamiętasz w swoim krótkim życiu.

zgadza się tak pisałem, dlatego bardzo dobrze że w tym roku była znaczna poprawa pod tym względem i z tego co pamietam zobaczyliśmy na ponad 30 zaprezentowanych gier, tylko 2 filmiki CGI (Redfall i Outer Worlds 2 - co zresztą skrytykowałem pisząc o swoich wrażeniach po konferencji).

Jeśli serio nie widzisz poprawy pod tym względem względem zeszłego roku to serio musisz mieć klapki na oczach. 

Nigdzie też nie napisałem że była to najlepsza konfernecja w moim życiu, nie wiem co próbujesz sobie wmawiać, dla mnie była to po prostu bardzo dobra konferencja, ponownie polecam przeczytać moją opinię po konferencji. 

 

1 godzinę temu, SlimShady napisał:

Wklejasz artykuł jakoby, te E3, to był jakiś gamechanger.

tak wkeliłem artykuł Eurogamera w którym pozytywnie wypowiadają się o niedzielnym show, wydawało mi się że od tego jest ten m.in jest ten temat, żeby  dzielić ciekawymi artykułami na temat naszej branży. Prosze mieć pretensje do Eurogamera jeśli nie podoba ci się ich zdanie, a nie do mnie :dunno:

 

1 godzinę temu, SlimShady napisał:

Starfield pokazał najpierw planszę jak w Ragnaroku, a teraz niewiele więcej i już mam lecieć się jarać, bo tak nakazuje przyzwoitość.

nikt nie każe jarać się Starfieldem, sam byłem rozczarowany formą tego teasera i że nie pokazali gameplayu, pisałem o tym. Nie wiem co sobie ubzdurałeś że ktoś coś ci wmawia

1 godzinę temu, SlimShady napisał:

To ty masz problem, że ktoś się nad tym nie rozpływa, a przecież jak wiadomo jesteś orędownikiem trzymania się własnego zdania. Nie ulegasz presji rówieśniczej, gdy cały świat mówi, że trawa jest zielona, a niebo niebieskie, ty mówisz, że jednak nie, co wy pierdolicie, jest dokładnie na odwrót, więc teraz pozwól uprzejmie, żeby inni też mogli wyrażać własne zdanie niezależnie od tego, co ktoś wypierdział na bardziej światowym od tego forum.

 

naprawdę nie wiem o co ci chodzi, nikt nikomu nic nie wmawia, trwa normalna dyskusja, są osoby którym nie podobała się ta konferencja to normalne i nikt nie ma z tym problemu, tylko ty z jakiegoś powodu czujesz się atakowany przez twittera i pozytywne informacje na temat xboxa, jakby ci się jakaś krzywda wydarzyła  że ktoś zacytował tutaj eurogamera xd 

 

no nic koncze te bezsensowną dyskusje, a jeśli rzeczywiście grasz na wszystkich konsolach to podaj swojego gamertaga to może kiedyś popływamy ;) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, ASX napisał:

zgadza się tak pisałem, dlatego bardzo dobrze że w tym roku była znaczna poprawa pod tym względem i z tego co pamietam zobaczyliśmy na ponad 30 zaprezentowanych gier, tylko 2 filmiki CGI (Redfall i Outer Worlds 2 - co zresztą skrytykowałem pisząc o swoich wrażeniach po konferencji). Jeśli serio nie widzisz poprawy pod tym względem względem zeszłego roku to serio musisz mieć klapki na oczach.

Niesamowity sukces zrobić lepszą konfę niż rok temu - winszuję. No po prostu coś niesłychanego. To jak wygrać z karłem w kosza. 

Cytat

Nigdzie też nie napisałem że była to najlepsza konfernecja w moim życiu, nie wiem co próbujesz sobie wmawiać, dla mnie była to po prostu bardzo dobra konferencja, ponownie polecam przeczytać moją opinię po konferencji. 

Napisałeś coś w tym stylu "Może jestem zbyt stary/młody, ale nigdy nic lepszego nie widziałem na E3. Sens tej wypowiedzi był jednoznaczny, już nie rób z siebie durnia z tym łapaniem za słówka. Zauważyłem, że to twoja standardowa zagrywka, ale na nic się zdaje, bo kontekst jest oczywisty.

Cytat

tak wkeliłem artykuł Eurogamera w którym pozytywnie wypowiadają się o niedzielnym show, wydawało mi się że od tego jest ten m.in jest ten temat, żeby  dzielić ciekawymi artykułami na temat naszej branży. Prosze mieć pretensje do Eurogamera jeśli nie podoba ci się ich zdanie, a nie do mnie :dunno:

Wklej jeszcze więcej, patrz jaką niesamowitą dyskusje dzięki temu rozkręciłeś, właśnie oto chodzi w forum dyskusyjnym. Wklej też kto komu pogratulował, bo to też jest bardzo ważne. Każdy czeka na takie info. Będziemy o tym gadać przez kilka stron.

Cytat

 

nikt nie każe jarać się Starfieldem, sam byłem rozczarowany formą tego teasera i że nie pokazali gameplayu, pisałem o tym. Nie wiem co sobie ubzdurałeś że ktoś coś ci wmawia

Ogólnikowo chodzi nie, tylko o Starfielda, a o cały pokaz, a to tylko przykład teoretycznie jednej z większych zapowiedzi.

Cytat

naprawdę nie wiem o co ci chodzi, nikt nikomu nic nie wmawia, trwa normalna dyskusja, są osoby którym nie podobała się ta konferencja to normalne i nikt nie ma z tym problemu, tylko ty z jakiegoś powodu czujesz się atakowany przez twittera i pozytywne informacje na temat xboxa, jakby ci się jakaś krzywda wydarzyła  że ktoś zacytował tutaj eurogamera xd 

I znów palisz głupa. "Nie wiem jak można tak surowo ocenić, ale się domyślam" Otóż ci dokładnie wyjaśniłem dlaczego tak oceniam, a nie inaczej. Inni tak samo, Łysy redaktor naczelny z Gry-Online też, ale to nie była jedyna słuszna linia partii, więc widocznie cię ubodło i musisz się ratować swoimi tzw. "ciekawostkami".

Cytat

 

no nic koncze te bezsensowną dyskusje, a jeśli rzeczywiście grasz na wszystkich konsolach to podaj swojego gamertaga to może kiedyś popływamy ;) 

Nie będę ci podawał, bo jest prywatny i nie jesteśmy kolegami, ale jeśli tak ci mocno zależy, to mogę udowodnić, że mam świętą trójcę. Warunek jest taki, że jeżeli dostaniesz taki dowód, to usuwasz konto i już niż nigdy nie wrócisz jako alter. Jeżeli nie udowodnię, to w drugą stronę.

 

 

 

 

 

 

 

Adwokata nikt nie potrzebuje. Zbanowany książę cyganów na alterze będzie mi coś pisał o CW. Kto tam głównie urzęduje, ja czy ty? Nie wcinaj się między wódkę, a zakąskę, bo nic nie wnosisz do tematu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, SlimShady napisał:

Napisałeś coś w tym stylu "Może jestem zbyt stary/młody, ale nigdy nic lepszego nie widziałem na E3. Sens tej wypowiedzi był jednoznaczny, już nie rób z siebie durnia z tym łapaniem za słówka. Zauważyłem, że to twoja standardowa zagrywka, ale na nic się zdaje, bo kontekst jest oczywisty.

napisałem że że nie przypomian sobie konferencji która zaoferowałaby lepszą ofertę dla graczy (zapowiedzieli 26 nowych gier do game passa, w zasadzie co miesiąc do końca roku będzie wychodzić nowa gra first party), jeśli się z tym nie zgadzasz i uważasz że to nic specjalnego to  oczywiście masz prawo do takiej opinii ;) 

Wolałbym jednak dyskutować na argumenty, a nie prywatne podjazdy, podszczypywania czy insynuacje. 

45 minut temu, SlimShady napisał:

Wklej jeszcze więcej, patrz jaką niesamowitą dyskusje dzięki temu rozkręciłeś, właśnie oto chodzi w forum dyskusyjnym. Wklej też kto komu pogratulował, bo to też jest bardzo ważne. Każdy czeka na takie info. Będziemy o tym gadać przez kilka stron.

xd Wybacz ale będę sobie wklejał takie branżowe artykuły i twitty jakie mi się podobają i nie łamią regulaminu i  naprawdę nie rozumiem tego jak wklejenie gratulacji z publicznego konta Shu Yoshidy i Hermana Hulsta gdzie pogratulowali xboxowi udanej konfernecji mogłoby komukolwiek przeszkadzać, ale jak widać się myliłem.  Myśle że takie rzeczy, kiedy szefowie obu firm doceniają nawzajem swoją prace powinny łączyć graczy a nie dzielić. 

 

45 minut temu, SlimShady napisał:

Nie będę ci podawał, bo jest prywatny i nie jesteśmy kolegami, ale jeśli tak ci mocno zależy, to mogę udowodnić, że mam świętą trójcę. Warunek jest taki, że jeżeli dostaniesz taki dowód, to usuwasz konto i już niż nigdy nie wrócisz jako alter. Jeżeli nie udowodnię, to w drugą stronę.

xD masz jakieś dziwne mniemanie o sobie 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...