Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Nie żałuję zakupu xboxa bo cały czas nadrabiam backlog z Xbox One i jakieś indyki no ale przestałem się łudzić, że prędko zobaczę coś co wykorzystuje moc tego sprzętu. ps5 też nie rozpieszcza, kupię za rok lub dwa i ogram te exy co do tego czasu wyjdą.

 

Po dzisiejszej  konfie MS przekonuje się do argumentu, że abonamenty niszczą branżę i zapychają tylko bibliotekę grami z niższej półki. Żeby to jeszcze wyglądało mniej generycznie.

W przyszłym roku kończy mi się Gamepass, i raczej nie będę go ładował na wiele miesięcy w przód, a tylko wykupię z okazji premiery większych gier (kiedy te już nadejdą), chociaż takiego Starfield albo FM8 wolałbym kupić na własność bo to tytuły na grube miesiące grania.

 

Dobrze, że wciąż zapowiedziane są ciekawe multiplatformy jak Calisto i RE4, które kupię w pudełku i opchnę najwyżej dalej bo już nie zbieram tyłu pudełek jak dawniej gdzie kupione za 200zl gry warte za rok są połowę tej ceny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Strasznie sie na ten moment branza prezentuje. Mam wrazenie jakby ubylo gatonkow bo teraz kazda gierka jest eksploracja tpp w otwartym swiecie z elementami rpg albo indykiem w rzucie izometrycznym lub z boku. Jedyny FPP to chyba ten od PCF nie liczac coop shooterow z dzisiaj. Najbardziej oczekiwana gierka na forum z kolei jest kalka dead space, ale ku.rwa doslownie moglaby by byc remakiem i bym w to uwierzyl. Brakuje dawnych silnych marek, nawet glupich Girsow 6 z czarna, gruba, niebinarna, baba nie zagaili.

 

Przewidywalem, ze ta branza idzie na dno co wielu mi wypominalo ale tak zle jak teraz to moim zdaniem jeszcze nie bylo. Nie kupuje tego, ze gry teraz to ciezko sie robi i covid byl. Dobrze ze mam jeszcze 8 generacje do nadrobienia bo gdybym poszedl za haselkiem "musisz miec wszystkie konsole to wtedy jestes graczem" to bym z ch.ujem w lapie siedzial teraz. Trzymajcie sie tam w tej 9ej generacji chlopaki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z 30 tytułów tylko 3 przykuły moja uwagę i pewnie je kupię jak nie będzie dramatu na premierę w aspektach technicznych. Chodzi oczywiście o Starfield, The last case of Benedict Fox oraz Flintlock. Starfield o tak pewnie kupię na płycie, bo to będzie przeogromną gra i taka, którą trzeba mieć na płycie. 

Edytowane przez LukeSpidey
Odnośnik do komentarza

Gamepass kończy mi się w styczniu i już wiem, że kupię go sobie na miesiąc po premierach Forzy  Motorsport i Starfielda. Sprawdzę obie i ocenię czy warto przedłużać Gamepassa. Tryb single w GT7 przeszedłem w dwa tygodnie i w Forzie może być podobnie, a Starfield to dla mnie niewiadoma. Kupię pewnie też na miesiąc jak wyjdzie Silksong. Reszta gier z pokazu na 2023 niestety nie interesuje mnie na tyle, żeby poświęcać im czas. Jeśli chodzi o ten rok to sprawdzę Plague Tale Requiem, chociaż jedynkę po kilku godzinach odpuściłem 

 

Dobrze, że mam też PS5 (kończę Horizon Forbidden West i czekam na Spidermana 2 oraz remake KOTORa) i Switcha (już niedługo trzecie części Xenoblade i Splatoon, a później nowe Mario+Rabbids)

 

 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...