Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Square napisał(a):

Horizon na wszystko z pominięciem Xboxa to była bomba chyba.

Dla horajzoniaków może i tak, nie wiem - moje zdanie na temat marki Horizon znasz.

 

I czyja była racja? Ja tam się wyspałem, hehe. A teraz do kawki te dwa czy trzy warte uwagi trailerki sobie obejrzę.

Odnośnik do komentarza

Nadrobiłem właśnie zwiastuny i cieszę się, że poszedłem spać. Najlepiej wypada moim zdaniem Phantom Blade Zero i Kingdom Come 2. W Nevę też zagram, chociaż bez ciśnienia. A na Slitterhead zawiodłem się już wczoraj, więc nie ma o czym mówić. Zaskakuje brak gameplayu do Wukonga na dwa miesiące przed premierą. Byłbym ostrożny co do tej gry, bo obiecują gruszki na wierzbie, a po premierze może okazać się, że mamy do czynienia ze średniakiem. 

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

Tragedia. Takiej zbieraniny bezpłciowych, pozbawionych charakteru i nudno wyglądających gier to jeszcze w życiu nie widziałem. Połowa to jakieś durne sieciówki martwe przy premierze albo miesiąc po, druga to sflaczałe indory w których albo wspinasz się laską po Kilikamdżaro, a ona drze morde jakby ją ktoś zapiał od tyłu, albo pielęgnujesz ogródek... Jedyne co było warte uwagi przez te całe dwie godziny to zapowiedź Alana Wake'a 2 w pudełku.

Odnośnik do komentarza

Z tych targów na razie można wywnioskować jedno, jak się nie ma zasobów Series S jest problemem już nie tylko w trybach, ale i wydawaniu całych gier...

Wukong przesunięty na Xboxy

Kingdom Come 2 ucięty przez Xboxy 

Po przesłankach w 2023, w tym roku hamulcowy ziemniak dopiero odpalił xD

Odnośnik do komentarza

Dla niektórych devów tak, z drugiej strony jedne z najbardziej imponujących gier pod względem grafiki czy rozmachu jak Hellblade, czy MFS nie mają jakoś problemu by działać na Series S. 

 

Więc nie jest to sytuacja zero jedynkowa, a wiele zależy od developerów i ich umiejętności do optymalizacji. Przypominam sobie sytuacje z Balderem gdy twórcy przy pracach nad wersją na Xboxa odkryli że coś zżerało im 30% ramu xd 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ASX napisał(a):

Dla niektórych devów tak, z drugiej strony jedne z najbardziej imponujących gier pod względem grafiki czy rozmachu jak Hellblade, czy MFS nie mają jakoś problemu by działać na Series S. 

 

Więc nie jest to sytuacja zero jedynkowa, a wszystko zależy od developerów i ich umiejętności do optymalizacji. 

Wszystko się da, ale bez Series S byłoby taniej wyprodukować cokolwiek, jednak ten sprzęt strasznie odstaje, bo przecież nawet PS5 I Series X to już się robi technologiczne muzeum. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pawelgr5 napisał(a):

Spoko, wyjdzie handheld od MS to juz na pewno wszyscy będą lajtowo optymalizowac gry na wszystkie xboxy :lul:


Wymóg działania gry natywnie na tym sprzęcie, jeśli kiedykolwiek powstanie zabije markę Xbox.

 

Z drugiej strony jak nie będzie takiego wymogu to każdy oleje nisze niszy xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...