Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Bielik napisał(a):

A ale senuła na nim dobrze działa !!!

 

Wszystkie gry dobrze działają.

 

Warto przypomnieć, że większość gier nadal wychodzi na Xone, PS4 i jakoś nikomu nie przeszkadza, że te konsole odstają znacznie mocniej od XsX/PS5, a mamy już obecną generację od 4 lat, a za 2 lata prawdopodobnie się skończy.

Odnośnik do komentarza

No ten podział na generację mimo pamiętnych zapewnień Sony jak to oni wierzą w generacje, coraz bardziej się zaciera. Jeśli spojrzeć na listę najpopularniejszych gier na obu konsolach to królują tam gry które wyszły jeszcze w czasach poprzedniej generacji i średnio mają 6-7 lat i nic nie zapowiada by coś miało je zrzucić z tego tronu. A połowa aktywnych graczy wciąż siedzi na starych konsolach i w ogóle nie mają do tej pory motywacji by przeskakiwać na obecną. Następne generacje konsol, pewnie jeszcze bardziej pogłębi ten proces i nie zdziwię się jak będą wychodziły gry na 3 generację konsol. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, SnoD napisał(a):

 

Wszystkie gry dobrze działają.

 

Warto przypomnieć, że większość gier nadal wychodzi na Xone, PS4 i jakoś nikomu nie przeszkadza, że te konsole odstają znacznie mocniej od XsX/PS5, a mamy już obecną generację od 4 lat, a za 2 lata prawdopodobnie się skończy.

Większość tak, ale te kilka ważnych się tutaj liczy i opóźnianie premier już się zaczyna pojawiać częściej, a zostało jeszcze kilka lat życia tej generacji. 

 

W brak wymogu parity X i S nie wierzę, ale ten handheld mógłby działać jak Deck z flagami verified i tyle, zresztą zobaczymy jaka będzie moc tego sprzętu. 

Odnośnik do komentarza

No ja kojarzę słownie 2 gry przez 4 lata. Już nie zamydlajmy, że to jakiś problem.

 

Wszędzie ludzie piszą jak to są zaskoczeni jak nowe gry dobrze wyglądają i działają na Xss.

 

Inna jest kwestia, że fla konsolarzy idą gówniane czasy, bo jak nowa generacja wskoczy w 2026 to pewnie będzie sytuacja gdzie wiele gier wychodzić będzie na Xone, PS4, XsX, Xss, PS5, X2 i PS6 XD

 

Pecety nigdy nie miały większegosensu niż dzisiaj.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, SnoD napisał(a):

No ja kojarzę słownie 2 gry przez 4 lata. Już nie zamydlajmy, że to jakiś problem.

 

Wszędzie ludzie piszą jak to są zaskoczeni jak nowe gry dobrze wyglądają i działają na Xss.

"Xbox Series S is not holding games back, it's matter of development effort".

 

Larian

Czesi ucięli, a czy będzie release na Xboxy od razu to zobaczymy 

Wczoraj Wukong 

 

 

Będzie tego więcej 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Tak część gier będzie działać a część nie :reggie: To ma być konsola a nie komputer ja Deck. 
 

Jak chcesz później ten sprzęt sprzedawać w markecie gdzie 90% ludzie będzie myślało o nowy przenośny Xbox, pogram sobie w najnowsze girsy. 
 

Do tego kolejna wersja abonamentu o jakiejś chujowej nazwie pod przenośniaka? 
 

Skomplikujcie to jeszcze bardziej. Nie wierze ,że w Xboxie pracują tacy idioci. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ukukuki napisał(a):

Tak część gier będzie działać a część nie :reggie: To ma być konsola a nie komputer ja Deck. 
 

Jak chcesz później ten sprzęt sprzedawać w markecie gdzie 90% ludzie będzie myślało o nowy przenośny Xbox, pogram sobie w najnowsze girsy. 

 

Żeby to miało sens to chyba będę musieli zrobić takiego Xss w pudełku.

Odnośnik do komentarza

No i sumie sobie pograją w te Gearsy tylko że w chmurze. 

 

Trochę podobnie ludzie, a nawet poważni analitycy obawiali się o Portala, czy nie będzie zwrotów, bo czy ludzie ogarną że to urządzenie do streamingu, które wymaga stabilnego łącza internetowego. I patrząc po sprzedaży, która nie jest najgorsza ludzie nie mają z tym problemu. Nie mam pojęcia czy tak będzie, ale jestem w stanie sobie wyobrazić przenośnego xboxa, który część gier odpala natywnie, a część bardziej wymagających streamuje. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał(a):

No i sumie sobie pograją w te Gearsy tylko że w chmurze. 

 

Trochę podobnie ludzie, a nawet poważni analitycy obawiali się o Portala, czy nie będzie zwrotów, bo czy ludzie ogarną że to urządzenie do streamingu, które wymaga stabilnego łącza internetowego. I patrząc po sprzedaży, która nie jest najgorsza ludzie nie mają z tym problemu. Nie mam pojęcia czy tak będzie, ale jestem w stanie sobie wyobrazić przenośnego xboxa, który część gier odpala natywnie, a część bardziej wymagających streamuje. 

 

Byłby jeden plus takiej sytuacji - oznaczałoby to jednak dalszy rozwój xCloud, który już jest bardzo dobrze przystosowany do małych ekranów, jednak wymaga jeszcze trochę pracy nad bitrate.

14 minut temu, Ukukuki napisał(a):

Tak część gier będzie działać a część nie :reggie: To ma być konsola a nie komputer ja Deck. 
 

Jak chcesz później ten sprzęt sprzedawać w markecie gdzie 90% ludzie będzie myślało o nowy przenośny Xbox, pogram sobie w najnowsze girsy. 
 

Do tego kolejna wersja abonamentu o jakiejś chujowej nazwie pod przenośniaka? 
 

Skomplikujcie to jeszcze bardziej. Nie wierze ,że w Xboxie pracują tacy idioci. 

 

W MS sytuacja wygląda tak, że rzucają gównem o ścianę i patrzą co się przylepi. Można spodziewać się po nich absolutnie wszystkiego :p

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, SnoD napisał(a):

Inna jest kwestia, że fla konsolarzy idą gówniane czasy, bo jak nowa generacja wskoczy w 2026 to pewnie będzie sytuacja gdzie wiele gier wychodzić będzie na Xone, PS4, XsX, Xss, PS5, X2 i PS6 XD

A jakie gry które celują w grafikę lepszą niż 6/10 zostały zapowiedziane na XOne czy PS4? Jakieś multiplatformy które też mają wyjść na Switcha czy Steam Decka wydadzą (tak samo jak Fifa 19 wyszła na PS3) ale tytuły mające się dobrze prezentować to omijają PS4 i XOne. Właściwie ostatni bardziej ambitny graficznie tytuł na PS4 to RE4R ale działał on i wyglądał średnio nawet na PS4 Pro.

Odnośnik do komentarza

Nie śledzę co jest zapowiedziane, ale faktem jest, że mamy 4 lata generacji i 50% graczy PS i X siedzi na starych konsolach i w coś tam gra, wchodzą do sklepów i kupują gry.

 

Dla mnie tej generacji w ogóle mogłoby nie być, bo niby ogromny skok technologiczny, a dalej moglibyśmy grać w to samo na Koksie albo Pro.

 

Miałem prawie wszystkie konsole od czasu X360 i tak zmarnowanej generacji i konsol nie kojarzę.

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

No właśnie że siedzą na starych konsolach i grają w Fortnite/Fife/Minecrafta/dowolnego GaaSa i tam wydają pieniądze/czas ale czy np. użytkownicy PS4 kupują nowe gry z taką częstotliwością jak użytkownicy PS5 to bardzo wątpię. Konkretnych liczb praktycznie nie ma ale przykładowo taki Dead Island 2 w UK 68% pudełek sprzedał na PS5 (pozostałe to reszta konsol czyli PS4 to może 20%?) a to było rok.

Odnośnik do komentarza

No ci którzy zostali na starej generacji grają głównie w te GAASy które wymieniłeś. To trochę inny typ konsumenta. 

 

Kupowanie konsol nowej generacji, coraz bardziej przypomina wymianę karty graficznej te same gry tylko w lepszej rozdzialce, to samo będzie w przyszłości.

 

Nie będzie już przeskoków w stylu ps1->PS2, Ps2->x360/PS3. Zmieniły się nawyki konsumentów, ludzie kupują coraz mniej gier, coraz więcej grają w GAASy, a budżety gier są coraz większe więc żeby próbować  je zbilansować trzeba wydawać je na jak największą liczbę urządzeń, stąd crossgeny

Odnośnik do komentarza

To był chyba najchujowszy pokaz jaki widziałem. Absolutnie nic poza kozackim power rangers nie wyglądało jak must play. IMO trochę za dużo już lewackiego indie gówna, gdzie grasz kolorową babą, która drze pizde i ma jakieś problemy emocjonalne xd
No dobra metaphor wygląda zajebiście, ale to już znana i dawno zapowiedziana gierka od atlusa. Brakowało jakiejkolwiek megatony - jak Sam Lake sie pojawil to myslalem, ze w koncu pokaze remake maxa 1&2 a nie dalej ten anal :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...