Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

merytoryczny temat o targach, newsy, info itd ale jak widzę że znowu zaczyna się beka ze skyrima i (pipi)enie o fps'ach to zapraszam do śmietnikowego tematu w betoniarni. radzę skorzystać z zaproszenia. po to są 2 tematy żeby nie zaśmiecać tego głównego o targach gdzie można znaleźć najważniejsze info z targów a nie ściany tekstu z bekowymi emotkami, fps'ami i heheszkami.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za otwarcie:
Jeśli chodzi o konferencje MS i Sony - obie bardzo mi się podobały. U pierwszych gry głównie na ten i nastepny rok, u konkurencji rozstrzał na 3 lata, ale u tych drugich gierki bardziej mi sie podobały.
MS
- FH3 - czuc klimat motorstorma i to mi się podoba. Na pewno kiedys sprawdzę.

- DR4 - must have. Uwielbiam zombiaki, uwielbiam serie i muszę w to zagrac.
- Scalebound - nowy materiał mnie nie rozczarował i wierze w Kamiye. Gosc zna sie na robieniu dobrego gameplayu jak mało kto.

Sony
- GOW - z poczatku sceptycznie podchodzilem, ale już mnie faza złapała przez która bede musiał przejsc całą serie od nowa. Za dużo TLOU tutaj, ale daje szanse. Oby systemowo było przynajmniej tak dobrze jak w poprzednich grach z serii.
- Days Gone - znowu za dużo Tlou, ale concept gry ala SoD z xboxa bardzo mi się podoba. Zombie zawsze na plus i czekam jak cholera
- Horizon - :banderas: no chyba najwieksze wrazenie obok spidermana zrobila ta gra. Fabuła mało mnie interesuje jesli gameplay i duze replayability bedzie stało na pierwszym miejscu.

- Spider-Man- czekam od PSXa na dobra gre z pajeczakiem i sie doczekałem!

- Nowa gra Cagea - kupa i sorry, nie dam sie nabrac.
- TLG - nic odkrywczego nie napiszę - kazdy w gierki Uedy powinien zagrac i po raz trzeci zpaowiada się petarda.
Tyle. Nowego DMC nie było, RE VII to na razie zagadka, nowa gra Kojimy mi lata, ale to co zapowiedziało SOny jest zaje.biste. Do tego w tym roku NioH, w przyszłym Nier i jest powod by kupowac tego szmelca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Micro :

 

+oczywiscie Horizon

+ Scale nie moze sie nie udac choc pokazali wg mnie slaby moment gry.

+Dr4 wiadomo zombie nigdy malo

 

Z minusów po recore spodziewałem sie czegos lepszego niestety. Nad Rare mozna zapalic juz swieczke.

Sony

 

+Cala konferenacja przeprowadzona genialnie , godzina minela z oka mgnieniu.

+Gry, gry gry i jeszcze raz gry. Nowy God petarda, Days Gone chyba najfajniejsze zaskoczenie targów, Horizon wyglada genialnie. Jeszcze ten spider od Insomniac po prostu bajka. Kapitalny trailer Detroid i po gównianym Beyond mam nadzieje ze wroca do formy. O Tlg nie bede pisał bo ltery nie wyraza tego co czułem ogladajac trailer. Ueda to mistrz. Jeszcze ten Kojima na scenie.

 

 

Z minusów to gdzie sa daty premier.Wiekszosc tych gier to 2017 a Death od Kojimy to chyba 2019. I chyba nawet w Sony wstydza sie pokazywac te Gt sport

 

Ogólnie cale te e3 najslabsze od lat ale Sony troche uratowało te targi. Z samych minusów targów to bylo duzo nieobecnych gier.

O Beyond od Ubi to juz nawet szkoda pisac :(

Edytowane przez Ma_niek
Odnośnik do komentarza

Konferencja Ubi to była jakaś tragedia. Pitolenie przez piętnaście minut o jednej grze... widać, że nie mają pomysłów na gry, skoro tyle czasu poświęcają na gadkę o systemie walki z SP lub na latanie ptaszkami po Paryżu. Jak zwykle popis tanecznej żenady i brak gier o które społeczność od lat prosi(Splinter Cell, BG&E) lub po prostu domaga się o więcej (Rayman). For Honor, które najwyżej będzie średniakiem... Ech, pomyśleć, że ta firma kiedyś takie petardy rzucała w szóstej generacji.

Odnośnik do komentarza

Szkoda. Jestem cholernie ciekawy tej platformy, a konkretnie jej mocy/możliwości. Chciałbym żeby 3rd party waliło drzwiami i oknami by tworzyć na NXa.

Jak na razie to przyszlosc nie zapowaida sie dla niny zbyt dobrze - wydajac konsole w 2017 słabszą od Xboxa i PS4 które pół roku później dostanie nowe wersje 10x lepsze od poprzednich? Już widzę bicie drzwiami i oknami do drzwi NX :) Taki hói.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak sobie teraz myślę, że MS zaczyna pod koniec 2017 nową generację. Po drodze będzie Sony i ich Neo, więc z tym NX może być jak z gościem weselnym co przyjeżdża dopiero na poprawiny i to gdy już wszyscy zaczynają się do domów rozjeżdżać :P

Odnośnik do komentarza

Tak sobie teraz myślę, że MS zaczyna pod koniec 2017 nową generację. Po drodze będzie Sony i ich Neo, więc z tym NX może być jak z gościem weselnym co przyjeżdża dopiero na poprawiny i to gdy już wszyscy zaczynają się do domów rozjeżdżać :P

No czyli tak jak w przypadku Wii U i PS4 i Xone.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Plotki mówiły, że Neo już jest w produkcji, pierwotnie chyba nawet pod koniec tego roku miało wyjść, więc raczej nie mieliby jak zmienić specyfikacji, szczególnie, że takie GPU to nie tak łatwo podkoksić jak np. dodać więcej ramu. 

Odnośnik do komentarza

No, ale to sie nie trzymałoby kupy wydawac w tym roku neo. W przyszlym wychodzi NX, potem Scorpio to 2018 przyniósłbym PS5 bo Sony nie zdzierżyłoby gorszej grafiki w swoich grach i multuplatformach.


Także obstawiam albo podpakują Neo albo serio za dwa lata PS5.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

ktoś wcześniej pisał że to może była podpucha ze strony sony. w sumie śmiesznie by było. puścić plotę o neo, że niby w produkcji, że już się robi, że to i tamto. w tym czasie robić swoje, wyczaić co pokaże konkurencja żeby odkryli swoje karty a później u siebie w Tokyo czy na firmowej imprezie pokazać asa w rękawie i heheszki z głupich amerykanów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...