Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie dnia jest takie czy Scorpio będzie musiało mieć obligatoryjnie 4K w każdej grze - jeśli tak to IMO 1080p@60fps w neo > 4k@30fps w scorpio. 

Poza tym nie wiem czy do końca już to wyjaśnili, ale jeśli potwierdzą się informacje, że Scorpio będzie kompatybilne w dół (czytaj - nie będzie robionych gier tylko pod Scorpio) to w żaden sposób nie wykorzystają w 100% potencjału. 

 

A kto ci powiedział, że na Neo każda gra będzie 1080p/60fpsów? 

Odnośnik do komentarza

Trochę rozczarowanie tym gow 4

Myślałem, że czwarta część będzie jak w przypadku u4 wyrypana, nowe animacje, mordy jakieś pomysły a tak szczerze, to mechanika gry to jak z pierwszych gearsow, jednych to cieszy albo dla mnie (pipi)nia i rozczarowanie.

GoW 4 rzeczywiście nie zachwyca mechaniką, czy nowinkami w rozgrywce, graficznie też jest przeciętnie, ale grać się w to pewno będzie kapitalnie. Jak już kupię tego używanego Xone dla Horizon 3, to nad tym GoWem też mocno pomyślę ;)

Odnośnik do komentarza

 

Pytanie dnia jest takie czy Scorpio będzie musiało mieć obligatoryjnie 4K w każdej grze - jeśli tak to IMO 1080p@60fps w neo > 4k@30fps w scorpio. 

Poza tym nie wiem czy do końca już to wyjaśnili, ale jeśli potwierdzą się informacje, że Scorpio będzie kompatybilne w dół (czytaj - nie będzie robionych gier tylko pod Scorpio) to w żaden sposób nie wykorzystają w 100% potencjału. 

 

A kto ci powiedział, że na Neo każda gra będzie 1080p/60fpsów? 

 

Nie napisałem, że każda, ale według mnie to logiczne. Pierwsze zapowiedzi mówią, że nie będzie to kolejna generacja tylko uzupełnienie obecnej. Każda gra będzie działać na ps4 i ps4,5, równocześnie jest często podawane, że 4K nie będzie wymagane (co w sumie logiczne bo to nie będzie potwór jak Scorio). Suma sumarum albo dadzą lepsze tekstury i ogólnie grafikę albo "pójdą na łatwiznę" i dadzą 60fps (lub jedno i drugie).

Wiadomo, że to tylko wróżenie z fusów, ale mam nadzieje, że tak będzie (czyt. pójdą w fpsy, a nie w rozdzielczość). 

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie to zasmuciło, że nowy "xbox scorpion" będzie taki mocny. Bo planowałem kupić PS4K neo i to miał być u mnie najlepszy sprzęt do grania.

A tu trochę klops - Sony siedzi cicho, bo ich konsola okazała się słabsza. I już widzę jak na YT będa wyskakiwać filmy porównawcze gierek: Scorpion vs Neo, z niekorzyścią dla tej drugiej:/

Proponuje sie wstrzymać z takimi wpisami aż do oficjalnej prezentacji PS4 Neo ;)
Odnośnik do komentarza

 

 

Pytanie dnia jest takie czy Scorpio będzie musiało mieć obligatoryjnie 4K w każdej grze - jeśli tak to IMO 1080p@60fps w neo > 4k@30fps w scorpio. 

Poza tym nie wiem czy do końca już to wyjaśnili, ale jeśli potwierdzą się informacje, że Scorpio będzie kompatybilne w dół (czytaj - nie będzie robionych gier tylko pod Scorpio) to w żaden sposób nie wykorzystają w 100% potencjału. 

 

A kto ci powiedział, że na Neo każda gra będzie 1080p/60fpsów? 

 

Nie napisałem, że każda, ale według mnie to logiczne. Pierwsze zapowiedzi mówią, że nie będzie to kolejna generacja tylko uzupełnienie obecnej. Każda gra będzie działać na ps4 i ps4,5, równocześnie jest często podawane, że 4K nie będzie wymagane (co w sumie logiczne bo to nie będzie potwór jak Scorio). Suma sumarum albo dadzą lepsze tekstury i ogólnie grafikę albo "pójdą na łatwiznę" i dadzą 60fps (lub jedno i drugie).

Wiadomo, że to tylko wróżenie z fusów, ale mam nadzieje, że tak będzie (czyt. pójdą w fpsy, a nie w rozdzielczość). 

 

 

Niby logiczne, ale też nie do końca. Nie każdy dev będzie chciał robić grę w 60 fpsach i będzie wolał bardziej pójść w grafike tak czy siak. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeśli Sony nie zapowie do końca roku Neo to nieźle zrobią w chooya MS, który pewnie pod wpływem tych przecieków zapowiedział wcześniej Scorpio. A na dodatek znowu obrywa się MS za kilka wersji konsol czy skracanie życia tej generacji, a nie Sony. Jak dla mnie pijarowe mistrzostwo świata.

 

Przecież jeszcze przed E3 któryś z szefów Sony potwierdził, że Neo istnieje, ale nie przywieźli konsoli na targi.

Odnośnik do komentarza

 

Pytanie dnia jest takie czy Scorpio będzie musiało mieć obligatoryjnie 4K w każdej grze - jeśli tak to IMO 1080p@60fps w neo > 4k@30fps w scorpio.

Poza tym nie wiem czy do końca już to wyjaśnili, ale jeśli potwierdzą się informacje, że Scorpio będzie kompatybilne w dół (czytaj - nie będzie robionych gier tylko pod Scorpio) to w żaden sposób nie wykorzystają w 100% potencjału.

A kto ci powiedział, że na Neo każda gra będzie 1080p/60fpsów?
Klapy jaka desperacja że musza sobie sami wymyślać i dopowiadać xD btw Macio ty serio uważasz ze Spiderman lub Days Gone będzie tak wyglądać jak na e3?

 

 

Dla mnie lepiej wypadła konferencja MS bo wiem kiedy w co zagram i gry ktore zaprezentowali sa bdb

 

Co do Sony najbardziej zrobił mnie Spiderman i zaciekawił Days Gone, reszta bez szału

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Sony zwykle upiększa swoje gry (ogólnie gry od wew. devów są zwykle poprawiane, czy to MS czy Sony): Driveclub z przeciętnej oprawy wyszła rewelacyjna, ND ulepszało oprawę z każdym kolejnym gameplayem, Sucker Punch i GG na równi z pierwszymi pokazami, mimo wydania gier na start platformy.

Zresztą przykłady można mnożyć po obydwu stronach.

Odnośnik do komentarza

Sony zwykle upiększa swoje gry (ogólnie gry od wew. devów są zwykle poprawiane, czy to MS czy Sony): Driveclub z przeciętnej oprawy wyszła rewelacyjna, ND ulepszało oprawę z każdym kolejnym gameplayem, Sucker Punch i GG na równi z pierwszymi pokazami, mimo wydania gier na start platformy.

 

Zresztą przykłady można mnożyć po obydwu stronach.

Dokładnie, wymiencie jeden tytuł od Sony na PS4, który przed premierą wyglądał lepiej. Sony to nie Ubi, na całe szczęście.
Odnośnik do komentarza

 

Jeśli Sony nie zapowie do końca roku Neo to nieźle zrobią w chooya MS, który pewnie pod wpływem tych przecieków zapowiedział wcześniej Scorpio. A na dodatek znowu obrywa się MS za kilka wersji konsol czy skracanie życia tej generacji, a nie Sony. Jak dla mnie pijarowe mistrzostwo świata.

 

Przecież jeszcze przed E3 któryś z szefów Sony potwierdził, że Neo istnieje, ale nie przywieźli konsoli na targi.

 

 

Wiem, chodzi mi o kwestię wizerunkową. Patrząc na komentarze to MS się teraz obrywa za tyle wersji konsoli i jeszcze wypuszczanie tych gier na Windowsa 10.

Odnośnik do komentarza

Tak totalnie szczerze o konferencjach

 

Bethesda to mocne rozczarowanie

+ Dishonored 2 wygląda fajnie, muszę w końcu ograć jedynkę która leży na dysku 360tki

- ogrom pie/rdolenia o niczym

- remaster Skyrima w skandalicznej cenie który wygląda i tak gorzej od zmodowanej wersji na PC i niech zgadnę, 30 fps?

- nowy Quake to tylko kolejny hero shooter

- Prey który nijak ma się do fajnej wizji z E3 2011

- brak nowego Wolfensteina!

 

 

EA również rozczarowanie ale trochę mniejsze

 

+ Titanfall 2 wygląda zayebiście

+ Fifa z nowym silnikiem i trybem fabularnym zapowiada się ciekawiej niż rok temu

+/- Battlefield 1 wydaje się spoko, ale mechanika jest żywcem wyjęta z BF3/4, zobaczymy jak wypadnie beta

- Mass Effect dalej jest w powijakach i nie zdziwię się jak wyjdzie w 2018 roku

- beznadziejny support Battlefronta, tona drogiego DLC

- teasowanie gier na 2018/2019 rok, serio?

 

Z konfy Microsoftu jestem totalnie zadowolony

 

+ slim w końcu z zasilaczem w środku, na dodatek wygląda sexy <3

+ Forza Horizon 3 to masakrator wyścigowych światów

+ State of Decay 2 w końcu wygląda jakoś sensownie, czuję że to będzie fajna gierka

+ praktycznie od września do wiosny XONE będzie dostawał co miesiąc fajny ekskluzywny tytuł

+ Halo Wars 2 czyli powrót najlepszego RTS'a na konsole

+ Scorpio i jego wsteczna kompatybilność, nie trzeba znowu czekać 7-8 lat na skok technologiczny, ale też jednocześnie nie zostanę w (pipi)e z akcesoriami i grami z XONE

+/- Gearsy 4 wyglądają niestety na mocno zachowawczy sequel, ale potwierdzenie nowej iteracji Hordy to kapitalna rzecz

+/- Scalebound wygląda całkiem ok od strony walki, ale ten bohater ze słuchawkami na uszach i ten tandetny rock odstrasza mocno

- niektóre gry nie nastrajają optymistycznie, Recore wygląda na budżetowo zrobiony tytuł a Sea of Thieves czuję że może skończyć jak Fable Legends

- znowu brak Crackdowna 3, wku/rwia mnie pokazywanie tej samej gry od 3 lat

- pokaz Minecrafta kolejny rok z rzędu to żenada, ja rozumiem że MS wywalił na niego 2 miliardy ale to nie jest gierka do pokazywania na targach

- FF XV xD co to kur/wa było?

 

PC to nawet nie warto wspominać, z resztą nie oglądałem tego nawet i z tego co czytałem to nic nie straciłem

 

Ubisoft to kolejna porażka, w zasadzie to nie wiem co tam mogło być plusem poza

 

+ zabawnym South Parkiem

+/- For Honor wygląda jak sequel Ryse

- Ghost Recon wygląda jak gra sprzed paru lat, zarówno graficznie jak i gameplayowo

- Watch Dogs 2 i ten jego ziomalski klimat jest odstraszający

- Steep nie jara kompletnie

- pierd/olenie kacapołów o filmie Assassin's Creed

- cała reszta

 

Sony standardowo - gry widmo i obietnice na parę lat w przód

 

+ Horizon wygląda super, aczkolwiek nadal obawiam się developera

+ Spiderman w pytę, na bank to nie będzie kolejne gówienko robione przez wyrobników z Activision

+ sam pokaz gierek, bez smęcenia o tabelkach, indykach et cetera

+/- God of War, niby widać nową świeżość ale też z drugiej strony tak jak ktoś już wcześniej napisał - wygląda to dość kameralnie

+/- Days Gone wygląda lepiej od State of Decay 2 ale znowu za grę odpowiada developer z konsoli przenośnej, w przypadku The Order 1886 wiemy jak to się skończyło

- kolejny raz totalna żenada z datami premiery gier, no spoko że Kojima wyszedł który dopiero zbiera ludzi do studia, to kiedy zagram, w 2019 czy 2020 roku?

- oczywiście brak FF VII i Shenmue 3, do przewidzenia

- Detroit, szkoda nawet strzępić ryja, wystarczy powiedzieć że to gra Cage'a

- VR bez nawet jednej ciekawej gry która miałaby usprawiedliwić wydane 400 euro na hełm

- brak Gran Turismo Sport, chyba wstydzą się tego pokazywać nawet

 

podsumowując: tegoroczne E3 jest słabe. Oprócz konferencji Microsoftu i Sony równie dobrze resztę można byłoby odwołać.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...