Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra mamy info o scorpio, jakieś tam o neo pewnie NX wyjdzie w 2017 to teraz zasadnicze pytanie:

Wszyscy mówią o wstecznej kompatybilności gier, ale nikt nie mówi o tym, że developerzy będą musieli optymalizować daną grę pod 5 konsol i pc(ps4/neo/one/skorpion/nx/pc)? To jest nierealne imo...

 

Nawet jak gra wyjdzie na 5-6 platform to wątpię aby była b.dobrze zoptymalizowana.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

no to dodaj:

- fizykę i destrukcję obiektów, których nie znajdziesz w żadnym współczesnym AAA

- większe poziomy "na piechot", których fragmenty można często przejść na 2 sposoby

- pełną kontrolę pojazdów podczas skyptowanych, widowiskowych akcji

- ulepszy gunplay i stealth 

 

:hi:

 

ale ty przecież już ją ukończyłeś i masz por. z np. dwójką c'nie? 

Odnośnik do komentarza

:notsure:

 

dobra

 

nie chcę mi się

 

to jak tak pokrótce napiszę że byłbym w growym niebie dostając widowiskowo poprowadzone sekwencje pościgowe za kółkiem w takim MP4, oraz wspomniane robienie burdelu z otoczeniem, właśnie na wzór śmieszkowanej wyżej produkcji.

 

@Colin na ostatni 1 kwietnia był właśnie taki fake news wraz z jeszcze bardziej odjechanymi pomysłami na np. pół otwarty świat, jazdę autem, oraz pomykanie Maxem z tropiącym czworonogiem po Alasce. Stąd "inspiracja". W sumie nie dziwię się. Od czasów VI gen. sekwencje z pojazdami w dzisiejszych korytarzach to biały kruk. 

Edytowane przez nobody
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was był na Gamescom? Mój brat mieszka w Kolonii i byłaby to świetna okazja by go odwiedzić. Ile mniej więcej kosztuje bilet dla zwykłego zwiedzającego? Chodzi mi o karnet na cały czas trwania imprezy.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was był na Gamescom? Mój brat mieszka w Kolonii i byłaby to świetna okazja by go odwiedzić. Ile mniej więcej kosztuje bilet dla zwykłego zwiedzającego? Chodzi mi o karnet na cały czas trwania imprezy.

 

Na sobotę już bilety wyprzedany :) 

 

http://www.gamescom-cologne.com/gamescom/trade-fair/ticket_2/index.php

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...