Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

No przy trailerze Gran Turismo chwalili się tymi ficzerami next-genowymi, a mi po głowie cały czas chodziło ,,a kartonowe kolizje poprawiliście?'' :)

 

Wipeout, LocoRoco i Parappa na PS4, Horizon NiOh i Nier wyglądają obłędnie, Let it Die też kapitalny trailer dostało, Crash wygląda ślicznie. Mega konfa, nawet lepsza od E3 dla mnie.

 

No i GOTG Knack powraca!!

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
Gość suteq

No ja czekam jeszcze na kilka gier w drugiej połowie roku i mam nadzieję, że jeszcze coś zostanie zapowiedziane na E3, którego nie mogę się doczekać. Konfa Sony znowu rozpier.doli wszystko. :obama: 

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Mnie najbardziej interesuje to czy M$ wyciągnął wnioski ze swoich porażek, da świetny sprzęt do grania świetnie gry i exy dla których warto kupić nową konsolę.

 

Liczę na jakąś bombę w postaci pierwszego Bioshocka.

 

Od Sony interesuje mnie tylko nowy GOW, Shenmue 3 i może nowy Gaiden?

Odnośnik do komentarza

Sony ma masę gier.

Nawet na E3 nie dadzą radę tego pokazać.

 

Natomiast MS tylko Scorpio z pewnie Forzą 7.

A reszta to będzie chwalenie się exami Girsy 4, Horizon 3 podbitymi pod 4k.

Wątpię aby nawet 60fpsów przy tej rozdziałce dało się uzyskać w takiej np. FH3.

 

 

 

Co do Gaidena 4 Soul.

Nie ma na to szans.

Prędzej Nioh 2 pewnie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

E3? No czekam na kolejne materiały o NINOKUNI2!!, TLOU2, GOW, Spiederman, Days Gone i coś czego jeszcze nie zapowiedzieli. Błagam o jakąś platformówkę oprócz Gnacka2, może być nawet nieplatformówka jak Ratchet i Clank. No i na to brandzlowanie się nad konferencją o trzeciej w nocy na forumku, koniecznie muszę sobie pracę ustawić żebym do pracy nie musiał jechać, bo oglądanie skrótów w necie na drugi dzień ssie. Btw coś mi to Days Gone śmierdzi na drugie The Order, ale a nuż widelec...

 

Do tego jakieś fajne multiplatformy proszę pokazać. M.in. RDR cnie.

 

Xbox? Już się nie mogę doczekać tej porażkowej konfy. Poopowiadają o mocy, pokażą kolejną kopię Forzy i z dwie średnie gierki. No może ich uratuje Ori 2 i Cuphead... a nie czkej, czkej przecież to nawet na tablecie pójdzie. No i ponoć wyjątkowo ma nie być Gaersów i Galo i na kontynuacje Sunset Overdrive nie ma co liczyć, więc no nie wiem. Słabiusieńko to widzę, ale przynajmniej będzie śmisznie hihi.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...