Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Microsoft musi się wyjątkowo postarać żeby jeszcze coś ugrać w tej generacji, ale jestem więcej niż pewien, że będzie jeszcze śmieszniej niż co roku. Szkoda jedynie, że to przegapię bo w poniedziałek do pracy jadę. Za to konfa Sony o trzeciej w nocy jeszcze jak, będzie oglądane z forumkiem :banderas:

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Nie wiem. Moze zmeczenie materialu? Ale skoro to ubi to zawsze mozna byc pewnym tancow na poczatku konfy xD

 

Te nowe ip od nich to ma byc serio cos w swiecie Toma C? Jak tak to lipa, bo liczylem ze pokaza calkowicie cos nowego.

A kiedy ostatnio ubi zapowiedziało "nowe" ip AAA, które nie jest powiązane z marką TC? Widlands, watchdogs, division...

Odnośnik do komentarza

 

czekam  na

 

1. nowy trailer Hideo

2. God fo war nowy gameplay

3. beke z czegokolwiek co wypluje Spencer i ten pozalsieboze major xD

czy tak wygląda przeciętny gracz? Sapkowski jednak miał rację 

 

 

Niektórzy żyją tylko po to aby patrzeć na porażkę innych, smutne.

 

Sony naprawdę nie musi za wiele robić, to MS musi dokonać cudu.

 

Liczę, że na konfie bethesdy, zaprezentują jakieś DLC do D I S H O N O R E D 2, reszta lata mi koło ch***

Odnośnik do komentarza

 

 

czekam  na

 

1. nowy trailer Hideo

2. God fo war nowy gameplay

3. beke z czegokolwiek co wypluje Spencer i ten pozalsieboze major xD

czy tak wygląda przeciętny gracz? Sapkowski jednak miał rację 

 

 

Niektórzy żyją tylko po to aby patrzeć na porażkę innych, smutne.

 

Sony naprawdę nie musi za wiele robić, to MS musi dokonać cudu.

 

Liczę, że na konfie bethesdy, zaprezentują jakieś DLC do D I S H O N O R E D 2, reszta lata mi koło ch***

 

 

mieszasz za dużo, co jest złego w bece z zarzadzających w Microsofcie? Chyba ze oni serio są niedorozwinieci, mająna to papiery, to wtedy dosyć nieładnie się smiać.

Odnośnik do komentarza

@milan

 

Bo to nie CW :lapka:

Ok, ale fakt iż Microsoft  to porazka z tego co wiem to juz nie CW tylko fakty, więc na powaznie mozna czekac na kolejne ośmieszanie się microsoft.

CW to jest nasmiewanie sie ze strzelania do krasnali  w halo, albo szydzenie z odglosów broni  w uncharted.

 

Tak samo czekam na recki  DREAMS na ps4.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...