Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, XM. napisał:

Ale ten pokaz gier 3rd party to tylko dzięki braku Sony - bo na jakikolwiel większy ex nie ma co liczyć.

No pewnie chodzi gry w stylu zeszłorocznego pokazu Kingdom Hearts 3 czy Nier Automata.

 

Dobrze że Microsoft walczy o tego typu gry, bo na początku generacji był mocno zaniedbywany przez wydawców third party i wiele gier omijało amerykańską konsole. Nie wiem co ma Sony do tego ;)

Odnośnik do komentarza
Teraz, MBeniek napisał:

Po co niby wydawać konsole o podobnej mocy co koks? :dunno:

koxa ogranicza wąskie gardło w postaci przestarzałego Jaguara. A nowa konsola ma być z tego co można wywnioskować na nowej architekturze i znacznie lepiej zbalansowana i pozbawiona tego ograniczenia.

 

Pewnie będzie też celować w rozgrywke w 1080p. Kto będzie chciał bestie weźmie o wiele droższą Anaconde. Wszyscy powinni być zadowoleni

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MBeniek napisał:

Nie mówię, że nie, ale targi gier powinny być poświęcone głównie im, a nie specyfikacji czy tam wydajności chmury m$.

Sorry ale nie kupuje tego, na targach od zawsze zapowiadano nawe sprzety i konsole i nigdy nie słyszałem by ktoś miał z tym problem.

Odnośnik do komentarza

Ja jako posiadacz konsoli MS chcę się dowiedzieć na temat dostępności usługi, ceny jak to będzie wyglądać w realu, czy mają plany na otwarcie jakies farmy azure bliżej Polski dlatego chętnie o tym posłucham. 

Odnośnik do komentarza

Chyba każdy czeka na informacje o w miarę dokładnej specyfikacji nowych konsol. Zwłaszcza w przypadku konsol Sony i M$, bo to trochę mówi o ich przyszłych szansach na rynku opartym o multiplatformy. 

Co do usług to ma sens o ile pokażą konkretne zastosowanie, a nie będą o tym gadać i kreślić esy floresy o możliwościach jakie to daje. 

Odnośnik do komentarza

Brad mowil ze mozliwy jest pokaz xCloud kogos grajacego u siebie w domu poza scena (ostatnio projekt przeszedl w faze ''take home'')

 

Lockhart ma odpalac nextgenowe gry ale w nizszej rozdzielczosci/klatkach. Mowi ze ze procek bedzie podobny do anakondy, tez ma miec dysk SSD aby devi mogli w pelni rozwijac fizyke, AI i symulacje swiata ktora nie jest mozliwa na Jaguarze

 

Pokazy multiplatform byly, sa i beda zarowno u MS jak i Sony.

 

Co do nowych IP od XGS to bankowo zobaczymy nowa gre NT i w sumie chyba tyle :kaz: Reszta nowo nabytych devow konczy swoje obecne gry wiec nie napalal bym sie na wielki wysyp nowych projektow, chyba ze Global Publishing czyms nas zaskoczy.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Co kto lubi, niektórzy na targach wolą pooglądać gameplaye/zapowiedzi nowych gierek, a inni serwerownie. Nie mnie oceniać.

 

4 minuty temu, _Be_ napisał:

czy mają plany na otwarcie jakies farmy azure bliżej Polski

I twoim zdaniem e3 jest idealnym miejscem na tego typu informacje? M$ w ciągu roku organizuje (i to nawet w polszy) wiele imprez/konf poświęconych tylko azurowi, gdzie można szukać tego typu rewelacji. (a i piszę to jako posiadacz laptopa z systemem M$ oraz osoba aktywnie korzystająca z azura)

 

16 minut temu, ASX napisał:

na targach od zawsze zapowiadano nawe sprzety i konsole

Może kiedyś (a kiedyś to było, co?). Ale ostatnio - Sony osobne ps meetingi na sprzęt (vita, ps4, pro), nintendo - osobne video na switcha/labo (chociaż to drugie ciężko nazwać "sprzętem" :usmiech:), osobne na gierki, i google widać też idzie tą drogą. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, MBeniek napisał:

I twoim zdaniem e3 jest idealnym miejscem na tego typu informacje? M$ w ciągu roku organizuje (i to nawet w polszy) wiele imprez/konf poświęconych tylko azurowi, gdzie można szukać tego typu rewelacji. (a i piszę to jako posiadacz laptopa z systemem M$ oraz osoba aktywnie korzystająca z azura)

 

No tak, skoro będę mógł skorzystać z xclouda dzięki mojej bibliotece gier nie będąc przy konsoli a wystarczy mi do tego tablet/telefon i pad od xboxa to czemu ma mnie to nie interesować? Nie mówię o 30 minutowym wykładzie na temat rozwoju chmury tylko typu Xcloud dostepny będzie za rok w tych i tych krajach a planujemy rozwoju na te i na te kraje. Co w tym takiego złego? Masz 100 minut kontentu więc spokojnie zobaczysz sobie nowe gierki. Analogicznie rok temu mówili o wstecznej (rok? czy dwa? nie pamietam) że gierki z pierwszego xboxa, z x360 będa dzieki XOX skalowane do 4K to tez było dla mnie ciekawe. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...