Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, XM. napisał:

Były zachwyty osób dla których była to pierwsza część, większość yebala grę gdzie tylko początek i Kronos były dobre. Cała przemiana Kratosa, wątek Pandory, labirynt Hery i niedoyebane zwieńczenie historii był gniotem. Obok Ascension i Choo najgorsza część.

szczerze powiedziawszy to choo saramencko szanuje ale może przemawia przeze mnie nostalgia i to że jak to zobaczyłem na ekranie psp to się prawie obsrałem :pawel: ascension jedyna część której nie skończyłem, wymiękłem w połowie bo już rzygałem tymi gowami

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hendrix napisał:

Ano, stawiam na wczesny październik albo koniec września, a propos GP, widzę też, że ludzie już dużo rzeczy znaleźli w PCtowym Game Passie. Good, trzeba będzie wykupić na dłuższy okres.

Jest możliwe 

 

Przyznam szczerze że sam nie wierzylem w premiere w 2019, zwlaszcza przy tym zakresie zmian.

 

praca Roda Fergusona nie znajduje wystarczającego uznania, to jak szybko udało mu się sformować nowe studio na wysokim poziomie, jak szybko tworzy  i to jaki poziom prezentuja jego gry zasluguje na szacunek.

Odnośnik do komentarza

@ASX

Gearsy 4 były dla mnie bezpiecznym sprawdzeniem możliwości studia, projektem na rozruch (i osobiście zawodem dla mnie), ale na piątkę czekam mocno - będzie dobrze. No i jednak Coalition zaczęło dużo wcześniej, jeszcze jako Black Tusk Studios (2012), które powstało na zgliszczach jeszcze innego studia.  Ale tak Fergusson to właściwy facet, we właściwym miejscu.

Zmieniając temat: mój post z dywagacjami o Ps5 (na podstawie plotek z B3D dotyczących Navi), nabrał kolorytu, wygląda na to, że wyciekł slide z konferencji AMD i dane zgadzają się w 100%, jeśli chodzi o Navi RX 5700 XT: https://videocardz.com/80966/amd-radeon-rx-5700-xt-picture-and-specs-leaked

Specyfikacja:
GPU - 7nm Navi 
Stream Processors - 2560
Max FP32 Compute - 9.75 TF
Base Clock - 1605 MHz
Game Clock - 1755 MHz
Boost Clock  - 1905 MHz

 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, suteq napisał:

Serio EA nie przywiozło niczego co by było chociaż trochę interesujące? 

Bo te star warsy wyglądają strasznie czerstwo. :(

Pokazali jedną nową grę, trzy stare i dwie wychodzące co roku. Wydaje mi się, że udało im się wejść na szczyt najgorszych prezentacji w historii. Trochę po cichu, bez aplauzu i szumu, ale jednak. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...