Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się tak łudzę że ktoś kto projektował tego xboxowego handhelda miał przebłysk geniuszu jak przy 360 pomijając rrod i dostaniemy konsolowego steam decka na sterydach takiego Xbox series z mocniejszego od ski że wsparciem ai żeby przetrzeć szlak przed xsx2 z gierkami pokroju gta6 odpalanymi natywnie bez streamingu. Tak wiem to ms ale pomarzyć dobra rzecz bo te palki mogą dojebać do pieca albo wyjebać się na głupi ryj jak z xss albo xo. 

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Co tam jeszcze zostało oprócz konfy MS? Pokaz ubi?

Miała być Mafia, Borderlandsy, Dragon Age, Resident Evil.

 

Popaprana generacja, jest w co grać ale jednocześnie czuć jakby to było wszystko na przeczekanie. 

Dawać to nowe Nintendo, bo siedzenie na combo XsX/ps5/SD gdzie jest 90% tych samych gier to jest nieporozumienie. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, drozdu7 napisał(a):

Co tam jeszcze zostało oprócz konfy MS? Pokaz ubi?

Miała być Mafia, Borderlandsy, Dragon Age, Resident Evil.

 

Popaprana generacja, jest w co grać ale jednocześnie czuć jakby to było wszystko na przeczekanie. 

Dawać to nowe Nintendo, bo siedzenie na combo XsX/ps5/SD gdzie jest 90% tych samych gier to jest nieporozumienie. 

Dragon Age będzie i nigdy nie miał być wczoraj, tylko 11stego na osobnej prezentacji EA. 

Odnośnik do komentarza

Nie oglądałem Future Game Show i nie żałuję ale z rzeczy ciekawszych które wyłapałem to kolejne DLC do Dredge - The Iron Rig ląduje 15 sierpnia. Większe i dłuższe niż The Pale Reach. Poza tym data premiery The Precinct - 15 sierpnia również. 

 

Mam nadzieję że Microsoft jutro dostarczy. Liczę na daty premiery Avowed, Indiany, Replaced, a do tego trailer Gears 6, nowego Dooma oraz Clockwork Revolution z datą 2025. Trochę też liczę że ogłoszą iż większość biblioteki ABK wlatuje do gamepassa od razu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...