Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

 

R* coś czuję, że wyskoczy z zapowiedzią nowej gry w losowym dniu do końca roku, przecież chyba nie mają nic na 2015?

 

Jeszcze jest przecież duże dlc do GTA V. A przynajmniej pół roku temu twierdzili, że nad nim pracują.

 

 

Chciałbym dlc w kryzysowym settingu, niekoniecznie zombie, ale jakaś wojna domowa czy chociaż zamieszki jak najbardziej. Nie wierzę, że do końca roku R* nie zapowie żadnej nowej gry na 2015, choć z drugiej strony zawsze zapowiadali je z dużym wyprzedzeniem...

Odnośnik do komentarza

 

In the latest episode of Sony Computer Entertainment’s PlayStation Blogcast, more information was provided about what we can expect at PlayStation Experience in Vegas between December 6th and 7th.

This week Sony announced a lot of games and developers which will be present at the event, but thanks to the Blogcast we learn that they’re not done with the announcements and “there’s a lot more where that came from.”

Looks like there’s plenty more in store for those who will attend PlayStation Experience, which is intriguing, considering that there are quite a few prominent first party and second party developers that are still conspicuously absent from the list.

It was also mentioned that PlayStation Experience will be “crazy” and “out of control,” and as an additional bonus it was also officially announced that there’s going to be a live PlayStation BlogCast panel, even if the roster was not specified.

Looks like we’re in for more surprise leading up to the show. Personally, I’ll be celebrating PlayStation’s 20th anniversary directly at the source in Tokyo, but you can expect plenty coverage here on DualShockers.

http://www.dualshockers.com/2014/11/15/playstation-experience-new-information-shared-its-going-to-be-crazy-out-of-control/

 

 

PS. Persona5 potwierdzona na PSE.

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie leaków co do Playstation Experience, tak tylko by zeksaj... zelektryzować trochę naszych klapsiów.

 

 

Wpierw francuski dziennikarz hajpował, że na evencie będzie coś, co zszokuje internet.

 

 

Inny dziennikarz powiedział, że będzie to coś, co zezłości fanów (czyli jakiś ex znanego IP?)

 

Koleś od Hello Games:

 

 

Jeśli ktoś wierzy Tiduxowi, to Sony ma zapowiedzieć dwa duże exy, jeden 1party, drugi 3party.

 

Scott Rohde z Sony mówił w podcaście, że na evencie pokażą rzeczy, których pokazywać prawdopodobnie nie powinni (naturalnie Last Guardian).

 

Jeszcze Verendous coś tam hajpował skrycie, ale olewam go.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O MÓJ BOŻE JESTEM TAKI ZHAJPOWANY O RAJUŚKU

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja z zapowiedzianych wczesniej gier najbardziej czekam na pokaz ratcheta i uncharted4 - obu nie moge sie doczekac. Zupelnie leje na until down - obstawiam kolejny crap z srednia max 70%, order1886 - tutaj to czesc klapkowa serca wierzy, ze jednak pokaza cos co da wierzyc, ze bedzie z tego znosny i fajny korytarzyk

 

last guardian tez olewam, wiem ze wielu czeka ale ja nie wierze, ze gra z takim dlugim developingiem bedzie super, nigdy w historii tak nie bylo. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dorwałem po latach znowu Ratcheta Tools of Destruction. Jeżu jak to wciąż pięknie wygląda i daję radę gameplayowo, a gra wyszła przecież 7 lat temu. Też mam nadzieję na video z rimejka pierwowzoru z ps2. Tym niemniej w temacie megaton przydało by się coś poza trójką BB, Ratchet Redux, U4. Na razie swoją obecność potwierdził także Atlus i studio odpowiedzialne za Dead Nation.

Odnośnik do komentarza

mnie pewnego czasu bardzo zaciekawily foty i pozakulisowe rozmowy Cernego z Yu Suzuki....ale dalej nie wierze, ze sony bedzie na tyle odwazne by wskrzesic temat Shenmue3, nie dosc, ze juz marka dla nowych graczy raczej martwa to by na dzien dobry musieli wydac 1&2 na ps4 by to mialo jakikolwiek sens

Równie dobrze zamiast tworzyć III mogą stworzyć nowe IP będące np. duchowym następcą Shenmue lub też mogą po prostu zrestartować to IP ;) Bo w remastery 1 i 2 nie wierzę prędzej w remake ale i to jest mało prawdopodobne.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...