Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

EA: 12 Czerwca, 22 czasu PL

Bethesda: 12 Czerwca, 4 czasu PL

Microsoft: 13 Czerwca, 18:30 czasu PL

PC Gaming Show: 13 Czerwca, 21 czasu PL

Ubisoft: 13 Czerwca, 22 czasu PL

Sony: 13 Czerwca, 3 czasu PL

 

Konfy beda na YouTube. Z tego co wiem e3 podpisalo jakas umowe z YT wiec chyba tylko bedzie na YT. Moze EA Play bedzie na twitchu bo EA Play to nie e3 tylko osobna impreza.

 

Odliczanie

http://designbyadrian.com/e3/

Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Akurat mam dwa dni wolne więc zaczynam cały maraton z jakimś dobrym whisky że zwiększona dawka alkoholu na konfe Ubi bo tam beka zawsze jest nieziemska :pawel:

 

Chce zobaczyć nowe materiały z Horizon, Scale, Gears 4, Mass Effect Androbieda czy Dishonored 2 ale nie napalam się na żadne kosmosy graficzne, nowe super IP, powrót starych gier czy inny bełkot od insajderow - ta generacja trwa już na tyle długo że to wszystko powinniśmy już dostać, a jak jest to każdy wie.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

 

Sony jak zwykle w nocy. ;/

Badzmy ze soba szczerzy bez robienia WC w tym temaciekonfa, Sony to max 40min dobrych gier a reszta to indyki itd. Plus pewnie bedzie 30min opoznienia jak nie wiecej. Mozna spokojnie obejrzec rano.
Tak, a najlepszym przykładem jest konferencja z tamtego roku, która według serwisów jak i wielu graczy była najlepszą konferencja w historii E3.

Może dostaniemy lepsza konferencję za kilka lat, jak jakieś gry znów dorobią sie takiego hajpu jak FFVII, TLG czy S3.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jak widać gracze są coraz mniej wymagający skoro jarają się remakiem 17-letniej gry w odcinkach i gierką z kickstartera za 6mln. Nie mówiąc już o grze z ptokiem, która miała wyjść 6 lat temu na PS3 i prezentuje się tak samo jak na pierwszym pokazie.

 

Gry widmo kiedyś tam wyjdą i będzie płacz, że za długo czekałem, hype opadł, że to już nie to samo itp. Tak będzie. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Sony jak zwykle w nocy. ;/

Badzmy ze soba szczerzy bez robienia WC w tym temaciekonfa, Sony to max 40min dobrych gier a reszta to indyki itd. Plus pewnie bedzie 30min opoznienia jak nie wiecej. Mozna spokojnie obejrzec rano.
Tak, a najlepszym przykładem jest konferencja z tamtego roku, która według serwisów

 

Pewnie to te same serwisy co wypuszczaja takie recenzje :dynia:

21902b663f8a00f08ec1a77b7602e8e4e82dbc72

 

Serio Yeti ja wiem,ze ty jak fan apple jestes ktory kupilby ryz od sony za 50€ bo wydalo go Sony ale wez czasem sie zastanow co ty piszesz. Nad konfa z 2015 sie spuszczali bo zobaczyli remake ff i Shenmue 3 za ktorego jeszcze gracze musza placic,zeby wyszedl. W dodatku (pipi) wie kiedy te gry tak naprawde wyjda no ale byly i dlatego goty konfa :dynia:

Ja widze konfe sony tak

Bedzie 10-30 minut obsuwy na dzien dobry bo oni chyba ani razu na e3 nie byli na czas,10 min na strugania sie do tabelek sprzedazy,pozniej pokaza jakies uslugi ktorych w EU nigdy nie zobaczymy a pozniej:

- 15 min na dlc od Acti(BO3 i Destiny)

- Dlc do u4

- Tlg poraz 5 z data 2017 i obietnica ze napewno wyjdzie w 2017. Serio ktos normalny wierzy,ze zobaczymy ta gre w 2016?!

- Moze Platne demo GT,ale skoro byl osobny event to watpie,ze zobaczymy cos wiecej na e3

- Filmogre Detroit: Become Human

- Horizon

- God of war czesc 10

- Moze ex sony bend i spiderman od sucker punch

- Tona indykow z telefonow/pc aka co dostaniemy w ps plus w nadchodzacych miesiacach

- 30 min na gierki VR i ogolnie VR

- Moze ps4neo

Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Nie będzie żadnego neo na E3. No chyba, że z premierą na lipiec/sierpień. Zrobią pewnie osobną konferencję we wrześniu na jej temat z premierą na październik.

 

Nie wprowadzą do sprzedaży 2 nowych urzadzeń w tym samym miejsiącu, bardziej lipiec/sierpień

Odnośnik do komentarza

I co teraz? Mam sie obrazic teraz i nie kupic Last guardian? SotC i Ico to perełki, wierze ze Guardian tez bedzie wyjatkowa pozycja, szczegolnie w czasach gdzie jest zalew go.wna a co druga gra to (pipi)ana strzelanka.

 

 

Nie będzie żadnego neo na E3. No chyba, że z premierą na lipiec/sierpień. Zrobią pewnie osobną konferencję we wrześniu na jej temat z premierą na październik.

 

Nie wprowadzą do sprzedaży 2 nowych urzadzeń w tym samym miejsiącu, bardziej lipiec/sierpień

jestes pewien? Bundle ps4 neo z goglami idealny prezent. Na bank ta zabawka bedzie lepiej dzialac z nowym modelem konsoli. Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...