Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze chyba nigdy z taka bojaznia nie patrzylem w kierunku E3, z jednej strony fajnie bo nowe gierki, kilka killerow praktycznie potwierdzonych, z drugiej strony jak te wszystkie brednie o nowych revizjach czy vr sie potwierdza to te targi rozpoczna koniec konsolowego gamingu jaki znamy i tutaj juz smutna minka

Odnośnik do komentarza

Nowe konsole i VR to jest przecież pewne na 100%, jedni zapalają znicz inni widzą tu rozwój.

Branża konsol zepsuła sie od wprowadzenia pierwszych płatnych DLC i zbiórek kickstarter.

Rynek gier można porównać obecnie do branży filmowej, skoro produkcje niektórych tytułów przekraczają 100mln $, a zyski są kilkukrotne.

 

Gdzie duża kasa zawsze beda wałki i inne kwiatki

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Konsole popsuly nie DLC a pecetowe bebechy bo juz nic nie stoji na przeszkodzie aby upgradowac sprzet, a wszystkie gry i tak beda na tym smigaly co daje plus w postaci BC w standardzie. Devi ktorzy podnosza morde to niech lepiej sie zamknal bo od poczatku tej generacji przesuwaja tylko suwaki zeby gra dziala w 20-30fps i chuya robia optymilizacji wiec oni placza raczej ze bedzie trzeba wydac te kilka wiecej dolcow zeby zatrudnic kolesia ktory poprzesuwa te suwaki do kilku innych wersji i tyle.

 

Nie wiem jak Sony z tego wybrnie ale MS juz calkiem porzuci kolejne generacje i Xbox bedzie marka ogolnie gamingowa na platforme Windows 10. Oczywiscie Xbox pozostanie jako dedykowany sprzet gamingowy z dedykowanym UI i miejmy nadzieje grami w pudelkach ale caly servis juz rozleje sie na wszystko co ma Windows 10 na pokladzie - od PC, przez rozne sticky czy urzadzenia do streamowania, telefony po nawet lodowki czy mikrofalowki jezeli beda mialy system operacyjny MS na pokladzie. Dzieki UWP gry beda skalowane tak jak jest od lat na PC.

 

Nie wiem co o tym myslec, ja tylko licze ze beda jakies fajne gry, a gdzie w nie zagram to juz mnie jakos przestalo grzac, a szkoda bo lubialem nasza wojne na cyferki :P

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Hehe :)

Sony ostrożnie tymi wszelkimi przeciekami przygotowało sie na transition na PS4 Neo, uspokajając że gry będą działały an obu modelach, MS zagrał ryzykownie bo bardzo mało wiadomo czy nie porzucą Xbox One.

A na jakiej platformie docelowo zostaniesz przyjacielu, myślałem już o tym?

Odnośnik do komentarza

To prawda, że trochę się pozmieniało i przede wszystkim jestem ciekaw reakcji graczy konsolowych na te "sprzętowe" newsy. Liczę tylko, że hardware nie przysłoni tego co najważniejsze czyli samych gier.

 

Może w tym roku ktoś pójdzie po rozum do głowy i PCtowa konfa nie bedzie prowadzona w formie talk show, rok temu to było żałosne. Mam nadzieję zobaczyć gameplay z nowego Warhammera: Dawn of War i jakieś info o Tyranny oraz nowym Tormencie, poza tym raczej nic ciekawego się nie szykuje na blaszanej konfie.

No i czekam na konfe MS bo właściwie to też PCtowa konferencja  :newell:

Odnośnik do komentarza

Dlaczego?

Bo konsole zawsze miały coś czego nie miały nigdy PC - Magię, były po części towarem "ekskluzywnym" trochę nieosiągalne na realia Polskie, w tej chwili z Xboxa robi sie PC, więc po co Xbox? z Playstation robi się PC więc po co komu Playstation? no ok, są chociaż na Playstation jakieś exy których nie ma na PC, ale podczas żadnej generacji nie czułem takiej niechęci do grania jak podczas tej rakowej generacji, na każdym kroku jakieś je.ba.ne DLC które przylazło z PC, niedopracowane tytuły i ledwo trzymające 28klatek gry, a na horyzoncie gry typu pay 2 win i bycie lepszym jeśli masz więcej pieniędzy - również przylazło z PC.

 

żeby za bardzo nie robić off topa, to obawiam się że na konferencjach w tym roku tematem przewodnim będzie VR i nowe konsole z "lepszymi" bebechami, pokazówka odgrzanych kotletów i zapowiedź gier które będą miały 20x przesuniętą datę, mnie VR nie robi a was?

Edytowane przez spizganygutek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

f2p przyszlo z pc to racja ale DLC jakie znamy to juz wytwor czysto konsolowy bo na PC z tego co pamietam to byly przewaznie na poziomie tych dzisiejszych do Wieska 3, a nie zbroja dla konia.

 

Argument magii do mnie nie przemawia bo dla mnie ''magiczne'' to sa gry, a nie kawalki plastiku.

 

Po co kopu Playstation czy Xbox jak jest PC? A moze po to zeby grac w te gry, podlaczyc dwa kable, wlozyc plyte i grac, a nie meczyc sie ze sterownikami czy taszczec blache do salonu, podlaczyc do TV ale koniecznie ustawic gdzies za kwiatkiem zeby goscie sie nie pytali co to za kloc tam stoji. Juz nie wspomne o cenach i grach tylko w formie cyfrowej.

 

 

W kwestii exow to wiadomo ze sa wazne i pomagaja identyfikowac sie z dana platforma ale jednak wole grac w dobre gry i wszystko jest cacy jak te exy rzeczywiscie sa dobre ale jak zaczyna sie obrona jakiejs gry bo jest tylko na jedna platforme to ja perdole.

 

 

Co do samych targow to oczekuje duzych pokladow beki i zapowiedzi nowego Read Dead.

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No co do tej Magii to uważam ze troszkę przesadzasz, nie powiesz mi chyba ze Nintendo nie jest na swoj sposób magiczne, to konsola z charakterem, nie jak flaga na wietrze, nie zatańczy jak jej zagrają, to ona śpiewa a Ty jako gracz mozesz ta muzykę pokochać albo wybierzesz inny sprzet - to jest dla mnie magia, i do tej pory konsole wlasnie różniły sie ta "muzyka" to nie był PC czyli wszystko w jednym worku troche burdel w ktorym kazdy gracz i tak znajdzie cząstkę miłości, kiedyś dana generacja konsoli w mojej opini była troche jak styl zycia, jak rodzaj muzyki która sie słuchało, nie było pieniędzy i dostatku by kazdy mogl mieć je wszystkie w domu, teraz nie dosc ze kazdy moze mieć wszystkie konsole to w dodatku jak ma wiecej pieniędzy to moze byc lepszy niz ten co ma mniej pieniędzy.( dzieki Bogu nie dotyczy to każdej produkcji)

Co do exow to jasne ze wielbienie plastiku bo ma exy mija sie z celem ale nie powiesz mi chyba ze DriveClub, Bloodborne czy Uncharted 4 to tytuły dla ktorych nie warto kupic PS4, konsoli w cenie dobrego ramu do PC.

Edytowane przez spizganygutek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...