Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

we wrzesniu FFXV wiec pewnie cala para pojdzie w promo tej czesci i do czasu jej wydania beda szczotkowo lub wcale informowac o remaku siodemki

 

okens wg mnie nie ma szans ze wszystkie odcinki ogramy na ps4/xone, sprawa podzialu na odcinki jest przesadzona, a przy tym tempie prac wg mnie nie ma szans by wszystkie ogralismy na tym sprzecie, ewentualnie zrobia tak ze czesc pierwsza ps4/xone dalsze juz cross-geny

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

No coz jesli zapowiedza NEO to zywotnosc generacji spewnoscia jeszcze spokojnie troche potrwa. Co jak dla mnie jest na duzy plus bo po pierwsze nie widze w swoich finansach miejsca na kolejna generacje( bede musial przynajmniej jedna sobie odpuscic- albo zrobic synowi komunie ;P)a po drugie jesli currenty posiedza na rynku jeszcze ze 4 lata to w nastepnej bedziemy mogli sie spodzeiwac na serio za(pipi)istej mocy obliczeniowej co mam nadzieje, przelozy sie na przepiekna grafe w 4K i mam nadzieje nie przelozy sie na brak fizycznych nosnikow. Tylko podsumowujac czym lepsza grafa tym dluzsze lub drozsze procesy tworzenia i to z kolei tez przeklada sie na jakosc gier :(

Czas pokaze. A ja licze, ze uda mi sie ograc Finala 7 Remake. Swoja droga pietnastka tez sie zapowiada kosmicznie( zeby nie okazala sie jeszcze lepsza- ale by bylo)

Odnośnik do komentarza

ale on pisze, ze ma nadzieje ze sie NIE przelozy na brak fizycznych nosnikow :P

 

cyfrowa dystrybucja przy cenach jakie sa obecnie na psn to by byl dla mnie koniec tego hobby

 

ja wtedy tylko cebulka z kolegą na pól bo inaczej to huy

Odnośnik do komentarza

 

ja wtedy tylko cebulka z kolegą na pól bo inaczej to huy

 

Gorzej jak smutni panowie w krawatach wymyślą sposób by nie dało się cebulić i dzielić kontem.

Tak czy owak tylko cyfra na konsolach to byłaby masakra. Na kompie mi to obojętne bo jest tyle miejsc,gdzie się da wyrwać gierki,że zawsze znajdzie się jakieś fajne promo. A w przypadku konsol będzie się zdanym na łaskę tego co i za ile rzucą na te śmieszne sklepiki od Sony i M$.

Odnośnik do komentarza

 

 

ja wtedy tylko cebulka z kolegą na pól bo inaczej to huy

 

Gorzej jak smutni panowie w krawatach wymyślą sposób by nie dało się cebulić i dzielić kontem.

Tak czy owak tylko cyfra na konsolach to byłaby masakra. Na kompie mi to obojętne bo jest tyle miejsc,gdzie się da wyrwać gierki,że zawsze znajdzie się jakieś fajne promo. A w przypadku konsol będzie się zdanym na łaskę tego co i za ile rzucą na te śmieszne sklepiki od Sony i M$.

 

 

ceny są takie głównie dlatego że własnie można się dzielić. jeżeli któryś debil wpadnie na pomysł żeby cenę zostawić a zabrać możliwość współdzielenia to headshot w kolano z pełnymi ustami. jak by chcieli iść tylko w digital to albo ceny ze steam albo gtfo.

 

Rayos, to samo pomyślałem, takie tam z dżonym deepem.

Odnośnik do komentarza

Ze sprzedaży gierek wydaje mi sie każde wieksze studio jest obecnie zadowolone i szybko zwracają sie koszty produkcji. Wprowadzenie wyłącznie postaci cyfrowej lub zablokowanie wymiany/sprzedaży wersji pudełkowych mogło by potencjalnie przynieść straty w postaci porzucenia hobby przez wielu i zmniejszenia sprzedaży.

 

Raczej nikt nie bedzie tak ryzykował póki pudełka dobrze sie sprzedają, nie rozsiewajcie negatywnych emocji

 

edit: Nie będzie bronił :whistling:

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

 

 

ja wtedy tylko cebulka z kolegą na pól bo inaczej to huy

 

Gorzej jak smutni panowie w krawatach wymyślą sposób by nie dało się cebulić i dzielić kontem.

Tak czy owak tylko cyfra na konsolach to byłaby masakra. Na kompie mi to obojętne bo jest tyle miejsc,gdzie się da wyrwać gierki,że zawsze znajdzie się jakieś fajne promo. A w przypadku konsol będzie się zdanym na łaskę tego co i za ile rzucą na te śmieszne sklepiki od Sony i M$.

 

 

ceny są takie głównie dlatego że własnie można się dzielić. jeżeli któryś debil wpadnie na pomysł żeby cenę zostawić a zabrać możliwość współdzielenia to headshot w kolano z pełnymi ustami. jak by chcieli iść tylko w digital to albo ceny ze steam albo gtfo.

 

Rayos, to samo pomyślałem, takie tam z dżonym deepem.

 

 

Zabawne, że wierzysz w to co mówisz :D ceny są takie bo korporacje i twórcy uważają, że tyle się należy za ich prace i tyle

Odnośnik do komentarza

 

ceny są takie głównie dlatego że własnie można się dzielić. jeżeli któryś debil wpadnie na pomysł żeby cenę zostawić a zabrać możliwość współdzielenia to headshot w kolano z pełnymi ustami. jak by chcieli iść tylko w digital to albo ceny ze steam albo gtfo.

Niby racja ale wystarczy się popatrzeć na to co już się przyjęło. DLC/Season Passy, teraz mają wypluć na rynek te same konsole z lepszymi bebechami,a ludzie z tego co czytam w necie cali szczęśliwi,że dostaną boost do graficzki. Pewnie część ludzi by odpadła z hobby ale na takim zachodzie i przy ich zarobkach raczej znaczna część januszy będzie mieć wywalone na to czy dorzucą 10dolców/ojro więcej do kolejnego tasiemca od Ubi/EA. No i jest jeszcze taka sprawa,że sklepiki obu producentów swoich zabawek nie mają żadnej konkurencji więc sobie mogą dyktować ceny według uznania. W końcu gracze byliby skazani tylko na nich więc albo kupujesz za sumkę jaką sobie życzą albo obejdziesz się smakiem.

 

No ale o takie gdybanie i mam nadzieję,że aż tak źle w następnej generacji nie będzie. Choć już ta jest tak nędzna,że szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza

Przecież tego,że obecne konsole będą niedo(pipi)ane wiadomo było już w momencie podania ich cen. 1600zł za jakieś budżetowe podzespoły to potem nie dziwne,że gierki niedomagają.

Dla mnie ta zagrywka jest chora z tym neo czy jak się ma ten nowy szajs nazywać. Jak tak dalej pójdzie to będą wypluwać nowe sprzęty co dwa lata. Inną sprawą jest to,żeby jeszcze jakieś mocarne exy na to wychodziły co by skłaniało za zakupem. Bo póki co to raczej ciągle wałkowana lista gierek-widmo.A tegoroczne E3 pewnie znów dorzuci kolejne  śmieszne gierki,które wyjdą przy dobrych wiatrach za 2lata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...