Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

 

Remake Ninja Gaiden Black jako ex to byłaby przegigomegatona, wszak NGB to najlepszy ex na pierwszego Xa, co ważne z tą konsolą nierozerwalnie kojarzony, ponieważ Ninja Gaiden Sigma to były jakieś relatywnie nędzne popłuczyny.

 

Nędzne popłuczyny bo Ty tak mówisz, zaślepiony fan "pierwszej" czesci która, gdy tylko straciła status exclusiva'a i wyszła na PS3 od razu odznacza spier.dolinę? Ale gardzę.

 

Gdybym nie grał w obie to bym się nie wypowiadał.Utrata ekskluzywności nie ma tu nic do rzeczy.To ja gardzę Twoją niewiedzą...

Odnośnik do komentarza

 

 

Remake Ninja Gaiden Black jako ex to byłaby przegigomegatona, wszak NGB to najlepszy ex na pierwszego Xa, co ważne z tą konsolą nierozerwalnie kojarzony, ponieważ Ninja Gaiden Sigma to były jakieś relatywnie nędzne popłuczyny.

 

Nędzne popłuczyny bo Ty tak mówisz, zaślepiony fan "pierwszej" czesci która, gdy tylko straciła status exclusiva'a i wyszła na PS3 od razu odznacza spier.dolinę? Ale gardzę.

 

Gdybym nie grał w obie to bym się nie wypowiadał.Utrata ekskluzywności nie ma tu nic do rzeczy.To ja gardzę Twoją niewiedzą...

 

Grałem w NG, NGB, NG HP z interceptem na przerobionym xboxie, NG2 z dlc, NGS, NGS2, NG3, NG3RE i Yaibe wiec szufluj fanboju do swojego (pipi)i.dołka niewiedzy o slasherach.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Remake Ninja Gaiden Black jako ex to byłaby przegigomegatona, wszak NGB to najlepszy ex na pierwszego Xa, co ważne z tą konsolą nierozerwalnie kojarzony, ponieważ Ninja Gaiden Sigma to były jakieś relatywnie nędzne popłuczyny.

 

Nędzne popłuczyny bo Ty tak mówisz, zaślepiony fan "pierwszej" czesci która, gdy tylko straciła status exclusiva'a i wyszła na PS3 od razu odznacza spier.dolinę? Ale gardzę.

 

Gdybym nie grał w obie to bym się nie wypowiadał.Utrata ekskluzywności nie ma tu nic do rzeczy.To ja gardzę Twoją niewiedzą...

 

Grałem w NG, NGB, NG HP z interceptem na przerobionym xboxie, NG2 z dlc, NGS, NGS2, NG3, NG3RE i Yaibe wiec szufluj fanboju do swojego (pipi)i.dołka niewiedzy o slasherach.

 

Szczerze Cię przepraszam za swoje słowa, naprawdę.My bad... Nędzną popłuczyną była nie NG Sigma jedynka, a NG Sigma 2, która miała udawaną przemoc, bez juchy i dekapitacji i do tego głównie piłem. Widać pamięć już nie ta... :sorry:

Jeszcze raz sorry...

Odnośnik do komentarza

Przecież tego,że obecne konsole będą niedo(pipi)ane wiadomo było już w momencie podania ich cen. 1600zł za jakieś budżetowe podzespoły to potem nie dziwne,że gierki niedomagają.

W jakim sense nie domaga? Przecież ta generacja pod względem klatek jest znacznie lepsza niż poprzednie. Ludzie nie mają pojęcia jak gry chodziły w poprzednich latach, bo nie było DF itp. Weźmy takiego Doom, Overwatch, Ratcheta, U4, FarCry, Krew i Wino, DSIII czy Mirror's Edge, tytuły wydane niedawno, które w pierwszej kolejności przychodzą mi do głowy. Te gry przez 95% czasu trzymają stałe fps, a poziom detali to połączenie medium z high z naciskiem na to drugie. Naprawdę nie rozumiem narzekania od strony technicznej na tą generacja, zwłaszcza, że PS4 jest tanie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak mozna przejść na dystrybucje cyfrowa w momencie gdy 1TB dysk w konsoli to luksus a dyski SSD gracze konsolowi widza w gazetce Media Marktu w pozycji opisującej komputer, ceny dystrybucji cyfrowej sa za wysokie przez koszt utrzymania serwerów a łatki jak i same gry waza za duzo, w dodatku wypuszczając PS4K to gry bedą zajmował jeszcze wiecej bo lepsze tekstury bedą zajmowały odpowiednio wiecej miejsca, nie uwierzę w cyfrowa generacje, no chyba ze PS4Slim w wersji bez napędu o 100€ tańsza.

Edytowane przez spizganygutek
Odnośnik do komentarza

Kupic 2tb hhd i go wymienic to naprawde nie jest problem. Dysk ssd w konsolach jest marnowaniem kasy,bo konsole nie potrafia wykorzystac predkosci dysku ssd.

Kupując konsole to jest on wliczony w cenę konsoli, po co kupic konsole za 1400zl i do niej dysk za drugie 400zl, kto mi odkupi dysk 500gb w dzisiejszych czasach?

Wole mieć wybor przy zakupie konsoli i wybrać ta z większym dyskiem.

Odnośnik do komentarza

 

Przecież tego,że obecne konsole będą niedo(pipi)ane wiadomo było już w momencie podania ich cen. 1600zł za jakieś budżetowe podzespoły to potem nie dziwne,że gierki niedomagają.

W jakim sense nie domaga? Przecież ta generacja pod względem klatek jest znacznie lepsza niż poprzednie. Ludzie nie mają pojęcia jak gry chodziły w poprzednich latach, bo nie było DF itp. Weźmy takiego Doom, Overwatch, Ratcheta, U4, FarCry, Krew i Wino, DSIII czy Mirror's Edge, tytuły wydane niedawno, które w pierwszej kolejności przychodzą mi do głowy. Te gry przez 95% czasu trzymają stałe fps, a poziom detali to połączenie medium z high z naciskiem na to drugie. Naprawdę nie rozumiem narzekania od strony technicznej na tą generacja, zwłaszcza, że PS4 jest tanie.

 

tu wpis, duzo ludzi leci sentymentem (albo serio to ich pierwsza generacja), framerate w gierkach na ps4 wciaga dupom to co bylo na ps3, tak sporo exow klatkowalo, nie mowiac juz o multiplatformach. 

 

jak pisze yeti generacja psx i ps2 tez miala dosc sporo klatkujacych gier, nie bylo DF, nikt tego nie liczyl ale sporo legend tego okresu mialo spore dropy 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...