Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Na twojej, a co do wieska to np. Ustawienia ilości npc są nawet poniżej low na Pc ale rozumiem że nominacja klapa roku zobowiązuje.

Na mojej jest tak

 

 

Bazowe opcje pozostały bez zmian: natywne 1920×1080 na PS4 oraz 1600×900 na konsoli Microsoftu. To stanowi największą różnicę na konsolach, ponieważ skalowanie obrazu przekłada się na rozmycie detali na Xbox One. Już z bliska tekstury są identyczne, zgodne z najwyższym ustawieniem jakości na PC. W żadnym stopniu nie zmienia się także rozkład obiektów czy sama mapa.

http://www.eurogamer.pl/articles/2016-06-03-analiza-wydajnosci-wiedzmina-3-krew-i-wino

 

Polecam poczytać analizy innych gier, nie wiem skąd wytrzasnąłeś to low medium, 90% gier to miks medium z high z naciskiem na to drugie. Wystarczy poczytać.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy temat byl juz poruszany ale chcialem dorzucic tylko, ze jesli na E3 oglosza, ze Crasch Bandicoot wyjdzie tylko jako nowa figurka do Skylanders to tak jakby kur.wa za wygranie mistrzostw europy dawali zawodnikom po lizaku....

Jak mozna byc w ogole takim pedalem i nie widziec jak ludzie tego oczekuja?

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy temat byl juz poruszany ale chcialem dorzucic tylko, ze jesli na E3 oglosza, ze Crasch Bandicoot wyjdzie tylko jako nowa figurka do Skylanders to tak jakby kur.wa za wygranie mistrzostw europy dawali zawodnikom po lizaku....

Jak mozna byc w ogole takim pedalem i nie widziec jak ludzie tego oczekuja?

cos jak Conker w project spark

Odnośnik do komentarza

 

 

I emailed Nils about his Devil May Cry 5 credit. He says he "booked the role years ago, but due to scheduling conflicts it didn't actually come into fruition"

 

Pretty sure it's DMC, since that fits in with the timeline of his VA credits

 

M&T BANK (???)

HANNA (2011)

THE EAGLE (2011)

POKER STARS NORTH AMERICA (2009?)

DEVIL MAY CRY 5 (2010)

HIGH SCHOOL MUSICAL: THE CHALLENGE (2008?)

EMPIRE OF LIBERTY (2010-2011)

DREAM PHONE (???)

DMC-4-Gif-devil-may-cry-30450806-500-255

Odnośnik do komentarza

 

Na twojej, a co do wieska to np. Ustawienia ilości npc są nawet poniżej low na Pc ale rozumiem że nominacja klapa roku zobowiązuje.

 

Na mojej jest tak

 

 

Bazowe opcje pozostały bez zmian: natywne 1920×1080 na PS4 oraz 1600×900 na konsoli Microsoftu. To stanowi największą różnicę na konsolach, ponieważ skalowanie obrazu przekłada się na rozmycie detali na Xbox One. Już z bliska tekstury są identyczne, zgodne z najwyższym ustawieniem jakości na PC. W żadnym stopniu nie zmienia się także rozkład obiektów czy sama mapa.

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2016-06-03-analiza-wydajnosci-wiedzmina-3-krew-i-wino

 

Polecam poczytać analizy innych gier, nie wiem skąd wytrzasnąłeś to low medium, 90% gier to miks medium z high z naciskiem na to drugie. Wystarczy poczytać.

To wez lepiej zobacz wiedzmina na high na pc.

Na czeskim graniu bylo porownanie z forumowiczami :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Nie wiem jak w przypadku innych gier, ale przy wiesku roznice akurat widac golym okiem. I tu zaczynam sie zastanawiac czy:

a) ludzie ktorzy tam pracuja to idioci

b) ludzie ktorzy tam pracuja to fanboye

c) ludzie ktorzy tam pracuja dostaja kase zeby testy wypadaly tak jak wypadaja

d) wszystkie odpowiedzi sa prawidlowe

Odnośnik do komentarza

Porównywałem ustawienia Wieśka 3 na PS4 i laptopie, na którym chodził na średnio-wysokich detalach i do tej wersji edycja z PS4 nie miała startu. A ustawienia UBER na PC (nie mówiąc już o modyfikacji .ini) zostawiają konsole tak daleko w tyle, że aż przykro się robi.
No ale laptop na którym w niego grałem to koszt gdzieś 4k, a konsola kosztuje 1500 ;) 

Odnośnik do komentarza

Granie na laptopie xd

Też uważam, że to się mija z celem, ale dla testów spoko ;)

 

Jak teraz wyjdzie 1070 i 1080 niewykastrowane do laptopów, to granie na nich będzie mieć więcej sensu niż kiedykolwiek wcześniej. O ile ktoś wyłoży ponad 10k za taki sprzęt.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...