Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Granie na baterii xd Często wyjeżdżam i zamiast brać konsoli to biorę lapka i pada od One'a.

 

Widziałem WoWa na ultra w 1080p i stabilnych 60 klatkach. Do mnie to przemawia do zakupu Lenovo z serii Y. Poczekam jednak na przenośne 1070/1080.

Edytowane przez Wezyriusz
Odnośnik do komentarza

Kto ci każe grać na baterii?

 

Skoro można grać na laptopie na kablu, to nie lepiej za te same pieniądze kupić porzadnego PCta 10x mocniejszego od takiego laptopa? Ja tam mam tylko laptopa, bo i tak nie gram za dużo na PC więc mi starcza do wszystkiego, ale jak ktoś kupuje laptopa specjalnie do gier i to jeszcze do grania po kablu, to widzę tu brak jakiegokolwiek sensu ;) 

Odnośnik do komentarza

Widziałem WoWa na ultra w 1080p i stabilnych 60 klatkach.

 

Naprawdę to takie niezwykłe, że gierka sprzed 10 lat działa w 1080/60? Sam planuję tego wkrótce spróbować i myślałem, że obecne ekonomiczne komputery raczej nie mają problemów z odpaleniem tego.

Swoją drogą jestem posiadaczem Y50 od Lenovo i do gierek jest idealny. Ładuje się przy okazji grania, a w czasie pracy/chińskich bajek rozładowuje się, dzięki czemu nie trzymam go często na kablu przy naładowanej baterii.

 

Po co kupować laptop do gier, jak i tak ciągle na kablu się siedzi? Jak ktoś jest studenciakiem, który nie mieszka na stale w mieście z uczelnią, to laptop jest lepszym sposobem na granie w kilku miejscach, a przynajmniej najbardziej mobilny jeśli chodzi o większe gierki.

 

A żeby nie było offtopu: liczę, że Obsidian rzuci jakimiś mocnymi RPGami, Tyranny, Pillars 2, konfę PC to chyba nawet obejrzę na żywo.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Ja tam gram w indie i starsze gierki na lapku i jestem zadowolony.

 

same here :lapka:

 

 

Po co kupować laptop do gier, jak i tak ciągle na kablu się siedzi? Jak ktoś jest studenciakiem, który nie mieszka na stale w mieście z uczelnią, to laptop jest lepszym sposobem na granie w kilku miejscach, a przynajmniej najbardziej mobilny jeśli chodzi o większe gierki.

 

 

No niby tak. 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Nie wiem jak w przypadku innych gier, ale przy wiesku roznice akurat widac golym okiem. I tu zaczynam sie zastanawiac czy:

a) ludzie ktorzy tam pracuja to idioci

b) ludzie ktorzy tam pracuja to fanboye

c) ludzie ktorzy tam pracuja dostaja kase zeby testy wypadaly tak jak wypadaja

d) wszystkie odpowiedzi sa prawidlowe

 

He pisałem o tym, że to ściema a Yeti ma ich za Bogów internetu  :yao:

 

ps Halo 3 Anniversary podobno ma być hops hop hops 

Odnośnik do komentarza

Idę na Wowa w weekend dostanę miesiąc wowa i przetestuje w 4 k . Dam znać jak działa :D

 

Ja zawsze byłem healerem. NA rajdach najtrudniejsza i najbardziej niewdzięczna funkcja. Jak rajd 40 typa pada to wpierw wina healerów potem tanków. Najłatwiej grać postaciami od dps. Tam o nic nie musisz się martwić poza na(pipi)ianiem !

Odnośnik do komentarza

 

blatman, maciomaniak, vezyr - krolewska paka fanow WoWa na forum xDDD

Fanem już nie jestem, na szczęście z nałogu wyszedłem całkowicie ;)

 

 

Juz widze ten nalog jak Ty przy jednej platformie nie mozesz wysiedziec wiecej niz pol roku XD.

 

Z niecierpliwoscia czekam na kolejny rozdzial przygod Macia pt. ''Scorpio: Jak wyskoczylem z butow''.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...