Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Zaqu to mówisz, że przewaga chaosu niż skilla w rozgrywce?

Tak. Plus Walker Assault jest tragicznie zbalansowanu. ''Kule'' maja 0 opadu,bronie 0 odrzutu.Gra dla fanow SW,fani BF raczej nie maja czego tutaj szukac.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

No pograłem godzinkę w wersje na PC. Grałem w ustawieniach Ultra z 8 gb ramu tylko więc te wymagania maksymalne to o kant dupy mogą se wsadzić . Stałe 60 fps w full hd.  GRa wygląda bardzo kiepsko. Sorry ale nie widzę polepszenia od czasu bf 4 a nawet według mnie bf 4 wyglądał na pc ładniej.  Nie wiem kto się tu podnieca grafiką ale naprawdę nie ma czym. Może ps4 nic ładniejszego wam nie dała ale wg mnie order czy Killzone były ładniejsze i to o wiele. W sumie grałem tylko na jednej sklanej mapce i dużo nie widziałem więc liczę że w pełnej wersji będzie dżungla czy jakaś metropolia. Może wtedy gra wypięknieje :)

 

Sama gra to po pierwsze (pipi)owizna z serwerami. Prawie cały czas full. Jak do meczu z kapsułami jeszcze w miarę szybko za 3 próbą udało się połączyć i pograłem 40 min tak ta z walkerami ni (pipi)a. Nie da rady próbowałem 6 minut i dałem se siana. Serwery pełne. Może później jak opadnie pierwsze podniecenie będzie lepiej. No ale jak w becie jest tak kiepsko to ciekawe co w pełnej z serwerami będzie.

 

Druga sprawa to strzelanie tymi blasterkami. 0 feelingu po graniu w gears of War , Mgs Online, Call of Duty  Bo 3 Bete, Halo MCC oraz Titanfalla ta gra ma najgorszy feeling strzelania. Śmiejecie się z blasetrków w halo ale tam przynajmniej wiem jak strzelać tu pium pium pium cały magazynek i nic :D

 

Trzecia sprawa laaaaaaagi. W pierwszym meczu 0 i myślałem że będzie ok ale w 2 i 3 to co jakiś czas lag mnie podgryzał. Nie cały czas ale takie skoki coś jak w Fifie podczas meczu online.

 

Czwarta sprawa gdzie star wars ? Nie czuję tu klimatu. Niby muzyka jest niby widzę żołnierzy imperialnych ale dla mnie to nie ma w ogóle klimatu.

 

 

P.S. grałem kilka minut na klawiaturze i myszce ale potem przerzuciłem się na pada :) Następna gra od EA po Titanfallu którą nawet na pc lepiej na padzie ogrywać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam nie ma co zoomować. Pograłem w końcu w ten tryb z walkerem. Jako imperium gra mi się podobała bo latałem i niszczyłem rebeliantów. Jako rebelianci tak sobie bo za często respawnujesz się od razu na muszce przeciwnika :P.  Chociaż chwilkę udało mi się pograć jedi i była moc. Niestety zdania i tak nie zmieniam gra cholernie średnia. Nie warta tych 200 zł na premierę.

 

 

Dodatkowo naprawdę nie wiem co w tej grafice takiego pięknego dla was. Kiepskie tekstury tak sobie to wygląda. Widziałem kilka lepiej wyglądających gier technicznie.

Odnośnik do komentarza

Cienka ta gra strasznie. Ta mapa z podami to taki zerg rush + na pc na ultra grafa szału nie robi. Jak ktoś chciał battlefielda z laserami to będzie czuł się jak w domy.

Chyba chciales napisac call of duty z laserami. Ta gra malo ma wspolnego z gameplayem battlefielda.

Odnośnik do komentarza

Feeling ze strzelania - brak, piu piu piu i zabijesz albo nie, zawsze blasterki leca tak samo, granaty identyczna moc jak w BF4, grafika tez identyczna i na PC dziala identyycznie kropka w kropke z battlefieldem (na forach pc WOW ALE OPTYMALIZACJA) :D Bitwa o Hoth bez sensu, rebelia nie ma zadnych szans, typ w Walkerze wykrecil 48:1, ja mialem 12:15 i bylem pierwszy w druzynie...  Nie wiem ile razy trzeba schynchronizowac stacje zeby rozwalic walkera, ale pewnie ze 20. NA razie szalu nie ma, czasem zalaczy sie star wars theme albo ktos pobiega Lukiem/Vaderem - tutaj slusznie napisal ktos, ze walka mieczem to juz byla w Jedi Academy lata temu 100x lepsza i bardziej zaawansowana. 

 

Ogolem jak dla mnie taki sam mod do BF4 jak Hardline.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...