Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

 

Star Warsa

star-wars.jpg

 

Blantman trochę przesadzasz, gra wybitnie piękna nie jest, ale też jej niczego nie brakuje jeśli chodzi o oprawę

 

Ja nie mówię że bardzo brzydka ale jak słyszę to jaka jest piękna i jaka wspaniała grafika to przeraża mnie jak ta generacja was wypościła :D

Odnośnik do komentarza

 

Pytanie wiadomo ile będzie map w full? i co jest w wersji deluxe?

12 map na start. Wersja delux daje ci na start jakies unlocki(1 bron,1 granat i 1 rakietnice plus 2 emotki nie pytaj mnie co to jest bo nie wiem) ktore mozesz odblokowac normalnie grajac.

 

Czesciej gracie "Drop Zone" czy "Walker Assault" ?

 

Drop Zone. Walker Assault mnie w(pipi)ia. Moze w sobote podejde do tematu jeszcze raz jak sie troche ludzie ograja bo na chwile obecna mozna dostac szalu,jak nikt nie atakuje/broni tych anten,co chwile rozwalaja samoloty o ziemie i nie atakuja walker'a.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Do mnie to nie przemawia. Zagrałem koło 10 meczy i już wiem, że odpuszczę. Normalny BF dużo fajniejszy. Zagrywam się ostatnio w multi Gears of War to już w ogóle te raki w odstawkę idą.

 

Życzę dobrej zabawy. Swoją drogą ciekawe jak będą wyglądały pozostałe mapki... 

Odnośnik do komentarza

Pograłem w te dwa tryby na multi.

 

Na minus, tak jak piszecie, brak feelingu ze strzelania. Nie wiem, może powinni podkręcić wibracje i zwiększyć power broni. Ok, celuję w typa, strzelam, piu piu piu, o wyszedł drugi, ale tamten jeszcze żyje, o padł, ale drugiego już nie zdążę, zgon. Drugi minus to słabe trochę te dwie mapy. Puste, nieciekawe, nijakie. Ta z Drop Zone jest podobna do map z Destiny jeśli chodzi o styl i wielkość, a przy tym sporo gorsza. Zabrakło jakiś charakterystycznych punktów, budynków, jaskiń, czegokolwiek dla urozmaicenia. Jak sobie przypomnieć te z BF4, pełne zniszczalnych drzew, budynków, krzaków - to ja widzę regres. Albo się kitrasz za skałkami, albo wychodzisz od razu na otwartą przestrzeń, gdzie łatwo możesz dostać skądkolwiek.

 

Na plus całkiem nieźle wypadają pojazdy, o ile uda się je złowić. Latając myśliwcem dobrze się bawiłem, podobnie strzelając z działka Walkera.

 

Ale wstępnie w porównaniu z intensywnością BF4 jest bieda, chyba że ktoś ma hopla na punkcie uniwersum SW. Moim zdaniem wyjdzie z tego grywalna pozycja, ale jednak nie klasy Battlefielda.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Ja jestem zadowolony, dostałem absolutnie to czego chciałem, arcade'owa strzelanina, świetna otoczka, łatwa gra do "pick & play", dobry system power-upów. Teraz głównie gram walker-assault, zniszczenie ostatniego AT-AT na chwilę przed dotarciem do celu daje dużą satysfakcję i chyba wolę grać po stronie rebeliantów.

Nie rozumiem zarzutów o technikalia,  tutaj jest bardzo dobrze i duży postęp w stosunku do BF4.

@Up

Dzięki niebiosom, że nie zrobili z tego Battlefield-fronta, o ile naleciałości są (najczęściej związanych z silnikiem) to jednak feeling jest zupełnie inny i przynajmniej dla mnie dający sporo zabawy. Lepiej żeby DICE trzymało się różnic, bo nieuchronnie idzie dwuletni cykl.  Battlefornt-Battlefield będę się wymieniać co roku, może trochę dłużej. Zależy czy znowu planują jakieś spin-offy.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj trochę, dla fanów SW gra fajna ale nic więcej. Dobiłem sobie 5 lvl na Drop Zone zanim spróbowałem zagrać na Hoth, ogólnie to co się dzieje na około robi wrażenie, ale zbytnio grywalne to nie jest, przynajmniej z teamami na jakie trafiałem. Potestowałem też pojazdy i o ile walkerami się gra fajnie to myśliwce to dla mnie jakieś kamienie, i koślawo wyglądają te całe uniki włączane przyciskiem...  

Odnośnik do komentarza

No porownanie do TF jest idealne. Gra jest bardzo podobna w gameplayu i to jest swietne. :)

 

cos mi sie wydaje, ze nigdy nie grales w tajtana

 

e: co do sw to wczoraj zagralem dwa mecze i juz dawno nie gralem w strzelanke z tak slabym feelingiem strzelania. bedzie podobnie jak z innym 'hitem' growym z uniwersum sw, czyli the old republic. mega hajp na calym swiecie, wywrotka pieniedzy wydanych na gierke i marketing, a po pol roku serwery beda puste i wszyscy wroca do bf/cod/destiny  :reggie:

Edytowane przez Qvstra
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze co do balansu, imo to głównie przez brak ogrania. Przecież to początek bety i ludzie jeszcze nie wiedzą jak grać, wczoraj na 5 WA, 2 razy wygrałem po stronie Rebeliantów, musiało być trudniej, bo w alphie AT-AT leciały za szybko (i rzadko docierając do 3 punktu) i balans był zły. Teraz raczej jest w sam raz, może delikatnie zwiększyłbym okno na obrażenia.

Odnośnik do komentarza

Zagralem kilka meczykow z rana i podtrzymuje swoja opinie. Matchmaking działa super, od razu wrzucili mnie do meczu z Full skladami.

 

Żaden Battlefield mi nie podszedł, często mialem problemy ze znalezieniem kogoś na ogromnej mapie ale tutaj grałem tryb z Escape Podami gdzie akcja toczy się mniej więcej w jednym miejscu i jest spoko.

 

Co do feelingu strzelania to nie rozumiem marudzenia. Mi strzela się bardzo fajnie z laserkow blasterkow ale to możliwe ze seria Halo mnie do tego przyzwyczaila :)

 

Jak zmienić kamerę na tpp?

Odnośnik do komentarza

Zagralem kilka meczykow z rana i podtrzymuje swoja opinie. Matchmaking działa super, od razu wrzucili mnie do meczu z Full skladami.

 

Żaden Battlefield mi nie podszedł, często mialem problemy ze znalezieniem kogoś na ogromnej mapie ale tutaj grałem tryb z Escape Podami gdzie akcja toczy się mniej więcej w jednym miejscu i jest spoko.

 

Co do feelingu strzelania to nie rozumiem marudzenia. Mi strzela się bardzo fajnie z laserkow blasterkow ale to możliwe ze seria Halo mnie do tego przyzwyczaila :)

 

Jak zmienić kamerę na tpp?

Ta gra  w ogóle obok halo nie stała jeżeli chodzi o feeling strzelania z blasterków . :D Porównanie z dupy w takim razie :P

Odnośnik do komentarza

Na poczatku gralem tylko te mala mapke gdzie sie broni tych bomb, fajnie, ciagle akcja, nie trzeba latac pol mapy zeby kogos znalezc itp. Przerzucilem sie teraz na Walker Assault, ciezko bylo sie przestawic ale to tez mnie wkrecilo :) mozliwosc prowadzenia pojazdow, walenie z dzialek, duzy teren, coraz lepiej mi idzie i coraz bardziej mi sie gierka podoba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...