Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Bitwa na Hoth wciąga i w odróżnieniu od pierwszego goownianego trybu drop zone(?) nie odrzuca od gry. Po zagraniu w zeń wystawiłbym 2/10. 
Poza tym można szczekać ale skoro w samą betę zagrało 9 mln to ze 3-4 mln kopii opchną bez mrugnięcia okiem. Hamburgery mają mokro już na sam widok loga Star Wars. Gra kiepska nie jest, kiepska jest cena, brak singla oraz poziom pozostałych trybów i map.

Odnośnik do komentarza

Ja juz nie mam kłopotów z ea i ich grami. Mam ea access i po pół roku czy nawet roku sobie pogram. Ja już gier ea nie kupię nigdy z małym wyjątkiem gier bioware.

Ja juz nie mam kłopotów z ea i ich grami. Mam ea access i po pół roku czy nawet roku sobie pogram. Ja już gier ea nie kupię nigdy z małym wyjątkiem gier bioware.

Odnośnik do komentarza

Pewnie wsadzam kij w mrowisko, ale jest duża szansa że zamiast Halo 5 przygarnę Battlefront. A jeśli kupię obie (taki mam plan) to Halo szybciej pójdzie do żyda. W zasadzie gram tylko w multi, bo czasu mało, bo dom, praca, rodzina, dorastająca córa, dwa koty. Żaden ze mnie pro hardcore gamer. Jak znajdę trochę czasu to sobie lubię postrzelać, taż żeby się odstresować. 99% moich gier to Team Deathmatch. W Battlefront na start będzie 12 map do tego trybu + 2 z dodatku premierowego. W Halo 5 ma ich być 7 (z tego co do tej pory wiadomo). Będą nowe, ale jeśli mają być rozdzielone na wszystkie tryby, to łącznie w Team Slayer pewnie ich będzie 12. Moją przygodę z Halo właściwie dopiero zaczynam, więc przez kolesi grających w multi Halo od ponad dekady jestem łojony. To właśnie zauważyłem grając w multi Halo 4 z kolekcji Majster Szefa. Z Call of Duty jest podobna sytuacja - za czasów X360 i PS3 znaczna część społeczności grała na Xboxach. Więc i graczy z dużym skillem jest więcej niż na Playstation. To też zauważyłem grając w betę CoD Black Ops 3.

Kończąc wywód - jest duża szansa że Battlefront będzie grą do osobników takich jak ja. Chcących sobie postrzelać dla rozrywki, bez napinki i bez wku.rwu na respawn co chwilę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ok

ok

Ehh te pisanie na komórce

 

 

@up

 

No właśnie w tym battlefroncie co chwila zgon bo respawny z dupy. Nigdy tak często nie nie umierałem. Nie była to wina skilla tylko respawnow 2-3 graczy za plecami. Dodatkowo te żetony aby pojazdem polatać to śmiech na sali. Zamiast najlepszy do x winga to największy noob tam popełnia sepuku. Tak samo mogę ponarzekać na to że każdy jest tutaj żywy przez 15 sekund.

Odnośnik do komentarza

Bitwa na Hoth wciąga i w odróżnieniu od pierwszego goownianego trybu drop zone(?) nie odrzuca od gry. Po zagraniu w zeń wystawiłbym 2/10.

Poza tym można szczekać ale skoro w samą betę zagrało 9 mln to ze 3-4 mln kopii opchną bez mrugnięcia okiem. Hamburgery mają mokro już na sam widok loga Star Wars. Gra kiepska nie jest, kiepska jest cena, brak singla oraz poziom pozostałych trybów i map.

Ale grałeś w te inne tryby i mapy? Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

 

ok

ok

Ehh te pisanie na komórce

 

 

@up

 

No właśnie w tym battlefroncie co chwila zgon bo respawny z dupy. Nigdy tak często nie nie umierałem. Nie była to wina skilla tylko respawnow 2-3 graczy za plecami. Dodatkowo te żetony aby pojazdem polatać to śmiech na sali. Zamiast najlepszy do x winga to największy noob tam popełnia sepuku. Tak samo mogę ponarzekać na to że każdy jest tutaj żywy przez 15 sekund.

 

 

Grając w Team Deathmatch mam w kuśce czy jeden Janusz z drugim Bogusiem nie potrafią latać X-Wingiem czy Tie-Fighterem. Respy są do poprawienia. Czy DICE to zrobi to inna sprawa, ale naprawić się da. Generalnie fajne jest to, że do latania jest oddzielny tryb.

Odnośnik do komentarza

... i będą rozczarowani, gdyż takiej ilości żołnierzy czy jednostek latających jednocześnie na mapie jak to widać w powyższej reklamie (w ostatnich sekundach) nie uświadczą. Gra ma nałożone limity a w porównaniu z poprzednią częścią, wręcz jest zubożona. Reklama rewelacyjna i gdyby tak to w samej grze wyglądało, brałbym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...