Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

A to możliwe, nie słucham zbytnio co mówi. I jeszcze jedno, co do wersji na PS4.

 

 

Z DF.

 

"As a general rule of thumb, the PS4 version runs at the equivalent to the HIGH quality preset on PC - including settings for textures, ambient occlusion, post-processing, meshes, and terrain groundcover"

Odnośnik do komentarza

 

W ogóle znaleźliście jakieś preorderowe okazje? Najtaniej z tego co znalazłem jest na gram.pl - 229 zł.

 

Wszystkie moje ostatnie preordery to jedno wielkie plucie sobie w brodę, bo wcale nie gram wcześniej i jestem uzależniony od kuriera, zamiast pójść sobie np. na północną premierę, ale wcześniejszy dostęp do Jakku jest tylko dla preorderowców, tak?

Sferis na allegro 224,90 wysyłka free, i miałem kod na 20zł rabatu

 

 

W Tesco za 199,99 zł na PS4 i X1

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

W ogóle znaleźliście jakieś preorderowe okazje? Najtaniej z tego co znalazłem jest na gram.pl - 229 zł.

 

Wszystkie moje ostatnie preordery to jedno wielkie plucie sobie w brodę, bo wcale nie gram wcześniej i jestem uzależniony od kuriera, zamiast pójść sobie np. na północną premierę, ale wcześniejszy dostęp do Jakku jest tylko dla preorderowców, tak?

Sferis na allegro 224,90 wysyłka free, i miałem kod na 20zł rabatu

 

 

W Tesco za 199,99 zł na PS4 i X1

 

musiałbym jechać 40km do Łodzi :yao: a z kodem mnie wyszło 5zł wincyj, ale cynk innym się przyda

 

Właśnie mi się skończył 10h trial i na pewno najwięcej czasu spędzę w trybach Bohaterowie i Złoczyńcy, Eskadra, AT-AT ze wskazaniem na Eskadrę :ohboy:

Odnośnik do komentarza

No i pojawiają się oceny recenzentów

 

 

GamerHeadquarters - 7/10
GameSpot - 7/10
GameReactor – 9/10
Ausgamers – 9/10
Polygon – 8/10
GamesRadar – 4/5
VideoGamer – 7/10
USGamer – 3.5/5
Attack of the Fanboy – 3.5/5
Destructoid – 6
GiantBomb – 3/5
Hardcore Gamer – 3/5
IGN (Włochy) - 8.3/10
GodIsaGeek - 8.5/10
Metro – 8/10

http://www.ppe.pl/news/40025/gra-nudzi-sie-zbyt-szybko-pierwsze-oceny-star-wars-battlefront.html

 

Średnia na MC to 72

 

Jak się znudzi to się sprzeda

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Oceny takie jakie się spodziewałem. Brak miliona rzeczy do odblokowania i brak SP musiały zaważyć na ocenach prasy. I jeśli ktoś czyta recenzje, a nie patrzy na cyferki, to łatwo zauważy, że sam gameplay jest chwalony. Najwięcej narzekań jest właśnie na długowieczność gry (owy progression system i mało odblokowań), na obecność TDM(!?) i Capture the flag, zadziwiająco rzadko narzeka się natomiast na ilość map, a to chyba jedyny poważny minus gry.

Choć jest też kilka śmieszniejszych obiekcji jak za szybko latające myśliwce, albo wymiana ognia na średnim dystansie.
Cóż recenzenci zapomnieli, że to nie jest Battlefield ani CoD, ani tym bardziej Halo. Większość przytoczonych minusów w ostatecznym rozrachunku dla mnie jest plusem.

W skrócie: jeśli główną inicjatywą do dalszej gry jest dla ciebie rozwinięty system rang i odblokowań, a nie czysty gameplay, to odpuść sobie zakup, jeśli lubisz skillowe mecze w zwarciu, również. Jeśli nie jesteś fanem SW i wahasz się co do kupna, poczekaj aż stanieje, a nóż taka lekka forma gry Ci się spodoba.

Odnośnik do komentarza

No i pojawiają się oceny recenzentów

 

 

GamerHeadquarters - 7/10

GameSpot - 7/10

GameReactor – 9/10

Ausgamers – 9/10

Polygon – 8/10

GamesRadar – 4/5

VideoGamer – 7/10

USGamer – 3.5/5

Attack of the Fanboy – 3.5/5

Destructoid – 6

GiantBomb – 3/5

Hardcore Gamer – 3/5

IGN (Włochy) - 8.3/10

GodIsaGeek - 8.5/10

Metro – 8/10

http://www.ppe.pl/news/40025/gra-nudzi-sie-zbyt-szybko-pierwsze-oceny-star-wars-battlefront.html

 

Średnia na MC to 72

 

Jak się znudzi to się sprzeda

 

 

gra będzie pewnie w EA Access w lato 2016

 

Odnośnik do komentarza

już prawie nabiłem 10h w trialu i gra się już nudzi. Poza wbijaniem kolejnych achievementów nie mam motywacji by grać.

 

Dodatkowo nie wiem co zrobill z walker assault, ale o ile w becie rzadko kiedy rebelianci wygrywali ,tak w pełnej wersji na 15-20 meczy w tym trybie ani razu nie widziałem żeby AT-AT dotarł do końca i imperium wygrało. Balans leży i kwiczy.

 

Bohaterowe są słabi poza boba fettem który rzeczywiście może robić pożogę.

 

4 mapy do dwóch największych trybów (walker i supremacy) to porażka, a żeby mieć więcej trzeba wybulić 500zł za grę.

 

generalnie nie polecam jeśli ktoś liczy na wielogodzinne, głębokie multi, nawet mocarny klimat gwiezdnych wojen tego nie rekompensuje

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...