Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

uwielbiam się zawiesić w menu :banderas:

 

 

 

 

 

Ogólnie muzyczka jest kozacka, zalatuje trochę ME :D

 

30lv 33lvl w DZ 

 

115K DPS  70K HP 22K EK

 

Tak mój kolo się ma, idę w szturmo/snajpera, dużo buffów do strzelania za osłony i premie do HSów :)

Ale kierwa nic ciekawego nie chce dropnąć, póki co trzy żólte itemy :/

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

@Koleś

Tak w Daily mission wypada złoty przedmiot ale nie we wszystkich misjach (są one bardzoooo ciężkie, bez tanka, hilera nie ma co tego ruszać), wczoraj z znajomym próbowaliśmy to zrobić oraz z dwoma randomami, nie dało się togo zrobić.

 

Wczoraj u vendora w skrzydle ochrony był magazynek (fioletowy) 80,50% powiększenie magaz i 31% obr. od kryta. Pokazywało, mi że DPS wzrośnie o 10k, kupiłem założyłem i dps tylko podskoczył o 1k WTF (a miałem 75% pow. magaz i 17% szybko szczelności). Ktoś wie jak to jest dokładnie dlaczego tak głupio pokazuje?

 

Ja idę w DPS/Technik

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Soul - te 115K dps to chyba ze snajperki co?

Ile masz na broni automatycznej?

 

Staty ładne

 

 

ale lvl szybko wpada. Do wczoraj przez tydzień próbowałem kilka różnych rzeczy i nie skupiałem się na zadaniach pobocznych etc. Wczoraj w 2 h z 20 do 23 lvl . Dwa zadania fabularne i oczyściłem 3 regiony z pobocznych.

 

Za niektóre poboczne wpada po 60k exp a są one krótkie na jakieś 10-15min

 

Malibu - a porównywałeś z modami na swojej boni czy mody miałęś zdjęte?

Wydaje mi sie, że o to chodzi

 

Jak Daily mission są oznaczone na mapce?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Mnie sie nie zdazylo. Glownie fiolety kupuje, kraftuje lub w dz.

 

Malibu mialem to samo. Chyba o tym samym magazynku mowimy. Podniosl mi co prawda ons ale nie tyle ile pokazywalo. Nie wiem od czego to jest zalezne. Ale 48 naboi w magazynku duzo daje :)

 

No na poziom wyzwanie potrzeba 4 osob, kazdy 30lvl wiadomo i troche juz doyebanych w dz co by dobrze dopakowanym byc. Jakby ktos byl chetny na to w tygodniu to dajcie znac, ja chetnie sie podejme niebawem.

Odnośnik do komentarza

Ruchalbym

 

9UVGV4z.jpg

Wolę starsze takie 30 np.  :rayos: Może jakieś sub-fora dla The Division? ^_^

 

Na samym początku trzeba robić samemu wszystko? W mathmaking mam komunikat, że nie mam w tej chwili żadnych pasujących misji, gdy chcę znaleźć innych graczy. 

Ostatnią misję z tutoriala można z kimś zrobić, wiem bo robiłem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...