Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

 

(pipi) ja mam pecha czy wy tez po kilka razy dziennie (pipi)cie sie pod mape

 

ja na ponad 80h gry ani razu sie nie zapadłem pod mapę

 

 

 

ILE?! Masz już 30 lvl i same złote itemy ?

 

 

@up

Ja polecam combo karabin szturmowy, snajperka i dwururka

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

1. Z dropu chyba generalnie ciężko coś dobrego znalezc ze złotych?  Może poruszymy ten temat

Ja wczoraj z znajomym lataliśmy 2h na DZ03 i nic złotego nie leciało, jedynie 2 razy przedmiot do craftingu. A posiadam 148% zbieractwa (pewnie taki dzień  :frog: ), za to fiolety co chwilkę wypadały. Dziś próbuję dalej  ^_^

Odnośnik do komentarza

ILE?! Masz już 30 lvl i same złote itemy ?

 

nie mam, tak jak pisałem wcześniej nasza ekipa nie szła odrazu do 30lvlu, mogliśmy zrobić cała fabułe i pare pobocznych już dawno temu i mieć już 30lvl od paru dni, ale siedzieliśmy dużo w DZ gdzie leci inny exp, mam 28lvl i około 38lvl DZ

Odnośnik do komentarza

Ta gra posiada wszystko, czego mi zabrakło w destiny.

 

Potwierdzam z Destiny wytrzymałem do momentu nabicia 14 lvl jak dobrze pamiętam i na tym koniec, tu 30 już dawno nabita a fan cały czas ten sam, wkurza trochę, że drop kulawy ale ogólnie cała reszta daję radę, widać, że wyciągnęli wnioski, zapożyczyli dobre pomysły od kogo trzeba i wyszło im to co wyszło. Oczywiście nie jest do końca pięknie i kolorowo wiele rzeczy wymaga poprawy pozostaje mieć nadzieje, że będą słuchać ludzi i będą robić to co do nich należy a szybko gra nie zdechnie :)

Odnośnik do komentarza

 

A ja przegralem z Destiny 2000h... argumenty z dupska

Współczujemy Tobie i żonie. Ma kobieta cierpliwość. 

 

Daje jej $ i więcej pewnie nie trzeba  :sorcerer:  Zresztą zeratul ma już bardziej mentalność człowieka ze Stanów niż z Polski. 

 

 

btw

And God said, "Let there be light," and there was light

https://gfycat.com/JauntyKnobbyAxolotl

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Gość tak chyba z 15 minut z tym karabinem nad głową latał, pierwszy błąd jaki trafiłem, a mam już około 12 godzin gry.

 

A co najlepsze wczoraj zacząłem grać dopiero, gra mnie wręcz pożarła, a z początku byłem bardzo negatywnie nastawiony i nawet nie chciałem kupować. Więc dla wszystkich hejterów którzy tylko w kółko nadają nie kupować bo UBI, nawet nie wiecie co tracicie, gra jest świetna.

Odnośnik do komentarza

Zeratul, powiedz no, ktora giereczka wg ciebie ma wiecej zawartosci (aktywnosci glowne/poboczne etc.) ? Mowa oczywiscie o wersji premierowej obu gier.

 

Nie bede wdawal sie w kretynska dyskusje czy lepsze jest division czy destiny. Obie gry to GOTY. Division mialo jeszcze dodatkowo szanse, ze moglo sie uczyc na bledach Bungie.I pamietaj Bansai, ze Division nie ma pelnoprawnego trybu competitive, tylko hybryde.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...