Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie wbilem 30lvl a zostalo jeszcze duzo potyczek, pobocznych i chyba 2 glowne misje. Ze zdrowiem nie jest zle, mam ok 55k, sila umiejetnosci ok 8-9k ale ons glownej i ddoatkowej slabo, ok 33k glowna. Musze wydropic jaka dobra zlota bron albo schemat chociaz bo w dz moze nie byc tak kolorowo.

 

Co w takiej sytuacji najlepiej zrobic? Sprobowac misje o poziomie wyzwanie czy dz i te wyzsze strefy?

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Bete usunąłem po 30 min. i gra w ogóle mnie nie interesowala. Wczoraj zadzwonił znajomy, że ma kopię w cenie 120 zl, rozfoliowalem w celu sprawdzenia, czy płyta w ogóle jest w środku, wlozylem do konsoli i gralem prawie do 3ciej...

Niby nie za wiele się zmieniło (no może oświetlenie ciut na plus), wszystkie misje takie same, ale biegajac nawet z ramionami grało mi się przyjemnie. Wkurza brak skalowania, brak większego skomplikowania misji, jakiegoś podziału obowiazkow, ale i tak człowiek oderwać się nie może. Niektóre miejscówki nawet przyjemne dla oka, podobnie jak efekty, no lekko się zdziwiłem, że gra póki co i mnie zostaje... ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 Wkurza brak skalowania, brak większego skomplikowania misji, jakiegoś podziału obowiazkow, ale i tak człowiek oderwać się nie może. Niektóre miejscówki nawet przyjemne dla oka, podobnie jak efekty, no lekko się zdziwiłem, że gra póki co i mnie zostaje... ^^

 

Przekonasz się co to znaczy poziom trudności i podział ról na wyższych poziomach (bez niego nie ma szans na powodzenie).

Odnośnik do komentarza

Bete usunąłem po 30 min. i gra w ogóle mnie nie interesowala. Wczoraj zadzwonił znajomy, że ma kopię w cenie 120 zl, rozfoliowalem w celu sprawdzenia, czy płyta w ogóle jest w środku, wlozylem do konsoli i gralem prawie do 3ciej...

Niby nie za wiele się zmieniło (no może oświetlenie ciut na plus), wszystkie misje takie same, ale biegajac nawet z ramionami grało mi się przyjemnie. Wkurza brak skalowania, brak większego skomplikowania misji, jakiegoś podziału obowiazkow, ale i tak człowiek oderwać się nie może. Niektóre miejscówki nawet przyjemne dla oka, podobnie jak efekty, no lekko się zdziwiłem, że gra póki co i mnie zostaje... ^^

 

"Hallo Fanek Division folia po 120zł brać czy nie brać, dobra gierka?

Brać."

 

I sie zaczęło...

 

A u mnie po staremu, czekam na pierwszy legendarny drop w Zonie, roger :ogor:

Btw ma ktoś już 50lvl Zony?

 

 

 

 Wkurza brak skalowania, brak większego skomplikowania misji, jakiegoś podziału obowiazkow, ale i tak człowiek oderwać się nie może. Niektóre miejscówki nawet przyjemne dla oka, podobnie jak efekty, no lekko się zdziwiłem, że gra póki co i mnie zostaje... ^^

 

Przekonasz się co to znaczy poziom trudności i podział ról na wyższych poziomach (bez niego nie ma szans na powodzenie).

 

 

Ale jaki podział ról? Każdy leczenie, leczenie dla teamu talenty, max dps i przed siebie, taki jest cały czas podział ról :)  i mówi to chyba każdy z kim gram, a niektórzy podchodzą już pod 130k dps, 40lvl zone.

Grane na Zone moby 32+, ambitny, daily hard.

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Soul ile bazowo masz na tym kałachu dps? ze zdjętymi modami

 

Mam na fioletowym kałachu 110k, 77magazynek, recoil nie robi problemu, ale ciągle myśle jaką broń end game crafcić.

Vector fajny ale magazynek dużo mniejszy

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ja do DZ wszedłem dopiero na 30lvl, mam 28lvl zdaje sie.

Teraz widze większość uważa na potyczki w Zone, każdy macha ręką miły, nikt nikogo nie zaczepia, aby wbić jak najszybciej 50lvl na crafty.

Taka gra w Zone traci zupełnie sens, po to tą strefe zrobili, aby komuś morde obić :kaz:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...