Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

bluber czy mógł byś pójść i sprawdzić czy nie ma cie na polu sałaty zamiast zaśmiecać temat starymi filmikami?

 

 

w każdej gdzie sie znajdą pajace, ale na trudnej misji albo w DZ takich akcji komediowych nie ma, za to bardzo ważne jest zgranie i komunikacja, osobiście po prawie 100 godzinach gry moja rozgywka w 95% przypominała ten wczesny trailer, a robienia sobie głupich jaj było ledwo pare chwil

Odnośnik do komentarza

Fajnie bielik napisał i rzeczowo.

Osobiście ciśnienia na tą grę nie miałem, ale nie wyszło ostatnio nic nowego, co zajęło by mi wolny czas w online, więc wziąłem z ciekawości ot powód ktorym kierowało się zapewne sporo ludzików.

Ta gra niezależnie od zamierzeń twórców dosyć szybko znudzi największego fanatyka.

Odnośnik do komentarza

Miałem kończyć z Division i dziś na złość wypadł mi Midas, end game-owa broń (praktycznie jedna z dwóch najlepszych broni w grze)

+ dobry roll dps, teraz co drugi strzał crit.

Gra na siłe mnie zatrzymuje, ale chyba trzeba zdrowy rozsądek dopuścić :)

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Taki jest mesjasz wasz.

 

Mesjasz jest i nic tego nie zmieni, gra się wybornie a content z miesiąca na miesiąc będzie się powiększać.

 

Miałem kończyć z Division i dziś na złość wypadł mi Midas, end game-owa broń (praktycznie jedna z dwóch najlepszych broni w grze)

+ dobry roll dps, teraz co drugi strzał crit.

Gra na siłe mnie zatrzymuje, ale chyba trzeba zdrowy rozsądek dopuścić :)

 

Gdzie ci wypadł??

Odnośnik do komentarza

Fanek co Ci daje ponad 180k ONS jak masz nieco 40k zdrowia i jest na strzala, gora dwa?

 

45k hp, armor ziomek, który redukuje mi w tej chwili prawie 50% obrażeń, na strzała dwa to na pewno nie jestem;)  do tego im szybciej zabijasz tym bardziej wzrasta ci przeżywalność. Midas dodatkowo ma talent, który odradza hp za zadawane obrażenia.

 

Midas wypadł jak dobrze pamiętam w zone strefa 3 w okolicach lądowiska z żółtego bossa, w party z Bansai-ami, ale to nie ma zasady gdzie wypadnie, wszystko jest randomowe, dodam że zbieractwa mam mało.

 

Midas to imo jedna z dwóch najlepszych broni w grze:

- talent 3% obrażeń crit odradza punkty hp, coś jak life steal w Diablo3

- crity zmniejszają cooldown main skilla, w teorii można by biegać cały czas na 15sekundowej tarczy, na której jest sie praktycznie nieśmiertelnym, znerfią to niebawem pewnie

- przy pełnym zdrowie wzrast crit chance o 13%

 

Aby Midas robił dobry dmg trzeba troche gear dobrać, jak najwięcej crit dmg i bonusów, a u mnie jest tak :)

 

9F6uTW4.jpg?1

yCDE1Q3.jpg?1

 

- obrażenia od broni 10.5k

- crit chance 52%, warto mieć to w takich okolicach, co drugi strzał pada crit

- crit dmg +115%

- strzały w głowe +68%

- premia od broni +10% całego dps

- premia od obrażeń z karabinka +380

 

I czymś takim sie zabija, a nie jakieś zbieranie punktów umiejetności :D

Pewnie da się dobić do 200k ONS i 50-60k hp (co przy takiej broni jest aż nad wystarczające), ale musiałbym nazbierać fenixów i przekrafcić półowe gear, dobrze że już kończe z tą grą :D

 

Jeśli kogoś interesuje druga najlepsza broń to karabin do craftu w safe house 6 strefa, wymagany 50lvl zone. Ma słabsze talenty, ale większy dps

 

 

 

Ukyo - ja wcześniej miałem tanka 90k hp, ale co z tego jak takim czymś zabijasz niewiadomo ile :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...