Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie mam potrzeby ich używać, skoro kosze wszystko co się rusza Vectorem :P

 

Do czasu, aż go nie znerfią  i wtedy zacznie się płacz :)

 

 

Zlote MP5 ST juz czeka w skrzynce ktore jest odrobinke gorsze od mojego Vectora :cool:

 

Caduceus jest slaby wg mnie, wczoraj wykrafcilem Black Market Kalacha ktory jest istnym kosiorem w porownaniu do Caduceus'a.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie mam potrzeby ich używać, skoro kosze wszystko co się rusza Vectorem :P

 

Do czasu, aż go nie znerfią  i wtedy zacznie się płacz :)

 

 

Zlote MP5 ST juz czeka w skrzynce ktore jest odrobinke gorsze od mojego Vectora :cool:

 

Caduceus jest slaby wg mnie, wczoraj wykrafcilem Black Market Kalacha ktory jest istnym kosiorem w porownaniu do Caduceus'a.

 

Dla nas tak, bo mamy buildy DPS/Stamina, dla buildów skillowych Cad jest lepszy, Navy MP5 czeka u mnie na więcej złotych Division Tech, wtedy pewnie zastąpię Vectora (jeśli rolle odpowiednio wyjdą :v )

Odnośnik do komentarza

Panowie pewnie z tych, co na DPS tylko patrzą.

 

Noo, ja tylko na dps patrze.

 

DPS jak dla mnie to najbardziej oszukana statystyka w tej grze, w ogole nie bierze pod uwage stability co jest chore, bo to jedna z wazniejszych statystyk, w zamian za to system bierze pod uwage na przyklad hip fire accuracy ktory dodaje w pyte do DPSu, no litosci xD

 

Takze olac te statystyke, skupic sie na buildach pod kryt chance i dmg, gwarantuje, bedziecie bestia a challenging mode mozna wtedy farmic w 10-15 minut dla zlotych itemow a nie meczyc sie z nim dla 20 fenixow.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, mnie wczoraj czterech rogue'ów nie było w stanie ubić, jak mi pojedyncza apteczka/autoleczenie odnawiało cały pasek i dawało jeszcze overshielda ;) Caduceus robi za broń główną, działającą na dłuższe dystanse, a Vector do czyszczenia/dobijania.

 

A jaki masz podział punktów Broń palna/wytrzymałość/elektronika ??

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Obecnie jakoś około 2200 > 2060 > około 2000, ale to nadal work in progress. Dzisiaj powinienem wbić 50 w DZ, więc wreszcie będą schematy na wszystko z ciuchów.

 

Właśnie też nie mogę doczekać się tej chwili, bo przegiąłem trochę z Bronią palną bo mam ponad 4000 ;) a tam jest taka snajpereczka do kupienia  :obama: (choć i tak docelowo będzie Historian).

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Wszystko jest randomowe. Wczoraj zabilem tyle bossów i nic złotego nie wypadlo. A rundka była od DZ01 do DZ06. Same fiolety, znajomym ze skrzyń złote rekawiczki wypadły i magazynek. To tyle. Nie odczuwam żadnej poprawy po patchu :D 

Natomiast byłem na 5. poziomie Rouge z jakimś randomem. Udało się przeżyć i zebrac nagrode. 

 

PS. Złoty AK-47 black market > Vector. 

Odnośnik do komentarza

Rob misje dzienne, tryb challenge i zmień na żółty gear z dobrymi statami. Jak coś nie pasuje to rekalibracja. Za Phoenix credits kupuj blueprinty I twórz przedmioty. Niekiedy musisz po kilka razy aby dobry sprzęt wyszedł. Zabijaj bossów w dark zone i zbieraj gear. Deconstruct wskazany, przyda się przy wielokrotnym wytwarzaniu przedmiotów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzę dobre nooby są na tym plejaku....

 

@Fanek 

 

Craft żółtych itemów z DZ jak dobrze wyjdzie potrafi dać wszystko na plus, mało tego każdy z nich ma wbudowany talent:)

Obecnie mam jakieś 160K dpsu 63 HP i 23 SP na obu broniach oba talenty aktywne wysoka szansa na kryta i od obrażeń krytycznych i od obrażeń w głowę:)

Odnośnik do komentarza

@Soul

 

Na Xboxie same prosy lataja jak rozumiem?

 

@Mattaman

 

No craft to potezny random, krafcilem 15 vectorow i wylecial mi wreszcie idealny, a wczoraj za 1 razem cudowne rekawice mi sie wykrafcily, musialem tylko 1 rzecz przerollowac. Pofarcilo mi sie bo na ten craft juz trzeba bylo uzywac zlotego division tech'a a poki co bardzo ciezko go dostac bo wszyscy po DZ lataja i otwieraja te cholerne teczki.

 

 

Daily Missions na challenging dla zlotego gearu, ewentualnie 50 rank w DZ i kupowanie zlotych schematow na bron/zbroje ale tylko u typa na samej gorze DZ

a co potem z tym sprzetem? pvp o nic? brakuje mi jakiejs konkretnej rywalizacji. 

 

 

PvP w DZ z ekipa to jedno z bardziej satysfakcjonujacych rzeczy w tej grze. PvP z reguly jest o nic, w wiekszosci grach, tutaj jednak masz szanse na dobry loot po rogalach, wczoraj w przeciagu 15 minut na polowaniu 3 zlote zdobylem z rogali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...