Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie porównuje a wyrażamy tylko swoje opinie z drugiej strony bezprzesady. Grearsy też mocno kładły nacisk na singla, nie były to wydmuszki na 5 h jak w COD albo BF, a pełnoprawne, kilkunastogodzinne kampanie z epickimi momentami. Do tego cover korytarz więc moim zdaniem można singla porównać.

Nikt nie porównuje a wyrażamy tylko swoje opinie z drugiej strony bezprzesady. Grearsy też mocno kładły nacisk na singla, nie były to wydmuszki na 5 h jak w COD albo BF, a pełnoprawne, kilkunastogodzinne kampanie z epickimi momentami. Do tego cover korytarz więc moim zdaniem można singla porównać.

Odnośnik do komentarza

Nie o to chodzi. Gra zapowiada się całkiem fajnie, problem w tym, że pewnie długość tego tytułu to może 8 godzin i potem co ? No właśnie, nic, bo nic więcej nie wrzucili do środka. Żadnego coopa, żadnego multi, taki tytuł aż prosi się o coopa online chociaż z jedną osobą. To mnie dobija, content może się okazać wyjątkowo żenujący. Kupić kupię, ale nie napalam się za bardzo na ten tytuł, bo nawet konkretnie nie potrafią go zapowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No nie, ale jak już podajesz przykłady to też podawaj przykład gry podobnej to TO1886 czyli korytarzowej strzelaniny, a nie mi wyskakujesz z FC3 czy Batkiem, które są grami w otwartym świecie. TO1886 nie ma nic poza głównym wątkiem, Batman i FC3 ma. TEW to chyba dobry przykład, B:I, MP3 i od biedy Uncharted. A idealnym przykładem jest CoD. :dog:

Odnośnik do komentarza

no wyskoczyłem z grami AAA tpp, które opierają się głównie, lub całkowicie na singlu. U  i TR też są często postrzegane za shootery. jakbyśmy nie narzekali na czas trwania dzisiejszych kampanii, znanych shooterów tpp na "6h" prawie nie ma (no chyba że jakieś crapy na 5-6).

 

Edit: no właśnie COD, czy inny BF jest oparty przede wszystkim na multi, więc nawet go nie brałem pod uwagę. :dog:

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem co to za mania z tym "korytarzowym" shooter'em, ze niby gra ograniczona, zero esploracji. Ten gatunki zawsze taki byl, jest i bedzie, to nie sandbox na miare GTA V. Resident Evil, Uncharted, Gears of War, to klasyczny "korytarz", ale dawal mase fun'a. Oby w przypadku The Order tak bylo. Co mi sie jedynie nie podoba, to ten nijaki "feeling" podczas strzelania. No ale ocenie, jak zagram

 

Ps.Podajcie mi jakis "niekorytarzowy tytul" z gatunku action/adenture shooter. Tylko nie piszcie ze Uncharted. Owszem plenery mial fajne, ale nie mozna bylo sie wydostac poza okreslonym z gory "korytarzem". :)

Edytowane przez walek
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę skradania i cichej eliminacji wrogów, ostra wymiana ognia, jest też cicha eliminacja i namierzanie za pomocą snajperki, otwieranie zamków za pomocą różnych mini gierek. Podoba mi się i jestem dobrej myśli, to będzie dobra gra, gameplayowo bliżej tej grze do Girsów niż Uncharted.. Graficznie kozak, konkurencja daleko w tyle.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kto by pomyślał że The Order na tę chwilę będzie wyglądał lepiej niż Uncharted 4. Praktycznie co screen czy filmik gra graficznie zachwyca. A przy Uncharted 4 na siłę szukam takich wodotrysków, nie tak powinno być :( No ale właśnie ten nieszczęsny gameplay, strzelanie wydaje się spoko, ale jeśli tak ma wyglądać cała gra to chyba trochę słabo, choć w sumie przy Gearsach bawiłem się za(pipi)iście.

Odnośnik do komentarza

Generalnie gra faktycznie wygląda bardzo ładnie, choć nie ma co ukrywać że korytarzowość jest spora i poczucie, że jesteśmy zamknięci ostro daje się we znaki.

 

Generalnie strzelanie jest spoko, aczkolwiek jak pograłem w to trochę to jakoś wolałem system z gearsów, który był mniej filmowy, ale dawał mi większą kontrolę, tutaj czasem mam wrażenie że nie kontroluje wszystkiego w 100%, takie "doświadczenie filmowe" bardziej niż growe.

 

Aczkolwiek faktem jest, że mimo wielu ograniczeń, małej destrukcji otoczenia i pewnych technologicznych "ale" gra wygląda świetnie i na chwile obecną robi na mnie największe wrażenie. Po 20 minutach gry stwierdziłem jednak, że wolę Gearsy ;)

Odnośnik do komentarza

Chociaż jakość jest tragiczna, to graficznie ta gra robi na mnie znacznie większe wrażenie od Uncharted 4. Ale gameplayowo jest już w drugą stronę.

 

Też ten ziomek nie gra najlepiej.

 

Widać, że korytarzyk, ale ostatnio tyle mamy sandboksów na rynku, że takie korytarzyki są fajną odskocznią ;)

 

Macio, obejrzyj sobie analizę detali video U4. ND to mistrzowie detali, co w połączeniu już zapowiedzianą przez twórców możliwością omijania przeciwników jak w TLOU i kilku poziomowych levelach robi nieporównywalnie lepiej.

https://www.youtube.com/watch?v=VcQ_VJX0BNo

 

Wykonanie postaci wygląda lepiej w produkcji RaD, ale poziom biedy gameplay'owej, to jak porównywanie rynny do sandboxa. Serio mam nadzieję że ta gra sprzeda się beznadziejne, bo inaczej zostaniemy zayebani takim shitem. 

Odnośnik do komentarza

Kto by pomyślał że The Order na tę chwilę będzie wyglądał lepiej niż Uncharted 4.

Dodatkowo pod uwagę trzeba brać fakt, że The Order ma do wyświetlenia mniej pikseli na ekranie, co stawia go w lepszej pozycji startowej. Pod względem płynności Order chyba ma być max 30fps, a ND z tego co pamiętam chce celować w 60.

 

Samego filmiku nie oglądam, bo że zagram to już wiedziałem po pierwszym zwiastunie ;)

Odnośnik do komentarza

 

Chociaż jakość jest tragiczna, to graficznie ta gra robi na mnie znacznie większe wrażenie od Uncharted 4. Ale gameplayowo jest już w drugą stronę.

 

Też ten ziomek nie gra najlepiej.

 

Widać, że korytarzyk, ale ostatnio tyle mamy sandboksów na rynku, że takie korytarzyki są fajną odskocznią ;)

Wykonanie postaci wygląda lepiej w produkcji RaD, ale poziom biedy gameplay'owej, to jak porównywanie rynny do sandboxa. Serio mam nadzieję że ta gra sprzeda się beznadziejne, bo inaczej zostaniemy zayebani takim shitem. 

 

Co ty gadasz. Na tym 35 minutowym filmiku jest sporo gameplayu, nie tak jak wczesniej obawiano sie, ze cutscenka odpala sie co 3 minuty. Nie grales, a juz piszesz o biedzie gameplayowej i zalewaniu takim shitem.

 

Fuck, nie tylko Uncharted sie liczy i zycze grze zeby okazala sie sukcesem i by pozbawila mnie obaw, ktore sam mam. U4 zmiazdzy, to jest wiecej niz pewne, ale za Order tez trzymam kciuki.

 

Zawsze pisalem, ze jezeli gra ma klimat to potrafi sie wybronic z wielu rzeczy. Order ma go az za duzo, bo sie przelewa. Grafika jest boska. Dopiero po tym filmiku mozna bylo zobaczyc jak ktos gra miedzy cutscenkami i jest spoko, dosc typowo jak na shooter TPP. Licze tutaj na historie bo z trailerow, artykulu z GI wiele o niej powiedziec sie nie da. Wiemy co robi zakon, ale jak dokladnie rozwiaza historie, relacje miedzy ta czworka. Zobaczymy.

 

Z rzeczy, ktore mi sie nie podobaja to dosc waskie przestrzenie, AI przeciwnikow i ich animacje smierci. Przypomina mi sie Mafia 2, a tam bylo sztywno jak skvrwysyn. 

 

Pasy. Hmm, znaczne ulatwienie dla RaD do podbicia grafy, ale w Beyond Two Souls bardzo szybko mozna bylo sie przyzwyczaic i mysle ze tu bedzie podobnie.

 

I nie rozumiem, dlaczego ta gra nie ma coopa. Nie dosc ze znacznie podbiloby to zywotnosc gry to nie znam gry, ktora nie jest swietna przy drugim podejsciu z jakas zgrana ekipa. 4 osobowy coop z Gearsow az prosi sie o zastosowanie. No chyba, ze oni wszyscy maja tam po kolei ginac i fabularnie to uniemozliwili :P

Edytowane przez Voytec
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...