Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

nic mi sie na stale jeszcze w mojej plasmie panasa nie wypalilo ale zawsze po sesjach 2-3h przy jednostajnym obrazie czyli hud w grach,czarne pasy w filmach czy wynik meczu itp to jak potem cykam po programach to widze powidoczka, ktory po 2-3 minutach sam znika

 

najczesciej u mnie leci comedy central to znaczek stacji utrwali mi sie na dluzej to by go sie pozbyc to musialem robic pare sesji tego przesuwajacego sie bialego pasa. mimo wszystko plasmy na nic innego bym nie zamienil, po zmroku (a tak gram i ogladam tv glownie) miazdzy

Odnośnik do komentarza

Na polygamii opisane wrażenie z dema i jednym słowem słabiutko sie to zapowiada.

Brać na poważnie opinie kolesi z Polygami :facepalmz: Order jest nudny i do dupy dla Winiarskiego a jednak balas Ryse jest intensywne, krwiste i wciągające* , dla niego :rofl:

 

*

 

 

Okiem Pawła Winiarskiego: Ryse jest intensywne, krwiste i wciągające. To 7 godzin brutalnej opowieści, która trzyma przy konsoli i nie chce puścić. Nie oferuje miliona opcji i tysiąca sposobów grania, ale dostarcza typowo męską, brutalną rozrywkę. I w tym przypadku to w zupełności wystarczy.

 

 

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Ej Panowie wam się to podoba? w sensie mam na myśli gameplay, bo grafa za(pipi)ista, ale te przerywniki to QTE jakoś tak no nie wiem, wygląda jak gra na raz.

Ludzie twojego pokroju raczej mało mają czasu. Serio chcesz marnować ten limitowany czas na drugie przechodzenia?

Odnośnik do komentarza

Ej Panowie wam się to podoba? w sensie mam na myśli gameplay, bo grafa za(pipi)ista, ale te przerywniki to QTE jakoś tak no nie wiem, wygląda jak gra na raz.

A po co przechodzić grę kilka razy? Masz za dużo czasu? Większość gier, które skończyłem(na przeszło 300 sztuk) były na raz, wyjątki to przeważnie GTA, które po prostu ubóstwiam.

 

O Figaro szybszy. :)

Odnośnik do komentarza

o ile w ogole jakies beda - ehhh wielka szkoda mi tej gry, dla samej grafiki za te pieniadze nie kupie, a w dobie przesuniecia wiedzmina3 jakby order oferowal cos wiecej procz tej grafy to bym chyba bral, lubie skryptowane korytarzykowe gry ale to co widze tutaj to przegiecie - uncharted czy gearsy to sa sandboxy przy tym

Odnośnik do komentarza

18h kampanii (z czego qte i wstawki i tak pewnie zjedzą dobre 2h) to powinno być minimum dla gry która opiera swoją rozgrywkę tylko na niej.

18h? Wut? Chcesz, żebym umarł z nudów przy konsoli? 6-8h na takie samograje to MAX. Dostałbym chyba pier*olca jakbym miał siedzieć przy takim HR 18h. :shotgun:

Odnośnik do komentarza

 

18h kampanii (z czego qte i wstawki i tak pewnie zjedzą dobre 2h) to powinno być minimum dla gry która opiera swoją rozgrywkę tylko na niej.

18h? Wut? Chcesz, żebym umarł z nudów przy konsoli? 6-8h na takie samograje to MAX. Dostałbym chyba pier*olca jakbym miał siedzieć przy takim HR 18h. :shotgun:

 

 

No widzisz, ja głupi miałem przed oczami wzór RE4, który tez był korytarzowym pif pafem i też miał mnóstwo QTE.... A jaki miał za(pipi)isty gameplay na 20h.  :banderas:

Odnośnik do komentarza

mnóstwo osób chwaliło RE4 za długi czas gry. Lizałem ściany, czytałem notatki, szukałem wszystkich pomieszczeń, zbierałem i sprzedawałem skarby u merchanta, za które robiłem upgrade broni, ginąłem...

Obczaj poniższą stronę. Przeciętnie ludzie kończyli ją w 15-18h.

http://www.miastogier.pl/dlugosc-gry,pc,982.html

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...